zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Barbara Pietruszewska jest najgorzej wykształconą radną w powiecie!
05 lutego 2018 r. | 11:31
39

Barbara Pietruszewska to najgorzej wykształcona radna nie tylko w Żarkach, ale w powiecie myszkowskim. Pietruszewska ma wykształcenie podstawowe, pracuje jako kelnerka - tak wynika z przesłanej do mnie przez urząd informacji publicznej. W Radzie Miejskiej w Żarkach tylko sześcioro radnych ma wyższe wykształcenie. Siedmiu radnych ma wykształcenie średnie (jeden z radnych uzupełnił swoje wykształcenie w trakcie trwania kadencji - wcześniej miał zawodowe), jedna osoba ma wykształcenie zawodowe (Paweł Labocha) i jedna podstawowe.

W radzie jest trzech emerytów, lekarz, położna, nauczyciel, rencista, kelnerka, monter, konserwator, pracownik biurowy, doradca związkowy, kierownik i właściciel firmy.

Informację w tym zakresie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI39 odpowiedzi na “Barbara Pietruszewska jest najgorzej wykształconą radną w powiecie!”

 1. Wyborca pisze:

  warto dodać że Baśka w tej radzie tylko podnosi rękę nic więcej

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   Uważam , że jeśli ktoś interesuje się takimi sprawami to widocznie ma swoje życie bardzo ubogie i nudne. Chce zwrócić na siebie uwage jak małe dziecko wypisując kto jakie ma wykształcenie. Wydaje mi się, że umiejętności i chęć działania, a papierek czasami zalatwiony po znajomości to dwie różne rzeczy. Pani Basia jak wiemy nigdy nie ukrywała jakie ma wy kształcenie. NIEWAŻNY PAPIEREK BO KOBIETA MA GŁOWĘ NA KARKU!

   1
   1
  • tomasz bury pisze:

   http://wniegowie.pl/wiadomosci/niewyksztalcona-rada-gminy-niegowa/#comment-296

   gratuluje, w Niegowie pan Paweł, co chyba ma tytuł profesura, wyniuchał lepszą sensacja. warto poczytać.

   0
   0
 2. Roman Kluska pisze:

  Co z tego że ma wykształcenie podstawowe ? Nie jeden półmózg ma wykształcenie wyższe a inteligencją nie dorasta do pięt temu z wykształceniem zawodowym czy też średnim. Nie jest miarą człowieka jakie ma wykształcenie. To że Pani Barbara ma wykształcenie podstawowe nie jest żadną tajemnicą, nie było w żadne sposób ukrywane przed wyborcami którzy oddali mimo to na nią swój głos. Więc znowu TEMAT ARTYKUŁU wyciągnięty z przysłowiowej D..PY.

  0
  0
 3. do kluski pisze:

  Klucha na przykład kto jest takim półmózgiem?
  ty ćwierć…….

  0
  0
 4. Halina pisze:

  Nie ważne jakie ktoś ma wykształcenie,ważne jakim jest człowiekiem. Pan Gąsiorski niby to ma wykształcenie a nawet nie został wybrany na sołtysa. Mieszkańcy poznali się na nim.

  0
  0
 5. Krzysztof pisze:

  Gdy ktoś jest obłudny,wredny i zakłamany to nawet wykształcenie nie pomoże.

  0
  0
 6. Marian pisze:

  Ale jeszcze gorzej jest , gdy ktoś jest wredny, zakłamany i słabo wykształcony jak miejscowy Robin Good.

  0
  0
 7. Marian pisze:

  Nie wiem czy to jakie wykształcenie ma naszą Basia jest najważniejszą informacją dnia?

  0
  0
 8. Jadzia pisze:

  Szukanie tanich sensacji to specjalność tego portalu.

  0
  0
 9. Marcin Labocha pisze:

  Kto wybiera radnych po szkole podstawowej czy zawodowej? Bycie radnym to odpowiedzialność, to reprezentacja grupy mieszkańców. Co taka osoba może wiedzieć o prawie, nauce czy gospodarce? Rany boskie.

  0
  0
 10. Krzysztof pisze:

  Lepiej wymyślać błahe tematy zastępcze , żeby ukryć to co dobrego dzieje się w gminie.

  0
  0
 11. Halina pisze:

  Ktoś ma w tym jakiś cel.

  0
  0
 12. Men pisze:

  A ja uważam że Barbara Pietruszewska jest najprzystojniejszą radną w Powiecie Myszkowskim !!

  0
  0
 13. takisobie pisze:

  Pani Basia ma wiecej doświadczenia życiowego i ogłady niż wszyscy tutaj tak zwani wykształceni z Bożej łaski zazdrośnicy,brać się do roboty a nie tylko oczerniać i bąki zbijać pokazac na co was stać

  0
  0
  • Marcin Labocha pisze:

   Brać się do roboty? Przecież ona nic nie robi. Podnoszenie ręki na sesji to nie praca na rzecz mieszkańców

   0
   0
   • JNiD pisze:

    A co może ma wszystkich obrażać,zadawać pytania bez sensu i ładu ? Robi swoje ,zjednoczyła lokalną społeczność.Działa nie tylko na rzecz swojego okręgu ale całej gminy.Przede wszystkim współpracuje z Burmistrzem i urzędem i o to Pana ,Panie Marcinie L.boli głowa ? zrób sobie kompres,może Ci przejdzie;zacznij się przyzwyczajać do normalności.

    0
    0
  • Dlakogo pisze:

   Buuuhahaha ale mi się humor poprawił, żart dnia. The Best

   0
   0
 14. Szerszeń pisze:

  Brawo heit -gminny zadanie wykonane w obronie ulubienicy pani Nowakowej i Burmistrza .Ciekawi mnie to co jutro powiecie swoim dzieciom jak będą olewać szkołę i zakończą swoją edukację na poziomie szkoły podstawowej przepychane z klasy do klasy . Mają szanse nie tylko kopać rowy,teraz to nawet sprzątaczka musi mieć jakieś wykształcenie. Ewenement na powiat ,mogą zostać Radnym .Wielki wstyd dla Gminy .To jest młoda osoba, która miała możliwości dalszego kształcenia w tamtych latach, kiedy jeszcze szkolnictwo zawodowe funkcjonowało lepiej . Ale dla leserów to każda szkoła jest nie dla Nich .

  0
  0
 15. Polecam pisze:

  Moi kochani .mam dla Was wszystkich coś ciekawego.
  Wpiszcie w google :
  Savoir-vivre w miejscach publicznych -od A do Z.
  i poczytajcie sobie.
  Gorąco polecam.

  0
  0
 16. mowatrawa pisze:

  to się nadaje do prasy tak jak pwiedział kiedys ktos w polskim filmie ,a na marginesie do pana Labochy to weź sie pan do roboty i pokaz pan że coś robisz

  0
  0
 17. Sygnalista pisze:

  CO Z TEGO. ze pani radna ma wykształcenie czy raczej nie ma CHAM PROSTAK ,ktory to wyeksponowal publicznie nie zasługuje nawet na określenie cham i prostak ,to ZERO ,totalny nieuk i prymityw.

  0
  0
 18. Absolwent trzech oddziałów Szkoły Powszechnej przed okupacją (niemiecką) pisze:

  Kiedyś Posłem III RP była Pani bez matury i lubiła pewne czynności jak koń owies. Swoją drogą jest przysłowie “na nic doktoraty kiedy człowiek chamowaty”. Wiele powyższych wypowiedzi świadczy o tym, że autor nie odróżnia dążenia do poznania prawdy i pozyskania informacji od jątrzenia.

  0
  0
  • Słuchacz Uniwersytetu Trzeciego Wieku pisze:

   Takie czasy już przerabialiśmy : Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie Oficera ,to czasy powojenne .Jeżeli już władza pozyskała takiego kandydata,to obowiązkowo musiał iść do szkoły.Przypomnę też czasy Samobrony, gdzie do władzy dorwali się Krzykacze,ale też zaraz zapisywali się do szkół . Np pani Beger, jej maturą żyła cała Polska .To ,że ta Pani ma tylko wykształcenie podstawowe to jej sprawa . Najgorsze jest to ,że nie ma uregulowań prawnych w tej kwesti : np minimum Matura,która to daje ogólną wiedzę kandydatów na stanowiska np Radnych . Wiedza wyniesiona z powojennej matury ,a ta dzisiejsza to dwa bieguny . Ktoś komu nie chciało się uczyć nie powinien się pchać do zasiadania w Radzie Gminy. Najpierw ten ktoś niech uzupełni brak wykształcenia a pózniej dopiero ubiega się o taki mandat

   0
   0
 19. Pszczółka pisze:

  Człowieku czy kobieta Cię zostawiła i bije ci w czachę wypasując takie bzdety.Proszę wybierz się do PSYCHIATRY , bo jak rozumiem nie możeś się pogodzić z porażką,a wyborcy jak widac cie przejrzeli i nie wybrali. ????????????????

  0
  0
 20. Zdziwiło pisze:

  I tutaj w tym miejscu chciałbym zadać oficjalne pytanie skierowane do naszego mądrego północnego radnego Mirosława jaskolskiego. Czy pomógł Pan w jakikolwiek sposób swojemu kompamnowi p. Dariuszowi sz. W jego alkoholowo- narkotycznych problemach? Jest Pan lekarzem z dużym zapleczem znajomości i możliwości więc jako wtorujacy sobie nawzajem z darkiem i grający w “jednej drużynie ” powinniście mieć w sobie nawzajem oparcie stąd moje Pytanie? Czekam na odpowiedź

  0
  0
 21. Biała pisze:

  Do Zdziwiło -NIE WOLNO PISAĆ TAKICH TEKSTÓW !!!!!!!!!!!!

  0
  0
 22. Sojka pisze:

  To trzeba pisać szybko jak nie da się wolno.

  0
  0
 23. Adrian Gorny pisze:

  Moze sprawdzic tak sprawdzić wiedzę wszystkich tych „wykształconych” ludzi i wtedy się okaże co kto w głowie ma! Weźmy pod uwagę ze ludzie którzy odnieśli największe skukcesy zazwyczaj nie ukończyli studiów…. dlaczego? Bo to co daje nam państwo czy organizacje edukacyjne jest gowno warte! Tylko życie i nasza determinacja uczy nas czegoś co możemy przekazać innym. Dlaczego nasz kraj jest taki Popieprzony? A No właśnie przez tych super wykształconych pajaców którzy nic nie wiedza o życiu! Gdyby nasz kraj oddano w ręce normalnych ludzi w końcu było by dobrze! A teraz kilka słów dla autora tego tekstu…. WSTYD i jeszcze raz wstyd pisanie takiego artykułu ile Ci zapłacili? Może odrazu napiszesz jakich kandydatów masz na swoje miejsce? Ludzie zamiast skupiać się na pomaganiu drugiemu to patrzą tylko jak by tu kłodę podrzucić. Prymitywna Polska oby tak dalej! Pamiętaj autorze tego tekstu zła karma zawsze wraca.

  0
  0
  • Słuchacz Uniwersytetu Trzeciego Wieku pisze:

   Oddć kraj w ręce normalnych ludzi czyli wg.Pana/i tym po podstawówce .Efekt jest taki ,że co niektórzy nie widzą różnicy w słowie interpelacja i interpretacja .Wiadomo, że nie wszyscy muszą kończyć studia. Wiadomo od zawsze ,że osoby które zgłębiają wiedzę mają ciągle jej niedosyt , natomiast osoby leniwe umysłowo uważają ,że już wszystko wiedzą lepiej od innych. W ostatnim dziesięcioleciu poziom kształcenia szczególnie na niektórych płatnych uczelniach bardzo się obniżył .

   0
   0
 24. Ryszard pisze:

  A co? Sami hrabiowie mają mieć możliwość podejmowania decyzji? Skąd taka norma? Na tym poziomie samorządowym bardzo dobrze że to właśnie przedstawiciele społeczeństwa mają swoich ludzi.Taki właśnie jest przekrój społecznego wykształcenia.Własnie taki zespół ludzi jest w stanie podejmować najlepsze decyzję dla wszystkich mieszkańców a nie tylko protegowanych i cwaniaki z układami.Nie podoba się to komuś że im inne warstwy społeczne patrzą na rączki i nie dają kombinować.?

  0
  0
 25. Jan bez ziemi pisze:

  Znam pewnego doktora praw ,który nagminnie łamie konstytucje.???????

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *