bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Będzie kolejny kredyt!
13 września 2018 r. | 11:32
22

Szykuje się kolejny kredyt. Tym razem na kilkaset tysięcy złotych na zakup samochodu strażackiego dla OSP Jaworznik. Wiadomo - wybory na Burmistrza. W poniedziałek 17 września 2018 roku odbędzie się specjalna sesja w tej sprawie. Początek sesji o godz. 8:30.

porządek obrad:
1.Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2.Przyjęcie proponowanego porządku obrad.
3.Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu na dofinansowanie zakupu samochodu strażackiego dla OSP Jaworznik.
4.Uchwalenie zmian w budżecie
5.Uchwalenie zmian w uchwale XLI/355/2018 Rady Miejskiej w Żarkach z dnia 30 sierpnia 2018 roku w sprawie wyrażenia woli ustanowienia Matki Bożej Leśniowskiej Patronką Gminy Żarki
6.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany załącznika do uchwały Rady Miejskiej w Żarkach z dnia 30 grudnia 2015 roku Nr XV/101/2015 o przyjęciu do realizacji "Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Żarki.
7.Zamknięcie obrad XLVII sesji22 odpowiedzi na “Będzie kolejny kredyt!”

 1. wyborca pisze:

  Nie wierzyłem w takie cuda ale w Żarkach przed wyborami wszystko możliwe. Aby kupić głosy mieszkańców z Jaworznika to burmistrz bierze kredyt który my mieszkańcy będziemy spłacali. Ja na pewno na pana już nie zagłosuje, miarka się przebrała.

  44
  6
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  A co teraz Radny Paweł Labocha powie swoim kolegą z OSP KOTOWICE ???
  Radny Labocha nie dał rady żeby załatwić takiego właśnie auta dla swoich Druchów Strażaków z KOTOWIC i jest to niepojęte.
  Panie Labocha w tym momencie matematyka się kłania !!!
  Jaworznik ma więcej wyborców czyli prawie jeszcze raz tyle co Kotowice i widzi Pan Labocha że tutaj jednak liczydło zrobiło Panu taki wstyd !!!

  36
  5
  • bruno pisze:

   witamy w sród zywych 🙂 wakacje troszki trfaly ale fajnie ze sie skonczyly 🙂 ciekawe czy do wyborow znow bez odpoczynku kolega dociagnie:)bo straszna nuda tu byla 🙂 witamy 🙂

   5
   26
 3. Biała pisze:

  Kłania się Ortografia : prawidłowa pisownia to DRUHÓW !/ oczywiście mam na myśli druhów strażaków z OSP Kotowice/.

  10
  27
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Pani jest PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU ???
   Bardzo dużo piszę a piszę bez pomocy czyli bez użycia słownika w komputerze to czasami błąd się przydaży ale to nie o to chodzi w całej treści tego wpisu.
   Pani Biała a może tak Pani zorganizuje wielkie dyktando dla Burmistrza i Radnych i zrobimy LIVE ???

   29
   8
   • Biała pisze:

    Jak już Pan zostanie tym radnym na którego Pan aspiruje to chętnie organizuję to dyktando. Wtedy posmiejemy się z pana!

    10
    31
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

     Można się śmiać ale Pani Biała jak zostanę radnym to Sesje będą trwały minimum 8 godzin.
     Może wreszcie Salę Obrad zmodernizujemy i nowe fotele zakupimy bo powiem Pani że 8 godzin siedzieć na rydlach to ciężko.

     29
     6
    • Zbyszek pisze:

     Te ty pani biała czy ty może nie jesteś czasem starą panną bo taka jesteś upierdliwa że żaden chłop chyba niechciałby z tobą tak na stałe być

     29
     5
     • Znajomy pisze:

      Biała to przydupas gminny ,musi bronić bordowego pana

      36
      5
     • bruno pisze:

      wiedze ze kolega mial wiele wspólnego ze starymi pannami ze taki znawca ???ale moim zdaniem jestes zwyklym zgorzchnialym tetrykiem wyznawca rydzyka i masz nad lózkiem obraz idola strarego kawalera z Warszawy 🙂

      7
      30
     • Jakub pisze:

      bruno nie jesteś normalnym człowiekiem że tak szydzisz z drugiego bliźniego jak nie znasz przyczyny i ty jesteś normalny oszołom i nic więcej. Czym tobie tak mocno zaszedł za skórę ten człowiek w Warszawie że tak plujesz na niego czy może tym że zmienia się wszystko na lepej

      20
      6
   • Biała pisze:

    Znowu się błąd PRZYDARZYŁ !

    7
    28
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

     Celowo tak będę pisał rzeby Pani czujność sprawdzać bo inaczej bez tego portalu http://www.zarkipl i zapraszam tesz do żarki grupa ale ale to jusz grono zamknięte ale nie da się tam wmyślić i stworzyć nicka a zawsze widnieje Pani imię i nazwisko ,bo bez tego portalu to Pani spałaby w pracy.

     30
     7
 4. Rumburak pisze:

  Ja obstawiam że Biała to Kaśka Caryca bo jest oryginalna i za fioletowym panem do ogniska napewno wskoczyłaby i dla niego wszystko

  32
  4
 5. Spoleczik pisze:

  Miejmy nadzieję ,że ludzie-wyborcy już nie bedą tacy głupi i zagłosują na którego kolwiek kandydata z listy ,byle nie na Pana – fioletowego,bordowego,czarnego! Każdy inny kandydat niż ten obecny może wreszcie coś zmienić w tym obecnym układzie !

  29
  4
 6. staś pisze:

  ja też jestem za tym aby tego naszego burmistrza zmienić i dosyć tych cyrków w Żarkach aby strażak głosował na burmistrza to kupimy autko na kredyt.

  24
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *