zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
Zdemontowali plac zabaw przy Przedszkolu w Kotowicach
09 lipca 2018 r. | 16:41
56

Dziś wraz z Komisją Rewizyjną odwiedziliśmy plac zabaw przy Przedszkolu w Kotowicach. Zobaczyliśmy, jedną, wielką katastrofę. Stan placu zagrażał najmłodszym. Nie minęła godziną od naszego "live", na miejsce przyjechały służby gminne i zdemontowały cały plac. Chwilę później do Kotowic podjechali strażacy wraz z Policją. Na miejscu okazało się, że nie ma czego zabezpieczać. Wszystko zostało zdemontowane.

Odpowiedzialnym za plac zabaw według przepisów budowlanych jest Burmistrz Klemens Podlejski.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Niebezpieczny plac zabaw w Kotowicach

Gepostet von Gmina Żarki am Montag, 9. Juli 201856 odpowiedzi na “Zdemontowali plac zabaw przy Przedszkolu w Kotowicach”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Jakby się coś stało to kryminał.

  16
  0
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Jak tak było można rozebrać praktycznie cały plac zabaw. Ten co to zlecił to przekroczył swoje kompetencje zawodowe. Przecież te urządzenia wymagały tylko naprawy a nie żeby je bestialsko powyrywać —-to dało się naprawić. Kto działał w takim amoku i pośpiechu ???

  15
  2
  • bruno pisze:

   A co nie zdazyles sie pobujac na hustawce ??Na szczescie lawki pozostaly 🙂

   4
   14
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    ukaszku wkrótce pobujamy się razem nie martw się i pamiętaj zawsze idzie się spotkać. Pisz już spod nicka ukaszek albo dachowiec i nie strugaj już głupka. Znasz kompozytorkę i piosenkarkę LP ???

    11
    2
    • bruno pisze:

     Fajne miałeś Darku sandalki ?mam pytanie gdzie kupiłeś i czy byly też meskie ?

     6
     13
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

      ukaszku pisz o sprawach związanych z placem zabaw bo tam potomstwo twoje może będzie się bawić a nie o bzdurach. Ty jak chodzisz w ubraniach strażackich w swoim obejściu domowym to dobrze jest ???

      10
      0
     • bruno pisze:

      Okresl sie wreszcie kasia kuba ukaszek ???bo sam zaczynam sie zastanawiac jak mam na imie :)Zawsze chcialem miec na imie darek bo to takie meskie imie :).Ale tatko mi nie dali bo jakies malo meskie mowili .

      1
      10
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

      Ja ukaszku zawsze chciałem mieć na imię JAN ale teraz chwalę sobie imię jakie mam bo to wybór rodziców. Czy moje jest męskie czy też nie to już inna sprawa. Grunt ukaszku że twoje imię jest męskie i jesteś prawdziwym mężczyzną . Ale ukaszku pamiętaj że prawdziwy mężczyzna w życiu musi spłodzić syna ,posadzić drzewo i wybudować dom. ZDĄŻYSZ MĘŻCZYZNO ??? W Czechach kawalerowie po 35 roku życia płacą tzw.”BYKOWE” na rzecz Skarbu Państwa bo potem ktoś takimi Panami musi się zająć a dla społeczeństwa to udręka i kłopot.

      11
      0
     • fiolka pisze:

      bruno ty to tak naprawdę zacofany jesteś musi cię narzeczona zabrać na zakupy do prawdziwego miasta i będziesz miał takie sandałki
      pytaj o sandały JEZUSKI to są męskie jesteś jebnięty tak na poważnie
      sołtysie Kotowic opanuj się pan bo pan jełop jest i nic wiecej

      12
      0
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    ukaszku a ty jeszcze po tej imprezie z Przybynowa to jeszcze nie wytrzeźwiałeś ? Ja na tym placu zabaw nie widziałem i nie widzę ławek ??? ukaszku pamiętaj że kto pije bimber w większej ilości to z czasem traci wzrok ponieważ przy domowym sposobie destylacji przy braku wysokiego ciśnienia biber jest dość w znacznym stopniu skażony metanolem i od tego się zwyczajnie ślepnie.ukaszku podziękuj swojemu najlepszemu koledze samorządowcowi i nie bierz bimbru. Niech on sam sobie pije bimber. Chyba że ukaszku jak wysiadłeś w sobotę po imprezie z Przybynowa to za dużo opróżniłeś półek/ławek z alkoholem w sklepie ???

    9
    1
   • Marcin Labocha pisze:

    Śmiejesz się z takich rzeczy a winny jest twój czarny pan.

    13
    0
   • Werty pisze:

    bruno jebnij się w łeb lepiej jak masz tak głupio docinać

    10
    1
    • bruno pisze:

     jaka akcja taka reakcja 🙂

     4
     10
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     Werty daj mu spokój bo to dla niego jest terapia jak tak pisze bo to takie zboczenie zawodowe jest jak u byłych działaczy ORMO więc on czuje się spełniony a to nie jest bruno tylko ukaszek.

     11
     1
     • Werty pisze:

      Coś mi się wydaje że ukaszek jest za tępy na takie posty to jest prostak

      9
      0
  • Hadziuk pisze:

   Proponuje aby Pa n odsłuchał Swojej wypowiedzi od 3 minuty

   3
   7
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Mam nadzieję że Pan Paweł Gąsiorski zarządzający tym portalem opublikuje zdjęcia tego placu zabaw w Kotowicach przed demolką jak śmiem domniemać zleconą przez Panią Kierownik Joannę Zamorską z Referatu Gospodarki Komunalnej ale niech Pani Kierownik weźmie pod uwagę że był to projekt Unijny i nie można tak wyrzucić i rozebrać sobie plac zabaw bo to co z projektu UE to ma być na stanie i dokładnie w tym miejscu które było wskazane w projekcie bo nie zastosowanie się do wytycznych projektu powoduje zwrot dotacji łącznie z odsetkami.Pani Kierownik Zamorska niech Pani zrozumie że pośpiech jest niewskazany. Pani Kierownik Zamorska ja byłbym szczęśliwy jakby w sezonie zimowym tak szybko Pani wysyłała do Kotowic służby do odśnieżania i posypywania nawierzchni a to Pani akurat zawsze robiła opornie. Pani powinna najpierw przyjechać na wizję lokalną do Kotowic na plac zabaw i podjąć decyzję o naprawie a nie rozbiórce.

  15
  1
 4. Crazy Frog pisze:

  Czemu tam nie ma kosza ? Bo ta młodzież przez was wychowana go zniszczyła ! Tak jak i ten płac zabaw! Picie alkoholu przez wasze dzieci na tym terenie i demolowanie tego wszystkiego !

  5
  10
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Swoje dzieci to chyba trzymasz w inkubatorze.Z jakiego ty jesteś Sołectwa czy może z Żarek jesteś ? Zapytaj Burmistrza gdzie są kosze na Osiedlu 600-LECIA i tam śmieci się walają i podróżują razem z wiejącym wiatrem zupełnie jak na pustyni Gobi w Mongolii.Ty chyba jak byłeś młody to cię z domu rodzice nie wypuszczali i nic w życiu nie zepsułeś i nie zniszczyłeś.

   11
   1
 5. CrazyFrog pisze:

  Kto trzaska tam butelki i spożywa alkohol ? Burmistrz przyjezdni ? No chyba nie ! Najpierw proponuje uderzyć do mieszkańców aby szanowali to o co stara się gmina !

  5
  9
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Burmistrz dzisiaj na posiedzeniu Komisji Rewizyjnej zaoprobował i zachęcił Radnych aby przegłosowali projekt uchwały że alkohol może być sprzedawany i podawany wręcz pod Kościołami,Szkołami,Przedszkolami i też przed budynkiem Urzędu Miasta i Gminy Żarki w odległości nie mniejszej niż 10 metrów. Czyli zrozumiałem że teraz w Placówce Poczty Polskiej ,która się znajduje w budynku UMiG będą sprzedawali alkohol bo jeśli dokonamy pomiaru 10 metrów od głównego wejścia do magistratu to zapisy zostaną spełnione.To jest Gmina Turystyczna czy Alkoholowa ale chodzi tutaj o odległość od tych punktów że w innych Gminach jest to 50 albo 100 metrów a na terenie Gminy Żarki alkohol można sprzedawać w bramie Kościelnej mierząc od bramy do głównego wejścia do Kościoła. Panie Burmistrzu jak Pana rodzice wychowali i jak Pan będzie chodził do Kościoła gdzie na chodniku przed Kościołem będzie można kupić napoje wyskokowe. Panie Burmistrzu zapraszam Pana na wycieczkę po Szwecji to wtedy Pan zobaczy jak wyglądają sklepy i możliwość zakupu alkoholu. Panie Burmistrzu niech Pan weźmie przykład z mądrzejszych. Alkoholem Pan pozwala handlować pod Kościołem a ludzie którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą to Pan im zamyka firmy i po 12 latach rozłożył Pan firmę na łopatki i mówimy tutaj o firmie państwa Morawiec z Żarek ,którzy byli dzisiaj na Komisji Rewizyjnej i nic Pan mądrego im nie powiedział a w trakcie przytaczania argumentów Pan uciekł. Ja też musiałem przenieść firmę z terenu Gminy Żarki i Pan Panie Burmistrzu wie dlaczego musiałem migrować. Panie Burmistrzu Podlejski jest wiele firm,które dzięki Panu uciekły z terenu Gminy Żarki. Czy Panu nie żal że Pan traci podatników i zamiast pozyskiwać pieniądze od Biznesmenów to Pan ich przegania a sam Pan w imieniu Gminy zaciąga kredyty i pożyczki. Pan Panie Burmistrzu nie umie pozyskać środków własnych dla Gminy w zadawalającej kwocie oprócz kredytów i pożyczek.

   12
   2
   • CrazyFrog pisze:

    Co ma sprzedawanie alkoholu do spożywania go i trzaskanie butelek przez mieszkańców waszego sołectwa ? Nawet gdyby to było więcej niż 10 metrów i tak by robili to samo ! Czyli demolowali i trzaskali butelki ! Znajdź sens w swojej odpowiedzi a później się wypowiadaj ! I nie ośmieszaj się przed mieszkańcami całej gminy !

    2
    5
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     Widzę že uczestniczysz w imprezach organizowanych masowych przez Burmistrza ,gdzie stoły są suto zastawione mięsiwem a okowita leje się strumieniami i oczywiście za publiczne pieniądze a więc nie ośmieszaj się TY skoro takimi wpisami chcesz się wymądrzać to raczej nie ze mną taka konwersacja.

     7
     1
     • CrazyFrog pisze:

      No raczej nie z Tobą bo nie jesteś zbyt kompetentny abym z Tobą dyskutował !

      1
      7
 6. Wyborca pisze:

  serio po tym live to zdemontowali?

  13
  0
  • Hadziuk pisze:

   Serio.A co na filmiku nie widać w jakim stanie były urządzenia ? a co mówił do kamery Prawdopodobnie Dariusz Szlęk i Pan Redaktor? A teraz larum podnosi ? co nie udał się kolejny zapowiedziany “cyrk” ; przyjechały służby a tu nie ma czego zabezpieczać !

   9
   9
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Po LIVE to tak szybko jechali że traktor Pana Wiesława wpadł na pomiar prędkości w Jaworzniku i dostał mandat za przekroczenie prędkości na terenie zabudowanym i punkty karne.Oni nie demontowali a wyrywali ,trzaskali a resztę piłą mechaniczną ścieli i tylko kikuty wystają z ziemi. To tylko kretyni mogli zadecydować o tak daleko idący w czyn wandalizm. Jest to nie do pojęcia.

   10
   1
 7. Mieszkaniec pisze:

  Eee tam zaraz będą nowe zabawki przed wyborami na palcu zabaw, burmistrz wie o których wyborców ma dbać i o które wsie a Kotowice za flaszkę wódki się nawet sprzedadzą za głos a pic tez już gdzie mają bo altnane nawet im postawili, rekordy spożywania % wśród młodzieży w kotowicach są bo co mają robić jak w klubie sportowym grać nie mogą i w straży tez ich nie chcą to pic im tylko pozostało w sprzyjających warunkach stworzonych przez radnego i burmistrza

  18
  1
 8. Olcia pisze:

  Klemensidło do dymisji

  13
  1
 9. Wasz znajomy pisze:

  Z braku zajęcia i dręczących upałów mózgi wam z odchodami wypłynęły DURNIE.

  2
  11
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Mam nadzieję że zwracasz się do tych wszystkich co zadecydowali o demolce poprędce placu zabaw w Kotowicach że nie naprawiamy a rozwalamy czyli ludzie bez krzty wyobraźni a to wszystko kosztowało ogromne pieniądze podatników i Unię Europejską.

   13
   2
 10. Beznadzieja pisze:

  Szczerze napisze radni tej gminy sa beznadziejni. Gość z wielkim bambuchem wyraźnie przejął kontrolę nad tym wszystkim a oni niejednokrotnie w kółeczku wysluchiwali tego jego wywnetrzania. Co to w ogóle było? Komisja czy monolog tego jednego gościa? A tak poza tym co z RODO? Czy wszyscy występujący wykadrowani to osoby publiczne? Zakładam że nikt żadnej zgody nie wyraził bo pewnie bali się zapytać. A zgoda ma być wyraźna! Można to odpowiednio wykorzystać. A kamerzysta to kto?? Redaktor kamerzysta reżyser czy wszystko w jednym? Gość jak i jego kolega na wszystkim się niby zna A ciekawe czy to RODO zna. Taki ktoś to jak ten co nasluchal sie pierdół o żabkach i na siłę próbuje zarazić tym innych. A to wszystko w ogóle jak jeden wielki kabaret! Radni weźta sie do roboty! Zaczerpnijcie wiedzy bo domniemam ze ten brak reakcji to nie ze strachu tylko ze zwyklej niewiedzy co na co odpowiedzieć

  5
  10
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Nie bądź taką aż Beznadzieją i przyjedź na Komisję lub Sesję to skorzystamy z Twojej pomocy i wiedzy.Ja przepisy znam a ty o RODO to tyle wiesz co piszesz że się pisze z dużych liter. Wiesz chociaż gdzie składa się doniesienia o złamaniu ustawy o RODO ??? Przy okazji pokazania się w magistracie żareckim to zobaczylibyśmy jaka jesteś zgrabna i i idealna czy też jaki jesteś zgrabny i wysportowany.

   10
   1
 11. ann pisze:

  Proponuje Radzie Miasta żeby zrobiła wizję lokalną w Szkole Podstawowej im. Władysława Szafera w Żarkach, we wrześniu, w dzień nauki szkolnej, najlepiej tuż przed dzwonkiem na przerwę. Wtedy zobaczą na własne oczy co zrobili naszym dzieciom! Tylko czy wystarczy im odwagi?

  13
  1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Może już nie mają dzieci w wieku szkoły podstawowej to co im zależy—–mają to tam na czym siedzą. Patrzeć tylko jak w następnej kadencji Burmistrz Podlejski podsunie RADNYM projekt uchwały o sprzedaży budynku po byłym Gimnazjum w Żarkach i oczywiście prawie wszyscy będą za i zostanie sprzedany obiekt w prywatne ręce tak jak budynek po Bibliotece Publicznej w Żarkach ale jeszcze musi Burmistrz Podlejski Budynek Gimnazjum przed sprzedażą wycenić że jest w rozsypce a już jest tak aby sprzedano za przysłowiową złotówkę podobnie jak miało to miejsce z budynkiem po byłym Ośrodku Zdrowia w Przybynowie.

   12
   1
  • Uczennica pisze:

   Temat dla Komisji Oświatowej Rady.

   4
   0
 12. Anna pisze:

  A gdzie była dyrektorka przedszkola? Nie interesowało ja jak wyglada plac zabaw dla dzieci?

  10
  0
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Tutaj Pani Anno ma Pani rację gdzie była Dyrekcja Przedszkola i gdzie była nauczycielka z tego Przedszkola w Kotowicach gdzie na terenie tego Placu Zabaw trawa została skoszona pierwszy raz w tym roku dopiero pierwszy raz tj.w dniu 6 i 7 LIPCA 2018 roku czyli tuż przed planowaną wizytacją plenerową w dniu 09 LIPCA 2018roku obiektów sportowych,boisk,placów zabaw,miejsc postoju i odpoczynku podróżnych i turystów,miejsc tj.wiat i ław biesiadnych do spotkań i integracji mieszkańców,terenów przyległych przy Remizach ,terenach placów szkolnych i przedszkoli bo z regóły tam znajdują się ogólno dostępne place zabaw dla dzieci—–Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Żarkach i mam to wszystko udokumentowane na zdjęciach.Wychodzi na to że Pani Przedszkolanka z Kotowic w ogóle nie wychodziła z przedszkolakami na dziedziniec Przedszkola w Kotowicach po to aby skorzystać z Placu Zabaw. Może ze względów bezpieczeństwa Pani Przedszkolanka z Kotowic nie korzystała z ruchu i ćwiczeń z przedszkolakami na świeżym powietrzu i tym samym nie korzystając z Placu Zabaw na terenie nalężcym do Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach chyba Wychowawczyni wiedziała w jakim stanie są urządzenia na tym placu że grożą wypadkiem lub skaleczeniem bądź też złamaniem kończyn lub co gorsza kręgosłupa przez bawiące się dzieci. Mam dwa pytania do Dyrekcji Przedszkola i do Pani Przedszkolanki Przedszkola w Kotowicach : 1.Czy zostało zgłoszone do odpowiednich komórek i referatów to że urządzenia na Placu Zabaw zagrażają bezpieczeństwu i życiu osób korzystających z tych urządzeń do zarządzającego i właściciela tej posesji w której skład wchodzi budynek i ogrodzony teren na którym mieści się również Plac Zabaw. 2.Czy zostało zgłoszone do właściciela i zarządzającego budynkiem Przedszkola i terenem przy nim przyległym i ogrodzonym na którym mieści się ogólnodostępny Plac Zabaw że trawa została nie skoszona aż do dnia 06/07 LIPCA 2018 roku i zagraża to dla korzystających z Tego Placu Zabaw ze względu na występowanie kleszczy w ogromnej ilości na terenie Polski właśnie w nieskoszonych wysokich trawach jak również na naszym terenie ostatnimi czasy pojawiła się duża ilość żmiji o których nawet na łamach Gazety Myszkowskiej MAZANKA były artykuły poświęcone właśnie żmijom których jest sporo na naszym terenie i w Kotowicach na ul.Ogrodowej była interwencja właśnie Straży Miejskiej gdzie żmija właśnie weszła do domu ale piszę tutaj o gadzie a nie żeby to była metafora wizyty jakiegoś urzędasa. Oczywiście mam nadzieję że osobami za złożenie takich wniosków dotyczy się Dyrekcji Przedszkola lub Pani Przedszkolanki w Kotowicach. Za wykonanie i pieczę nad tym jest odpowiedzialny właściciel/zarządzający czyli w tym przypadku jest to Burmistrz Klemens Podlejski—— “dobry gospodarz” jakby ktoś pytał ???

   10
   1
  • dyro pisze:

   A gdzie był dyrektor dyrktorów?
   Czy w takich sytuacjach nie powinno być go na miejscach szkolnych skoro było to poruszone?
   Chętnie bym zobaczył co ma do powiedzenia. ….?

   16
   2
 13. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Podaję informację dla mieszkańców Kotowic że jakby chcieli wiedzieć kto jest obecnym GOSPODARZEM OBIEKTU ,który to jest zatrudniony na umowę zlecenie w zakresie utrzymania obiektu sportowego,bieżących prac przy obiekcie sportowym K.S. Kotowice a mianowicie jest to Pani Janina Nowakowska i myślę że większość mieszkańców nawet nie będzie wiedziała o kogo tak naprawdę chodzi i skąd ta osoba jest. Chyba wielu poprzednich GOSPODARZY OBIEKTU podpadło Radnemu Labosze i teraz zastosował inną strategię i grono wtajemniczonych się zmniejszyło i o pewnych sprawach lepiej jakl wie mniej osób ale które to osoby będą lojalne wobec Radnego Labochy.

  10
  1
 14. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Wczoraj do Kotowic na teren Przedszkola i Biblioteki Publicznej przy ulicy Zamkowej którego właścicielem i władającym jest Urząd Miasta i Gminy w Żarkach po godzinie 03 p.m.przybyła w asyście Policji tzn.podróżowała razem z funkcjonariuszami Policji w radiowozie Pani Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej mgr Joanna Zamorska bo nie wiem ale ta Pani to już w ogóle nie wie co się dzieje odnośnie tych zadań i obowiązków i zadań co do niej należą i znowu totalna klapa gdzie zadałem proste podstawowe pytanie kto jest GOSPODARZEM OBIEKTU terenu przyległego bezpośrednio do budynku Przedszkola i Biblioteki Publicznej w Kotowicach to chodzi mi tutaj o osobę która sprząta i pielęgnuje teren ten właśnie i ma podpisaną umowę zlecenie z Referatem Gospodarki mgr Joanny Zamorskiej i Pani mgr Zamorska nie udzieliła mi takiej odpowiedzi albo z niewiedzy,złości czy też Pani mgr Zamorska ma taki bałagan że jako Kierownik nie wie co się dzieje. Pani mgr Zamorska jeśli Burmistrz Podlejski wypłaca Pani mgr Zamorskiej nagrody pieniężne to ja myślałem że ma Pani mgr porządek jak w Ratuszu Poznania a tutaj widzę klapa.Nie umiem jeszcze tego zrozumieć dlaczego Pani mgr Zamorska przybyła z asystą Policji ??? Przecież w Kotowicach nie biją może tylko piją.

  12
  0
 15. kibic pisze:

  to ten gospodarz to kto to jest bo znamy tylko jednych sanowanych państwa o tym nazwisku co to za Pani przecież koszeniem u nas zajmuje się Pan Paw.. K. i to Jemu moim zdaniem powinna się należeć taka umowa przecież ZUS od takiej umowy terz jest odporowadzany przez gminę Żarki wstyd to obcym się daje zarobić

  11
  1
 16. niezależny pisze:

  to co to za babsztyl doi gminną kasę przecież nawet jej na oczy nikt nie widział przy i nie wiadomo co to za widmo pasię się z gminnej kasy przecież wiemy kto sprzątał i kosił bardzo solidnie trawę to naszemu człowiekowi się należy umowa co on sprząta za grosze bo ileż może mu nawalić prezes prezesów tak zwany wcześniej złotówa a teraz 1,5 .

  9
  0
 17. mieszkaniec Żarek pisze:

  Dowiedzcie się lepiej co się stało z ,, pociągiem” dla dzieci który stał na rynku przed kościołem w Żarkach i znikł nie wiadomo kiedy, podobnie jak ławki i inne urządzenia z placu zabaw za Domem Kultury. W Żarkach giną elementy placów zabaw już od dawna 😉

  9
  2
 18. mieszkaniec Żarek pisze:

  Ta cała Pani mgr to jest taka ynteligentna że jak się dzwoni do Urzędu i zostanie przełączonym do jej referatu to nie umie się nawet przedstawić. Odbiera słuchawkę jedynie zdawkowym: HALO ? co i tak jest dużo bo mogło to by być : CZEGO ? Ona jest tak ogarnięta że nie potrafi udzielić prostej odpowiedzi a jak się poprosi aby oddzwoniła przygotowawszy sobie ta odpowiedź to jak łatwo się domyślić nie oddzwania, Jest to kolejna osoba która powinna się pożegnać z pracą w Urzędzie, ale wiadomo że ,, mierna, bierna ale wierna”

  9
  0
 19. Pan-pyta pisze:

  to nazwisko to jest to państwo co się sprowadziło ze ślaska i oni też obstawiają całą tą piłkę nożna czyli KS Kotowice jeszcze tera żona pana Nowak….ego ma umowę że jest od sprzątania boiska to prezes ma łapie znajomości ale tam w domu duzo głosów do wyborów a pan który tak naprawdę odpierdala robotę to tylko 1 głos wyborczy

  10
  0
 20. mieszkaniecc pisze:

  Na szczęście dzieciom się nic nie stało. Podlejski nie lubi dzieci to widać w gminie. Dzieci nie maja sie gdzie bawić. Miasto turystyczne jak po hu…. Powinien sie wstydzić POdlejski podły

  11
  1
 21. prezes k.s.Kotowice pisze:

  mówicie że nic nie robię oto nowe trybuny za 30 tys. za moje pińądze
  https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/07/a36aae47c489e5f253553688e914f591.jpg
  no i zatkało kakało

  5
  0
 22. do Darka pisze:

  Patrz gąska będzie plac zabaw w Kotowicach, Czatachowie, Wysokiej Lelowskiej. Sprawdź koledze Darkowi czy ławki będą

  http://www.umigzarki.pl/aktualnosci_span/4471

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *