zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
fot. Internet
19-latek zatrzymany w Żarkach za posiadanie narkotyków
04 stycznia 2021 r. | 11:35
2

Policjanci z Wydziału Kryminalnego myszkowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Do jego zatrzymania doszło na ulicy Ofiar Katynia w Żarkach. W mieszkaniu 19-latka policjanci zabezpieczyli kolejne porcje tego narkotyku. Podejrzanemu grozi do 3 lat więzienia.

W piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego myszkowskiej komendy otrzymali informację, że w okolicy cmentarza w Żarkach 19-letni mieszkaniec gminy Koziegłowy może posiadać niedozwoloną substancję. Pojechali od razu w to miejsce i na ulicy Ofiar Katynia zauważyli opisanego mężczyznę. Stróże prawa postanowili skontrolować 19-latka. W kieszeni kurtki ujawnili woreczek z zawartością zielonego suszu. Mężczyzna przyznał, że to jego własność. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wskazało, że zabezpieczony susz, to marihuana. W jego mieszkaniu śledczy zabezpieczyli kolejne porcje tego narkotyku. Zatrzymanemu mieszkańcowi gminy Koziegłowy przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 3 lat więzienia. /KPP w Myszkowie/2 odpowiedzi na “19-latek zatrzymany w Żarkach za posiadanie narkotyków”

 1. Staśka pisze:

  Widzicie państwo jak do naszych wspaniałych Żarek przybywają tłumy turystów. Ten młodzieniec to może ze Starego Młyna niósł woreczek upominkowy a przez pomyłkę animator tego przybytku i cudu kultury żareckiej dał mu swoją działkę na długi weekend.

  5
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Młodzieniec z płodami rolnymi czekał na sobotni jarmark ,nawet wykupił miejsce targowe.

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *