zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
fot. Adam Zamora
Adam Zamora chce zostać burmistrzem!
20 grudnia 2023 r. | 11:22
62

Burmistrz Klemens Podlejski odlicza dni do przejścia na emeryturę. Wybory samorządowe już w kwietniu i 66-letni powinien powiedzieć sobie dość. Zdrowie ma się jedno i zdrowia za pieniądze z gminy już się nie kupi.

Wczoraj swój start w wyborach na Burmistrza ogłosił 37-letni Adam Zamora, który wydaje się być naturalnym następcą starzejącego się Podlejskiego.

Z drugiej strony, co Podlejski może wiedzieć o dzisiejszych 40, 30 czy 20-latkach? Nic!

PAWEŁ GĄSIORSKI

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Żarki,
w ostatnich miesiącach pojawia się wiele informacji na temat mojej Kandydatury na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki, również Państwo zadajecie mi to pytanie przy wielu spotkaniach, …czy będę kandydował?

Chciałbym dziś oświadczyć, że po wielu rozmowach podjąłem tą odpowiedzialną i trudną decyzję i będę się ubiegał o urząd Burmistrza w nadchodzących wyborach samorządowych (kwiecień 2024 r.).

Miasto i Gmina Żarki to nasza mała ojczyzna. Tutaj mieszkam od urodzenia, tutaj się wychowałem, od 10 lat jestem samorządowcem i działam społecznie w wielu obszarach.

Uważam że Żarki potrzebują nowego, świeżego spojrzenia na wiele spraw, począwszy od budżetu po weryfikację samego stylu zarządzania Gminą. Obecna wieloletnia polityka stała się mało skuteczna a obrane kierunki spowalniają rozwój. Jako radny jestem świadkiem wielu realnych potrzeb mieszańców które są niedostrzegane, brakuje społecznego dialogu i polityki otwartych drzwi.

Chcę to zmienić, być głosem Mieszkańców i realizować projekty, które odpowiadają na Państwa potrzeby. Zależy mi na transparentności, partycypacji społecznej, innowacyjności jak również wspieraniu inicjatyw oddolnych. Wierzę że, razem możemy zbudować lepszą przyszłość dla nas i naszych dzieci.

Liczę na Państwa zaufanie i wsparcie w tej drodze. Jesteśmy silniejsi gdy działamy razem.
Zapraszam do zapoznania się z moją dotychczasowa działalnością społeczną na www.adamzamora.pl
Adam Zamora
„..Słucham uważnie, działam skutecznie …”62 odpowiedzi na “Adam Zamora chce zostać burmistrzem!”

 1. Żarki30 pisze:

  Nareszcie konkretny kandydat, kibicuję i obserwuję od dłuższego czasu POWODZENIA Panie Radny przyszły Burmistrzu.

  22
  12
 2. ciekawy urzędnik z tej dobrej strony pisze:

  czekam i ciekawy jestem kiedy wyleje się fala hejtu i zawiści na Adama od naszych kochanych ludzi od Pana K.P nie ma to jak dobre wsparcie przed świętami hahaa

  12
  3
  • PozytywnyWAMPS pisze:

   A czy Jakub Grabowski też chce być burmistrzem czy jest ?, jak to jest, kiedy te wybory ? przecież tyle co były i ludzie mówią że Klemens że przegrał ??? cos chyba pan redaktor tu pokręcił. Wesołych świąt dla wszystkich obywateli gminy .

   2
   10
  • Renata z sołectwa pisze:

   Dobrze ze w końcu ktoś młody, może będzie można jakoś normalnie wejść do tego urzędu i jak człowiek z człowiekiem porozmawiać, teraz to z byka na człowieka patrzą i spławiają odpychają a to naszego włodarza to strach podchodzić. Powinien już naprawdę na emeryturę iść!

   18
   5
   • marek pluta pisze:

    Teraz to człowiek czuję się jak jakiś obcy w urzędzie. Najlepiej żeby nie przychodził w ogóle żeby sobie zdążyli zjeść, kawkę wypić i pierdoły poopowiadać. Już o niekompetencji nie wspomnę.

    10
    2
 3. CIEKAWY CENTUM pisze:

  Koto będzie jeszcze kandydował na fotel z panem Klemensem ? ??

  Lechu ? koral? Krystyna ? Maslankiewicz ? Garncarz ? chętnych chyba będzie wiele wiec słabo widzę szanse tego ambitnego człowieka

  9
  5
  • Ciekawy pisze:

   podpowie ktoś coś?
   kto jest jeszcze kandydatem ?

   5
   3
   • karinanowak pisze:

    Zamora, Podlejski, Maślankiewicz i Pompa

    8
    1
    • dobra znajoma pisze:

     To chyba jakieś nieporozumienie Mariusz POMPA nie ma wykształcenia ! Znam go osobiście, on jest po zawodówce, z zawodu MASORZ ! to jest Prawda. O ile mi wiadomo – aby można było startować na burmistrza to trzeba mieć minimum wyksztalcenie ŚREDNIE !!! Lepiej niech się ktoś tym zainteresuje bo to nie żarty. Chyba że się mylę im można po zawodówce to przepraszam.

     5
     1
 4. Narodowcy pisze:

  Zamora wygra to będziemy mieli w żarkach Bosaka w odwiedzinach i szalonego Brauna z Gaśnicą bo to kumple narodowcy Zamory, psełudo prorosyjscy narodowcy z flagami biegają , wielcy mi patrioci a żaden nawet w wojsku nie był. Jeszcze tego brakuje.

  11
  12
 5. Gargamel pisze:

  Na nic to wszystko bo i tak Podlejski wygra.
  Szkoda kasy panie Zamora na te wybory

  9
  13
  • Kezolma pisze:

   Wiadomo.Na dzień dobry Pan Adam powinien mieć 1000 głosów do przodu / to elektorat z magistratu+rodziny+pociotki+kumy+kumoszki+swaty i swatki+przystawki z DK+MOPSU+ZUKU+szkoły+przedszkola+biblioteka+inkasenci+zaufani sołtysi+radni+wolna działalność/.Może być problem Panie Adamie:głosy rozpierzchną się na współkandydujących.Nie będzie dogrywki.Ale mój i mojej rodziny głosy Pan ma !

   13
   2
   • Anna pisze:

    zapomnieliście o elektoracie KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH , STRAŻAKÓW , PIŁKARZE te zorganizowane grupy to do ognia za naszym Burmistrzem by się rzucili o czym tu Pan ELWIS z osiedla marzy , a co do Pana Jakubka to bidok nawet włosów nie ścina jak przed wielkim egzaminem na szczęście wy jeszcze zobaczycie

    10
    1
  • Karolek M. pisze:

   Chyba jednak przegra. Narescie ktos te bande przegoni

   1
   0
 6. K.S.KOTOWICE pisze:

  Może być tylko 1 burmistrz i jest nasze słońce gminy Klemens ,u nas we wsi już pędzi się bimberek na spotkania wyborcze,znowu remiza będzie tętnięć życiem,
  ps:klemensa po samogonie nie nepierdziela dynka sam nam o tym mówił Paweł nasz kochany prezes klubu

  16
  4
  • Mieszkaniec pisze:

   łubu dubu, łubu dubu,
   niech zyje nam prezes
   naszego klubu. Nlech zyje nam!
   Clagle pracuje wszystkiego
   przyplinuje leszcze inni,
   wtykaja mu szpilki.
   То nie ludzie-to wilki
   niech żyje nam

   3
   7
 7. Złodziej ze sklepu żareckiego pisze:

  Widać, że działania Adama, dobre działania na rzecz naszej społeczności nie podoba się jego konkurentom… tym żareckiego pis Pana M, nazwisko mi nie przejdzie przez gardło …. zapanował już strach u tego pana, a on jest mściwy i próbuje odwrócić uwagę od jego alkoholizmu . KARMA i tak Powróci !!!!!!!

  16
  5
  • Naprawdę? pisze:

   Zgaduję iż chodzi o pana Maślankiewicza. Nie sądzę żeby ocenianie go przez pryzmat kleptomanii brata był właściwy. Oceniajmy jego. Wystarczy obejrzeć sesje z ostatniej kadencji żeby się przekonać, że to jeden z niewielu, jeśli nie jedyny,niezależny radny. Wszyscy inni głosują jak im burmistrz każe, włączając w to p. Adama. Czy tskiego chcemy burmistrza? Jest bardzo ambitny i elokwentny, ale na przykładzie większych polityków z sejmu powinniśmy się nauczyć, że ambicja i elokwencja daleko ich prowadzi w karierze, sle niestety wyborcy są dla nich ważni tylko przed wyborami.
   Czy inaczej będzie z p. Zamorą? Śmiem wątpić, za dużo czasu spędza nad swoim wizerunkiem w sieci, a za mało robiąc coś dla mieszkańców

   3
   7
 8. Die glocke pisze:

  NIE

  2
  7
 9. Sygnalista kolega z pracy pisze:

  czy Pani pracodawca wie że posługuje się Pani PODROBIONYM dyplomem wyższej uczelni ??? sprawa jest na policji !!

  czy Pani pracodawca wie że posługuje się Pani PODROBIONYM dyplomem wyższej uczelni ??? sprawa jest na policji !!

  11
  2
 10. Jola pisze:

  co z tego, że młody jak poglądy ma pisowskie i z PiSem się dogadał?

  1
  9
  • karolina krawczyk pisze:

   Kto Pani takich bzdur naopowiadał? A miłościwie nam panujący to z Tuskiem czy Buzkiem się prowadzają po targowisku ale niby BEZPARTYJNY:-)

   6
   1
  • PAWEŁ ZAMOROWSKI pisze:

   Dogadał się z Pisem a Maślankiewicz startuje? Jak byłaby w tym logika.

   7
   1
 11. Ewa pisze:

  Co za farsa. Chłopiec żeby zdobyć wyborów ściągnął nawet wojewodę. Pewne jest że żadnego fotoradaru w Kotowicach nie będzie. Będzie za to show i kreowanie się na profesjonalnego burmistrza.Trochę jeszcze brakuje profesjonalizmu w nagrywaniu tej propagandy. Statysta w niebieskiej kurtce nawet nie zdążył przestać się śmiać gdy zaczęli ten cyrk nagrywać.

  4
  11
  • Stefan Stalowy pisze:

   Oczywiście według ciebie najlepszy jest obecnie panujący ,nienażarty ham i prostak.

   8
   1
   • Ewa pisze:

    Oczywiście według mnie robienie cyrku pod publikę nie ma sensu. Może jeszcze dmuchaniec w każdej gminie? Obecnego włodarza zwolennikiem również nie jestem więc daruj sobie te prymitywne uwagi.

    2
    10
    • marcinkowarski pisze:

     Pani Ewo nikt kto był na nagraniu nie był statystom. Chyba powinno się chwalić zachowanie takiej osoby ale widzę że najlepiej nic ie robić siedzieć w domu i głupio komentować.

     8
     1
     • kalina watoła pisze:

      Nie ma to jak zdjęcie z Adamem Małyszem. To jest żenujące

      8
      1
    • Zofia pisze:

     Co robi teraz Burmostrz sciaga w te same miejsca osoby. To jest zenada. Swojego pomyslu nie ma.

     1
     0
   • Barbara Nowak-Kos pisze:

    Czyli lepiej nic nie robic, nie probowac tylko siedziec na internecie i pisac glupie komentarze. Nasz mosci Pan z wszechpanujacy nie potrafi sie dogadac z zadna inna partia. Aaaa zapomnialem on jest bezpartyjny a Tusk tylko tu zakupy robil na targowicy.

    9
    1
  • Justyna Kolasa pisze:

   Nie wiem gdzie Pani chodzi do cyrku ale dla mnie cyrk jest w Urzędzie a na jego czele jeden dyrygent P.

   8
   1
  • korneliaa pisze:

   Wedlug pani trzeb caly czas chodzic z mina jakby sie kogos zabiło?

   5
   1
 12. Ewa pisze:

  Masz rację, powinno się chwalić. Problem w tym że żyje na tym świecie ponad 50lat i co wybory pojawiają się godne pochwał pomysły. Dziwi fakt że tuż po wyborach problemy nagle znikają. Pan Zamora ładnie mówi, jest inteligentny, czaruje wyborców uśmiechem i darem przekonywania. Niestety to za mało żeby rządzić gminą. Pokazywanie na FB filmików ze znajomym wicewojewodą jest dobre dla naiwnych. Życzę powodzenia w wyborach, ale nie w ten sposób.

  1
  8
  • marcinkowski pisze:

   Pokazywanie się z Adamem Małyszem jest OK?

   8
   1
   • karinoo86 pisze:

    Może planują w Żarkach wybudować skocznie narciarską. Haha

    4
    2
    • Ewa pisze:

     Pokazywanie się z Małyszem nie na nic wspólnego z mieszkańcami i ich problemami. Mając aparycję naszego burmistrza zdjęcie z samym prezydentem nie pomoże więc to tylko wystawianie się na śmieszność. Może zdjęcie z Episkopatem Polski by pomogło? Będzie pasował kolorystycznie do purpuratów.

     7
     2
    • Tereska M. pisze:

     Chyba tylko tężnie podobną do tej z Myszkowa. Teraz w powiecie będziemy mieli jak we Włocławku czy Ciechocinku a do ody będą sól dodawać.

     1
     2
    • Zygmunt pisze:

     Chyba tężnię jedną już budują w Myszkowie a w Żarkach podobno ma powstać kolejna. Będzie w naszym powiecie prawie tak jak we Włocławku czy Ciechocinku a woda będzie solona

     1
     2
     • Heniek pisze:

      Patrząc na przedział wiekowy kandydatów na radnych od burmistrza to ta tężnia i sanatorium będzie chyba budowana dla nich. Będą chodzić na zabiegi między sesjami…

      4
      1
  • Ksawery Kot pisze:

   Burmistrz boji się jak Zamora czy ktoś inny przyjdzie do urzedu i zrobi kontrol to wyjdzie co tam sie dzialo przez tyle lat.

   9
   1
  • Teść pisze:

   Czyli mam rozumiec lepiej zostawic obecnego niz da szanse innej osobie chociazby istnial cien szansy na zmiane?

   7
   1
  • Krystek pisze:

   Co teraz robi Burmistrz i jego podwładni. Zamora tematy ruszył parę tygodni temu a oni ściągają w te same miejsca kolejne osoby. Jaki jest sens. Teraz się obudzili!

   5
   1
  • Onufacy pisze:

   Może Pani podpowie w jaki sposób powinien to robić? Trzeba sie uczyc od najlepszych

   3
   1
 13. Karolika Kawka pisze:

  Zapraszam do oceny kandydatów na Burmistrza oraz Radnych rady miejskiej https://www.portalsamorzadowy.pl/miasto/zarki,1483.html

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *