zachmurzenie umiarkowane
11°
sobota
Reklama
Będzie dyskusja na temat funduszu sołeckiego na 2022 rok
16 lutego 2021 r. | 10:36
14

Bardzo ciekawa komisja gospodarki i mienia planowana jest na najbliższy piątek. Radni będą dyskutować na temat niewyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego na 2022 rok. Gmina nie ma pieniędzy na tego rodzaju inicjatywy.

Początek komisji o godz. 13:00 w sali posiedzeń UMiG.

porządek obrad:
1/Zaopiniowanie projektów uchwał w sprawie:
a/ dokonania wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz w sprawie stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnym;
b/ zmiany uchwały Nr XXXV/257/2006 Rady Miejskiej w Żarkach z dnia 17 lutego 2006r. w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego;
c/ zaliczenia drogi do kategorii dróg publicznych;
d/ niewyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego na 2022 rok
e/ zmian w WPF na lata 2020-2028.;
f/ zmian w budżecie Gminy Żarki;
g/ wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy z dotychczasowymi dzierżawcami, których przedmiotem jest ta sama nieruchomość, na okres oznaczony do 3 lat.
2 . Sprawy różne, bieżące.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Będzie dyskusja na temat funduszu sołeckiego na 2022 rok”

 1. Żubrówka pisze:

  Była kasa na budowę osiedli dla wspierających i popierających na oślep jedynego w swoim rodzaju umiszcza umiszczów.
  Wszyscy są ślepi i idą w ślepo.
  Nie, zapomniałam dodać mają przy tym załatwione działeczki pod budowę na tych że osiedlach.
  Ku chwale uiszczowi.

  10
  7
 2. Ja i ty pisze:

  Wioski to zaorac ,po co i na co im potrzebny jest fundusz solecki.Pieniadze trzeba przelac na dlugi i..

  5
  9
 3. Wojewoda pisze:

  Na fundusz sołecki nie ma,na odśnieżanie nie ma, na wysyłanie korespondencji listem poleconym też nie ma. Na zatrudnienie syna który w pierwszym miesiącu pracy rozbija nowe auto jest, to się nazywa DOBRY GOSPODARZ.Brawo,ciekawe co giermkowie do powiedzenia mają. Pewnie im to lotto. Fajnie jest rządzić nie swoimi pieniędzmi.

  11
  6
  • PIKACZU pisze:

   Niektóre decyzje władz są rzeczywiście dyskusyjne i zastanawiające. Z drogiej strony ktoś takich decydentów wybrał, to tez jest zastanawiające.

   7
   4
   • Wojewoda pisze:

    Pikaczu! Cóż za odważna pierwsza część wpisu. Jutro na dywaniku znów wiaderko pomyj wyłapiesz. Zastanawiam się czy lubisz,czy już się przyzwyczaiłaś?

    5
    6
    • PIKACZU pisze:

     Masz swoją teorię i uparcie się jej trzymasz, trzeba w jakąś pierdołę wierzyć. Bruno pewnie ma ubaw, jeżeli to czyta :).

     5
     5
   • Poliglota pisze:

    A dla mnie zastanawiające jest jak można patrzeć w lustro kiedy biega się z informacjami (prawdziwymi i nieprawdziwymi) robi wszystko żeby tylko przypodobać się swojemu panu i odwrócić uwagę od swoich zaniedbań a dyspotyczny psychopata i tak co jakiś czas równa z ziemią. Większość nawet psa tak nie traktuje. Można?

    6
    6
 4. Ja i ty pisze:

  To jest nie do wiary ze do pewnego czasu P.burmistrz byl tak bardzo dobrym GOSPODARZEM.Obecnie powstalo niewyobrazalnie wysokie manko .Ale panie i panowie radni tylko lapki dzwigali,a jutro dzwigna za nie przyznaniem funduszu soleckiego.Zaorac wsie. ?

  10
  3
  • kaczkadziwaczka pisze:

   Jak nie wojewoda to poliglota, ma rację Pikaczu, przerost formy i to znaczny. O czym bredzicie, nikt nie może się wypowiedzieć bo zaraz pracownik urzędu? paranoja i omamy, ja tam znów widzę w każdym wpisie działalność panów Dariusza i Pawełka. Chyba tez mam paranoję?

   7
   3
 5. Poliglota pisze:

  Paranoja raczej nie;sekta, która nie śmie podważyć ani jednej decyzji swojego zepsutego przez władzę guru ponieważ boi się jego gniewu, ale jednocześnie jest od niego uzależniona.

  5
  6
  • kaczkadziwaczka pisze:

   Taki on mój guru jak z ciebie poliglota. Masz kompleksy związane z osobą burmistrza, stąd takie brednie. Ani go popieram, ani promuję. Nie znoszę tylko napastliwych buraków, którzy wszędzie widzą kolesiów władzy. Taka mania prześladowcza kończy się w pokoju bez klamek, zważ na to pseudo poligloto, wojewodo itp.

   6
   5
 6. Poliglota pisze:

  Słaba ta twoja obrona, masz za to premię czy musi wystarczyć szorstka pochwałka? Ludzie widzą co się dzieje i wnioski będą wyciągać. Nie potrzebnie się tak wysilasz w kapowaniu jesteś lepsza.

  5
  5
 7. Ortografia pisze:

  Poliglota a nie wie, że niepotrzebny, nie “nie potrzebny”. Nie kaleczyć języka pseudo redaktorku.

  4
  6
 8. Poliglota pisze:

  CykCyk i link zmieniony, już nie “kaczkadziwaczka” tylko “ortografia “.15.30 to już do domu jedź, zarobiłaś dzisiaj.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *