pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
zdjęcie poglądowe fot. KSP
63-letni mieszkaniec Żarek zaatakował i znieważył policjantów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności
08 listopada 2023 r. | 11:13
3

63-latek został zatrzymany przez policjantów po tym, jak swoim zachowaniem znieważył i naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy.

W miniony poniedziałek po godzinie 12:00 dyżurny komendy powiatowej w Myszkowie przyjął zgłoszenie od straży miejskiej, która potrzebowała pomocy podczas interwencji wobec agresywnego mężczyzny. Po tym, jak strażnicy miejscy podjęli interwencje, mieszkaniec Żarek zaczął im ubliżać wulgarnymi słowami, a następnie zaatakował funkcjonariusza. Po przyjeździe policjantów na miejsce, 63-latek nie stosował się do wydawanych przez mundurowych poleceń. Trzymając w ręku siekierę, groził funkcjonariuszom pozbawieniem życia. Dzięki opanowaniu mundurowych i natychmiastowej reakcji nie doszło do tragedii. Mężczyzna został obezwładniony, a następnie zatrzymany. 63-latek został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji.

Za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. /KPP w Myszkowie/

 3 odpowiedzi na “63-letni mieszkaniec Żarek zaatakował i znieważył policjantów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności”

 1. ZGRYWUS pisze:

  63 lata ma burmistrz Klemens Podlejski?
  Ciekawe jakie stanowisko zajmie rzecznik Kulińska-Plutą magistratu?

  3
  0
 2. Robert Skorek pisze:

  koledzy go załatwili, teraz jeszcze wyroczek od znajomków z naszego swądu i spsawiedliwość jak psie gówno na tafli wody, będzie górą.
  bo tak mówimy my, pomilicyjne pomioty

  2
  0
  • Socjolog pisze:

   Darmozjady żyjące całe życie od pokoleń na garnuszku gminy/państwa czyli Nas! Patologia uważająca się za bohaterów. Każdy dumny człowiek nie ma godności i honoru życia za czyjeś, ale widać jacy są bohaterowie tych czasów. Z siekierą do pracy a nie do ludzi!

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *