bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
MWM Brzesko
Burmistrz ogłosił nowy przetarg na śmieci. Od czerwca szykuje się kolejna podwyżka?
17 lutego 2020 r. | 12:03
6

Burmistrz Klemens Podlejski ogłosił przetarg na transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki. Przedmiotem zamówienia jest odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości położonych na terenie gminy Żarki oraz z Punktu Selektywnego Odbioru Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Myszkowskiej 61b w Żarkach.

Umowa z nową firmą wywożącą odady rozpocznie się z dniem 1 czerwca 2020 roku. Umowa potrwa do 31 grudnia 2021 roku.

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi 19 marca 2020 roku.

Co to oznacza? Oznacza to, że najprawdopodobniej w drugiej połowie 2020 roku będziecie więcej płacić za śmieci.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Burmistrz ogłosił nowy przetarg na śmieci. Od czerwca szykuje się kolejna podwyżka?”

 1. mieszkaniec pisze:

  my którzy zgłosiliśmy faktyczną liczbę osób jakie przebywają pod danym adresem i regularnie płacimy dlatego mamy taką stawkę za śmieci bo płacimy za oszustów , którzy przebywają pod danym adresem , produkują śmieci a nie płacą za siebie.Płacisz za sąsiada bo zgłosił jedną osobę a mieszka ich pięciu!~PŁACIMY ZA OSZUSTÓW!!!!!

  12
  0
  • Werty pisze:

   Z tymi śmieciami to jest paranoja ustawa śmieciowa wykończy ludzi , przedtem gdy każdy sobie zawierał umowę z firmą która robiła usługę za pojemnik 250l np. 4 osobowa rodzina płaciło się 25zł za niesegregowane a teraz 4x 38 =152 a segregowane 4×19 = 76 i jak to wytłumaczysz ten sam pojemnik te same śmieci te same osoby a różnica jaka ? a skąd ludzie mają brać na te podwyżki , burmistrz musi się opamiętać bo to nic dobrego a radni gówno warci.

   15
   1
   • Olo pisze:

    Czy mieszka tam jedna osoba czy trzy osoby i tak mają jeden kosz tylko różnica jest taka że trzeba płacić więcej ale nie wiem za co

    6
    0
 2. Śledczy pisze:

  Musisz ORMOWCU podjąć trop i działaj

  2
  5
 3. Zibi pisze:

  Werty,25 złotych od kosza to było 15 lat temu przecież możesz podpisać umowę z jakąś firmą i zobaczysz ile ci zaśpiewają..

  3
  8
  • Werty pisze:

   A od ilu lat masz umowę śmieciową ? jak nie umiesz liczyć to nie ziej jadem ,jak się na wszystko będziemy zgadzać to nigdy z podwyżkami nie będzie końca radni to mają reprezentować interes obywateli a nie burmistrza i na wszystko się zgadzać co on zapragnie , jak mało kasy w gminie to odchudzić administracje obniżyć pensje burmistrzowi a radnym po 500 zł to i tak za dużo bo za bycie na sesji i tak mają płacone dniówki w zakładzie pracy .

   9
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *