zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
UM Bełchatów
Bezpłatne badania na obecność zaćmy dla mieszkańców Powiatu Myszkowskiego
10 września 2019 r. | 10:20
2

20 września od godziny 9.00 mieszkańcy Powiatu Myszkowskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań okulistycznych w kierunku rozpoznania zaćmy. To efekt porozumienia między Powiatem Myszkowskim i Szpitalem Powiatowym w Zawierciu.

- Na zaćmę chorują zwykle osoby starsze. To grupa mieszkańców naszego powiatu, której dojazd do szpitala w Zawierciu na konsultacje lekarskie sprawia największą trudność. Dlatego wraz z dyrekcją Szpitala w Zawierciu zdecydowaliśmy o uruchomieniu wyjazdowego punktu konsultacyjnego, tak, by każdy chętny mógł zbadać wzrok na miejscu, w Myszkowie – mówi starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk.

Co ważne, na badania można się zgłosić bez skierowania. Aby uniknąć kolejek i do minimum skrócić czas oczekiwania, obowiązują zgłoszenia telefoniczne pod numerem 885 999 153. Badania będą się odbywać w gabinecie przy izbie przyjęć myszkowskiego szpitala w piątek, 20 września. /Starostwo Powiatowe w Myszkowie/2 odpowiedzi na “Bezpłatne badania na obecność zaćmy dla mieszkańców Powiatu Myszkowskiego”

 1. Rybie Oczko pisze:

  To Rybie Oczko już kolejkę zarezerwowował.Albo zastępca stoi za niego w kolejce.Ucz się Jakubek jak oszczędzać bo nadchodzą chude lata.Bierz Jakubek przykład z szefa.

  7
  0
 2. Pinki pisze:

  Bardzo dobry pomysl. Przebadac ludzi bo mają zaćme i głosują na pisioków!

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *