pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
71-latek myśli o kolejnej kadencji!
24 sierpnia 2018 r. | 10:21
26

Ma 71 lat, od wielu lat jest emerytem. Był sponsorem kampanii wyborczej Klemensa Podlejskiego, jako radny jest bezradny. W 2016 roku złożył tylko jeden wniosek! O kim mowa? O najstarszym radnym tej kadencji - Alojzym Zielińskim. Nie dość, że nic nie robi, to pobiera rocznie 14 400 zł diety! Po co to robi? Jak sam wspominał na sesji, robi to teraz dla pieniędzy. Z emerytury w wysokości 17 170,84 zł ciężko jest mu wyżyć. Tym bardziej, że nie ma żadnych oszczędności. To on był przeciwnikiem obniżenia diet radnym. To on przeciwstawił się w tej sprawie radnemu Mirosławowi Jaskólskiemu.

Zieliński mimo 71 lat, zamierza kandydować na kolejną 5-letnią kadencję. Czy naprawdę w Żarkach nie macie młodszych, myślących radnych, którzy nie patrzą tylko na diety, ale zrobią coś dla Mieszkańców?

Panie Zieliński, a Pan co zrobił dla Mieszkańców za te pieniądze z diet?

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “71-latek myśli o kolejnej kadencji!”

 1. marek pisze:

  Dlaczego pan redaktor wylaczyl możliwość komentowania na FB? Zadużo negatywnych komentarzy. Czy p. Z.Nowak z Poraja też tak srogo rozliczycie z wieku?

  28
  31
 2. Marcin Labocha pisze:

  Czemu ten redaktor tak cisnie się na nie swoimi ogródku?

  25
  32
 3. to nie bruno pisze:

  Bo juz go tam poznali dobrze i dawno pogonili, a życ z czegoś trzeba.

  7
  40
 4. Wyborca dwa pisze:

  Nic dziwnego do końca swoich dni chce służyć swojemu ukochanemu panu ! Ale nie zadarmo bo dieta radnego prawie taka sama jak jego emerytura ! Znalazł sobie chłopina sposób na dorabianie – nie znalazł by pracy nic nie robiąc a co miesiąc na konto wpływa prawie taka sama kwota jak główne dochody tego pana

  40
  29
 5. k. pisze:

  A ja tam znam tego Pana z jak najlepszej strony. Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby ktoś inny, poza tym właśnie Panem (którego osobiście nie znam) tak troszczył się o otoczenie, o to co dzieje się w gminie. Nie mieszkam w jego pobliżu, a własnie jego znam z tego, że nie są mu obce sprawy ludzi, sprawy środowiska, otoczenia, w którym żyjemy. Być może rzeczywiście nie jest aktywny na forum gminy, ale za to działa bardzo aktywnie w praktyce, trudno jednak, żeby podpisywały się pod tym, co zrobił elementy infrastruktury, o które dba osobiście. Gdyby pan bywał czasem w Żarkach, to może by pan widział, jak jest aktywny ten własnie Pan radny.
  A w tekście jest bardzo wiele ciekawych rzeczy. Powiada pan, panie “redaktorze”, że z tych 31 tys z okładem ten sponsoring uprawia, a to ciekawe, to może służyć przykładem dla nas wszystkich, także dla pana. Z 31 tys dochodu rocznie jeszcze sponsoruje kampanię wyborczą fiu fiu…

  33
  35
 6. Potencjalny wyborca pisze:

  Pan/pani -k z całym szacunkiem dla starszego Pana Zielińskiego .Będac na emeryturze nadal społecznie może robić to co robi bezpłatnie ,społecznie Szacun dla Niego !!! Ale rola Radnego Miasta to nie naprawianie , malowanie placów zabaw -od tego są chyba odpowiednie na etacie służby ! Niech wejdą do Rady młodsi ludzie ,z innym spojrzeniem ,innym myśleniem z innymi potrzebami .z innymi oczekiwaniami itp. Trzeba wiedzieć kiedy odejść i zrobić miejsce następnemu pokoleniu

  44
  13
 7. Do k pisze:

  Napisz co zrobił radny Zieliński, chętnie to zobaczę. Piszesz tak tajemniczo jakbyś pisał o niczym.

  30
  17
 8. Miły pisze:

  Sa mlodzsi kandydaci i wyksztalceni glosujmy na nie a nie starych prykow

  28
  23
 9. Miły pisze:

  Nic nie zrobil bo wswojm okregu i tak gmina zrobila to co musiala zrobic bo to centrum żarek

  22
  20
  • Sąsiadka pisze:

   A wskaż mi radnego który w swoim okręgu zrobił coś za SWOJE,PRYWATNE środki ?>

   19
   18
   • Młodzii w radzie pisze:

    Pewnie że można wskazać i każdy dobrze wie że jest dwuch takich młodych w radzie co nie jedno zrobili. Widać ich relacje z działań w i ternecie i widać jak działają w realu. Gmina raczej im nie daje na to .

    18
    8
 10. Sąsiadka pisze:

  http://www.zarki.bip.jur.pl/dokumenty/2016_zielinski_alojzy.pdf,
  http://www.zarki.bip.jur.pl/dokumenty/2017_alojzy_zielinski.pdf
  http://www.zarki.bip.jur.pl/dokumenty/wniosek_alojzy_zielinski_2015_1.pdf,
  http://www.zarki.bip.jur.pl/dokumenty/wniosek_a_zielinski. pdf
  Proponuję zapoznać się z wnioskami jakie składał radny Zieliński w kadencji/adresy jw/Proponuję wsiąść na rower i objechać okręg wyborczy nr 3 .
  Okręg obejmuje: Os. Centrum ulice: Armii Krajowej, Kościuszki, Mała, Marsz. Piłsudskiego, Mokra, Myszkowska N1-19, P 2-48, Ogrodowa, Poprzeczna, Prosta, Strażacka, Żwirki i Wigury. Proszę odpowiedzieć Sobie na pytanie czy prawdą jest,że radny Zieliński jako radny jest bezradny.? czy prawdą jest,ze w 2016 roku złożył tylko jeden wniosek ? Czy prawdą jest,że nic nie robi ? Czy prawdą jest ,że prawda jest tylko jedna ? Czy prawdą jest ,ze prawda zwycięży ? A to,że przez tyle kadencji Pan Zieliński jest wybierany przez wyborców na Ich przedstawiciela w Radzie nie świadczy o Jego wartości i ogromnym zaufaniu jakie posiada ? Panu Wyborcy,Panu Marcinowi L,. Panu Potencjalnemu i oczywiście Panu Redaktorowi nigdy to nie będzie dane.

  34
  13
 11. Sąsiadka pisze:

  Proponuję zapoznać się z wnioskami jakie składał radny Zieliński w kadencji/dostępne w BIP-ie UMIG Żarki Proponuję wsiąść na rower i objechać okręg wyborczy nr 3 .
  Okręg obejmuje: Os. Centrum ulice: Armii Krajowej, Kościuszki, Mała, Marsz. Piłsudskiego, Mokra, Myszkowska N1-19, P 2-48, Ogrodowa, Poprzeczna, Prosta, Strażacka, Żwirki i Wigury. Proszę odpowiedzieć Sobie na pytania: czy prawdą jest,że radny Zieliński jako radny jest bezradny.? czy prawdą jest,ze w 2016 roku złożył tylko jeden wniosek ? czy prawdą jest,że nic nie robi ? czy prawdą jest ,że prawda jest tylko jedna ? Czy prawdą jest ,ze prawda zwycięży ? A to,że przez tyle kadencji Pan Zieliński jest wybierany przez wyborców na Ich przedstawiciela w Radzie nie świadczy o Jego wartości i ogromnym zaufaniu jakie posiada ? Panu Wyborcy,Panu Marcinowi L,. Panu Potencjalnemu i oczywiście Panu Redaktorowi nigdy to nie będzie dane.

  34
  15
 12. Miły pisze:

  Ja nie pcham się do koryta ale uczciwie powiedzmy sobie ze jest 2 radnych co dziala dla zarek i spolecznosci reszta to tylko brac diety po wyborach to się zmieni jaka edukacja takie rzady

  15
  17
  • Prawdopodobnie to Hadziuk pisze:

   Ci 2 radni to Pan A. i Pan A.?

   14
   4
   • kontrontrowersyjny pisze:

    Może być AA młodzi otwarci na młodych ,nie zapominający o starszych !!! Ale nie roczniki skażone tamtym systemem i tamtym myśleniem !!!Ludzie mający jakiś wizje na przyszłość dla młodych i starych ! Ludzie bez żadnych uprzedzeń ,bez ksenofobi i rasizmu i NIE fanatycy religijni -bo to największe zło -fanatyzm w jakiejkolwiek postaci

    18
    6
  • Spolecznik pisze:

   Jak nie bedą mieć koalicji za sobą -to nawet jak by się posrali to i tak nic nie zrobią !!!

   13
   4
  • Spolecznik pisze:

   Powinny informacje do nas dotrzeć o nieprawidłowościach dużo wcześniej

   9
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *