pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
21-latka wpadła w Żarkach
08 listopada 2019 r. | 16:52
1

Myszkowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 21-letnią kobietę poszukiwanego listem gończym. Zgodnie z wyrokiem sądu miała odbyć karę pozbawienia wolności za oszustwo którego się dopuściła. Młoda kobieta wpadła podczas kontroli drogowej. Zatrzymana jeszcze dzisiaj trafi do zakładu karnego, gdzie "odsiedzi" zaległy wyrok.

Wczoraj na ulicy Myszkowskiej w Żarkach około godz. 22.20 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującą oplem vectra. Podczas rutynowej kontroli okazało się, że za 21-latką z powiatu radomszczańskiego Sąd Rejonowy Północ w Częstochowie wydał list gończy, który nakazywał zatrzymanie poszukiwanej i osadzenie jej w zakładzie karnym za przestępstwo którego się dopuściła. Oszustka trafiła do policyjnego aresztu. Dzisiaj została doprowadzona do zakładu karnego gdzie gdzie "odsiedzi" zaległy wyrok. /KPP w Myszkowie/Jedna odpowiedź do “21-latka wpadła w Żarkach”

  1. Tobiasz pisze:

    A może ta Pani jechała do więzienia? Czy to zostało sprawdzone? Może cała fatyga Policjantów z zatrzymaną Panią była zbędna i naraziła komisariat na zbędne koszty?

    2
    5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *