pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
zdjęcie poglądowe
21-latek z Żarek wpadł w Myszkowie z marihuaną i amfetaminą
27 września 2018 r. | 08:45
18

Policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali 21-latka, przy którym znaleźli narkotyki. W jego mieszkaniu śledczy również odnaleźli niedozwoloną substancję. Za posiadanie narkotyków sprawą młodego mężczyzny zajmie się prokurator i sąd.

We wtorek w południe policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich na ulicy Plac Dworcowy w Myszkowie wylegitymowali młodego mężczyznę. Z posiadanych informacji wynikało, że może on posiadać niedozwoloną substancję. Bardzo szybko potwierdziła się informacja mundurowych. Przy 21-latku z Żarek stróże prawa znaleźli foliowy woreczek z zielonym suszem i zawiniątko z białym proszkiem. Od razu przyznał się, że jest to marihuana i amfetamina, a wykonane przez mundurowych testy tylko to potwierdziły. Stróże prawa przeszukali jego mieszkanie, w którym także znaleźli substancję zabronioną. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. /KPP w Myszkowie/.18 odpowiedzi na “21-latek z Żarek wpadł w Myszkowie z marihuaną i amfetaminą”

 1. Burmistrz pisze:

  Karol coś ty najlepszego zrobił ojcu i to tuż na starcie finiszu kampani wyborczej o matko ?

  19
  10
  • bruno pisze:

   Idiota człowiek się rodzi czy staje ?to już nie jest poczucie humoru tylko wrodzone skurwysynstwo !!!!!

   13
   16
   • Przychylny pisze:

    Wreszcie odniosłeś się do siebie samokrytycznie -brawo za odwagę !Ten portal nie zrobił tyle złego dla burmistrza co ty swoimi wpisami,butą arogancją i prowokowaniem prostackim wyborców Burmistrz inni powinni podziękować Ci za tą agresję .Ale matoł taki jak ty nigdyw życiu z tak małym mózgiem nie zrozumie tego

    23
    2
    • bruno pisze:

     Mnie nie interesuje burmistrz wybory itp mi nie podoba się uposledzony styl kometarzy !!!tzw artykułów! !! A czy to komuś szkodzi raczej nie bo pisanie bzetow przez parę osób na tym badziewia na życie innych raczej nie wpłynie ?

     3
     20
   • Burmistrz pisze:

    bruno ale zadałeś pytanie i stwierdzenie do Klimka ? On cię chyba zapierd……li

    16
    2
    • Przychylny pisze:

     Chyba ,źe burmistrz wychodzi z założenia jak Doda -mogą pisać cokolwiek byle by pisali to jeszcze istnieje ! A odchodzimy od meritum – gdzie dwóch się bije to trzeci korzysta ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     17
     1
     • Wyborca cztery pisze:

      Radni na fb to towarzystwo popierający się wzajemnie ,to nie trudne wejść na ich fb – popierają się wzajemnie

      13
      1
    • Wyborca cztery pisze:

     On Cię powinien dawno temu -zwolnić a nie przyjąć do pracy !

     13
     1
     • Wyborca cztery pisze:

      Radni tego tego też nie widzieli ! W Wystarczy wejść na Fb jak radni są towarzystwem wzajemnej asekuracji.

      13
      1
    • bruno pisze:

     ty jestes jebn…. czy tylko jebn… strugasz?

     2
     15
   • Gen pisze:

    Ej ty bruno ale nikt nie wiedział że twoja matka miała cię jak była panną i dobrze że wreszcie to wyrzuciłeś z siebie bo widzimy że wychowałeś się bruno bez ojca i nie miał kto przyłożyć ci tak porządnie klapsa w pupę a matka to chyba cię lała skur……..ie po głowie skoro ty tak bardzo głupi jesteś kolego.

    11
    1
   • Ktoś pisze:

    A czy dobrze przeczytałes /przeczytałaś 21 lat najpier pomysł a potem dodawaj komentarz polecam

    0
    0
  • Tomasz Radosz pisze:

   Można zrozumieć, wybory, rywalizacja itd. ale ten wpis jest moralnie przestepstwem! Mam nadzieję że autor tego wpisu poniesie prawne konsekwencje!

   4
   8
 2. Mały LóJ pisze:

  XD

  18
  3
 3. Marcin Labocha pisze:

  Karola w końcu złapali?

  13
  3
 4. Klawisz pisze:

  Nie złapali a mianowicie Karola P. oficjalnie aresztowali ! Stary teraz powiat do góry nogami przewraca i chyba sprawa będzie miała podobny finał jak Klimek w Mirowie rowerem roztrzaskał auto i wylądował w szpitalu kolarz na podwójnym gazie ale potem się chwalił że prawa jazdy mu i tak nie zabrali ? No fakt wtedy Klimkowi zatrzymali kartę rowerową bo prawo jazdy już było zatrzymane ?

  14
  6
 5. Przychylny pisze:

  Panie Darku zrobił pan jedną wielką sciemę ,dał pan szansę na lepsze zmiany dla społeczności – pan mnie zna -nie chcę z panem nigdy nic do czynienia -żegnam pana na zawsze !!!

  7
  7
 6. Ktoś pisze:

  Jakiego? Bo jeśli uważacie że syn Klemensa Podlejskiego to jesteś w błędzie, bo on nie ma 21 lat

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *