bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Będzie remont Jagodowej i Młyńskiej w Żarkach
29 października 2018 r. | 13:32
14

Gmina Żarki pozyskała pieniądze z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, jeżeli oczywiście pozwoli na to budżet. Żarki znalazły się na liście 52. samorządów, które otrzymały wsparcie na polepszenie infrastruktury. Gmina być może otrzymała wsparcie w wysokości 2 225 000 zł na przebudowę dróg - ulicy Jagodowej i Młyńskiej w Żarkach.

Łącznie na wszystkie samorządy z PROW Zarząd Województwa Śląskiego zatwierdził wnioski na kwotę 57 807 079 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Będzie remont Jagodowej i Młyńskiej w Żarkach”

 1. mieszkaniec pisze:

  Wielkie brawa dla ekipy z Urzędu. Wielkie brawa dla Burmistrza. Mimo żółci wylewającej się z wiecznie nie zadowolonych nieudaczników gminnych ,, ekipa” działa i się stara. Jeszcze raz wielkie BRAWA !!!

  13
  18
  • Inspektor budowlany pisze:

   Kto im odbiera te drogi ? To chyba ślepi odbierają albo pijani te inwestycje wykonywane w Żarkach.To jeszcze wódkę trzeba postawić tym inspektorom i ich dobrze opić żeby podpisy złożyli.Przykład ul.Kukuczki w Żarkach oddana i do remontu się nadaje.

   15
   2
   • Romek pisze:

    Ulica Kukuczki jak i ulica Deyny były robione ,,na szybko” ze względu na objazd ulicy Częstochowskiej. Po co głąbie siejesz ferment skoro te ulice są odebrane warunkowo i po zakończeniu prac na ulicy Częstochowskiej zostaną te ulice poprawione. Nie masz pojęcia a piszesz głupoty. Dopiero byś żółć toczył gdyby nie zrobili tych ulic i nie mógłbyś przejechać objazdem przez osiedle Sportowców. Tak się dzieje jak takie głąby jak Ty zawiadamiają w ostatniej chwili Urząd w Żarkach o terminie rozpoczęcia robót na Częstochowskiej. To że to głąby i niedorajdy poświadczyli przystąpieniem do remontu mostku na Częstochowskiej bez wcześniejszej jego ekspertyzy, co skutkuje przedłużającym się remontem, remontem który skończy się pewnie dopiero wiosną.

    5
    5
 2. Janek-j87 pisze:

  To jest gospodarz z prawdziwego zdarzenia. Brawo. Młyńska to jakieś nieporozumienie.

  11
  9
 3. staś pisze:

  na Młyńskiej są chyba działki naszych gospodarzy wiec nieporozumienie jest możliwe do zrobienia

  20
  6
 4. 5555 pisze:

  Gąska nie musisz się pocic drogą młyńska już Ci brakuje wpisu weź się za kąpana szleka co teraz maraton będzie leżał na obok studni a tesciu rower będzie szukał ??Masakra ????DARUŚ ???

  6
  13
  • ORMO KOT pisze:

   Kogo jeszcze ORMOWCU FABRYK I ZAKŁADÓW będziesz inwigilował ?
   Teraz za ludzi ze wsi się zabrałeś do monitorowania ?
   Ksiądz jeszcze ci został do obserwacji no i jeszcze przypilnuj swojej latorośli a może ty ślepy i głuchy jesteś ?

   5
   0
 5. WACŁAW MIKOŁAJCZYK pisze:

  Stasia coś ty za przewały znowu zrobiła na tych Żarkach.Stasia powiedz Klemensowi żeby już tych działek po złotówce nie przekształcał na budowlane.Stasia święto teraz będzie wielkie 2 listopada i pamiętaj że to Dzień Zadusznych.

  12
  2
 6. Litości nie 3 metry !!!!!!!!!!!!!!! pisze:

  To że będą robione to dobrze.
  Mam tylko prośbę do ludzi od tych robót.
  Miejcie chociaż troche litości nad kierowcami i nie róbcie tychg dróg naszerokość trzech metrów. Jak lubicie tak bardzo 3metry to zróbcie jakąś dróżke dla pieszych i rowerów.Drogi zróbcie chociaż takie jak na Kopernika .

  1
  0
 7. Mieszkaniec pisze:

  Czy coś się ruszyło w tym temacie od 2018 roku ? Na Jagodowej jest sporo nowych działek i osób zainteresowanych budową nowych domów.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *