bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Będzie kolejna podwyżka? Tym razem podatku od nieruchomości
20 listopada 2019 r. | 10:35
6

W piątek 29 listopada w sali Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Żarkach, podczas której radni ustalą nowe stawki podatku od nieruchomości.

Początek sesji o godz. 10:00.

porządek obrad:
1.Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2.Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
3.Sprawozdanie Burmistrza Miasta i Gminy Żarki z pracy w okresie międzysesyjnym i z wykonania uchwał.
4.Informacja przewodniczących komisji stałych o pracy w okresie międzysesyjnym.
5.Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2020 rok
6.Uchwalenie Programu współpracy gminy Żarki z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2020 roku
7.Uchwalenie zmian w budżecie Gminy Żarki.
8.Informacja Przewodniczącego Rady o złożonych interpelacjach i wnioskach radnych.
9.Sprawy różne,bieżące.
10.Zamknięcie obrad XIV sesji.6 odpowiedzi na “Będzie kolejna podwyżka? Tym razem podatku od nieruchomości”

 1. Romek pisze:

  JESTEM ZA PODNIESIENIE CZYNSZU W MIESZKANIACH GMINNYCH KTÓRE GMINA WYREMONTOWAŁA I DAŁA LUDZIOM , A NAM KTO WYREMONTUJE W GRATISIE I DODATKOWO PŁACĄ SMIESZNE KWOTY ZA TE LUKSUSY A PANOSZĄ SIĘ JAK NA SWOIM

  13
  0
 2. TERESKA PESKA pisze:

  noi co jesce my to mamy swiego w rodzjnje

  5
  1
 3. Sławomir pisze:

  Zbliżają się wybory głosy nasz VICE ma

  3
  2
 4. lolek pisze:

  siroto wybory za 4 lata !!!!

  6
  0
 5. TOPOLOWA pisze:

  Jestem za podniesieniem czynszu mieszkań socjalnych i komunalnych w zasobie gminy oraz słyszałem że są też mieszkania nauczycielskie ludzie za wyremontowane mieszkania płacą po 50 zł to koszmar bo im się należy

  12
  0
 6. Eskapistyczny Outsider pisze:

  Szczerze mówiąc w naszej gminie już nic mnie nie zaskoczy. Coroczna podwyżka cen śmieci i problem z firmą je zbierającą to już tradycja, o innych sytuacjach nie będę wspomniał, gdyż chciałbym ten komentarz pisać dalej w dobrym humorze.

  A mianowicie, zastanawia mnie jeden bardzo duży fakt. Jestem młodą osobą i chciałbym swoją przyszłość związać z naszą gminą. To tutaj się urodziłem i Żarki traktuję jako moją małą ojczyznę. Ale im dalej w przysłowiowy las tym rzeczywistość staje się ciemniejsza. Brak perspektyw na dalsze życie jest bardzo rażące i nie dziwię się, że moi znajomi i przyjaciele wyjeżdżają z naszego miasta.

  Być może zostanę źle zrozumiany przez starsze pokolenie, ale spróbuję Wam pokrótce wyjaśnić. W dzisiejszych czasach sporą część zawodów wykonuje się poprzez korzystanie z komputera z dostępem do internetu. Im owy internet jest szybszy – tym praca staje się przyjemniejsza i łatwiejsza. Dlaczego w naszej gminie jest taki zastój odnośnie infrastruktury światłowodowej? Budowane nowe drogi na osiedlu 600-lecia nie będą zaopatrzone w światłowód, to jest po prostu nonsens. Odbiegamy standardem od takich wiosek jak Postaszowice w gminie Niegowa, a żyje tam tylko ponad 100 osób! Mam nadzieję, że władza będzie przychylnie patrzeć na tego typu postulaty, bo w głównej mierze młodzi ludzie decydują się na założenie życia tam, gdzie jest lepszy dostęp do tego medium – i nie mówię tego na wyrost.

  Serdecznie pozdrawiam użytkowników portalu zarki.pl jak i Panów redaktorów. Być może Panowie będą mieli chęć zrealizować artykuł na ten temat co niezmiernie by pomogło w nagłośnieniu tej sprawy.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *