bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Burmistrz “rozdał” blisko 95 000 zł nagród finansowych!
10 kwietnia 2020 r. | 11:59
43

Gmina Żarki udostępniła mi informacje na temat nagród pracowników urzędu w 2019 roku. Łącznie Burmistrz na nagrody wydał 94 775,48 zł. Jednorazowe nagrody były w kwocie od 1435,23 zł do 6000 zł.

Poniżej pismo z informacją o nagrodach.

PAWEŁ GĄSIORSKI43 odpowiedzi na “Burmistrz “rozdał” blisko 95 000 zł nagród finansowych!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Za co????

  27
  1
 2. Żarki pisze:

  To jest skandal, a nauczyciele nie dostali, nie ma na nic, to jest nie do pomyślenia

  19
  4
  • Ważni i ważniejsi pisze:

   Bardzo dobrą tarczę antykryzysowej użył nasz Burmistrz, tylko szkoda,że myśli tylko o swoich poddanych i pupilkach!
   Reszta ludzi niech sobie radzi w tych nadchodzący ciężkich czasach gdy traci pracę lub jest na wypowiedzeniu z powodu obecnej sytuacji.

   Te pulę nagród powinien przeznaczyć w tym momencie na zakup np maseczek dla mieszkańców, byłoby to rozsądne
   ale nie po co? Lepiej wydać naszą kasę w zasadzie bez żadnych skrupułów na swoich pracowników!!
   Szok!

   14
   1
 3. niegrzeczny pisze:

  ciekawi mnie jedna sprawa co z dietami teraz w dobie wirusa z naszymi radnymi a morze przekazali by te datki na szpitale co wy na to

  19
  6
  • puszek okruszek pisze:

   Nauczyciele nie dostali swojego funduszu świadczeń socjalnych, został strawiony przez urzędników i miłościwie panującego w postaci nagród dla urzędasów,. Pan na włościach łapą wygraża i twierdzi, że głupim belfrom we łbach się poprzewracało bo durne pały prowadząc lekcje online chcieliby wypracowane godziny ponadwymiarowe uzyskać (zgodnie z obowiązującym prawem). A w łeb burakom…urzędnicze portfele trza napchać, swoje konto pogłaskać i jakąś ścieżkę obiecaną udeptać. A robić za darmochę nie łaska

   24
   1
  • Anna pisze:

   Zaoszczędzone dzięki wyłączeniu lamp ulicznych.

   7
   1
 4. bruno pisze:

  znow art z dup,,,,, masakra

  1
  18
  • puszek okruszek pisze:

   bruno z jakich 4 liter? fakty mówią za siebie, brak funduszy, nie wypłaca się wypracowanego przez pracowników funduszu świadczeń socjalnych a kasa na nagrody skąd?….może raczej kogo? skandal!

   24
   0
  • Fota pisze:

   Bruno, chyba ta twoja fota jest nieaktualna??

   16
   0
  • Prawda ? pisze:

   To nie można nazwać inaczej jak złodziejstwo w biały dzień!!!!?
   Ludzie muszą pracować na etacie 4miechy by zarobić 6tysiecy a tutaj nagroda dla zastępcy???

   Ja pindole dla ludzi tępych nagroda? Za co?
   Niech przedstawi z a co te nagrody i co takiego zrobił by dodać nagrodę???!!!

   23
   0
 5. grzeczna pisze:

  do niegrzecznego….radni pomagają,tylko jedni robią sobie z tego SZOŁ,żeby zaistnieć,żeby się pokazać,a inni pomagają cały czas nie robiąc z tego rozgłosu , robią to z serca.

  13
  3
 6. Belfer pisze:

  Puszek -oświata ma się dobrze: mają inspektora ds obsługi jednostek oświatowych i specjalistę ds obsługi jednostek oświatowych 2×1435,23 zł brutto !!!!

  13
  0
 7. Lucyna pisze:

  a gdzie reszta kasy bo tu licząc po łebkach to nie na wszystkich kto dostał nagrodę
  a za co nasz szanowny zastępca dostał
  jak została poniżona pani Katarzyna nie to nie da się opisać co się dzieje w tym urzędzie

  7
  1
  • LOTNY pisze:

   Ale Pani kierowniczka od gruntów wywyższona ! i pani albo pan inspektor w Referacie Gospodarki Komunalnej i Inwestycji dosłała albo dostał 3137,23 zeta ,więcej niż kierowniczka Joanna.sie dzieje.

   16
   0
 8. Tudek pisze:

  Tadeusz duzo wie, to i nagrode dostal odpowiednia. Bo zaangazowania u niego brak. Z reszta, Malgoska tez juz bez wyroznienia. Czyzby wyscig szczorow do urzedy zawital?

  23
  3
 9. Marek pisze:

  a nasz psełdo zastępca to za co dostał za nie pełny rok nagrodę bo ja rozumie P. Dominikę wykończona bo odwala robotę a jeszcze obiło mi się o uszy że KS Kotowice miał kredyt na klub który został umorzony przez naszego burmistrza czy nasi radni coś wiedzą o tym czy to tylko sami swoi .

  12
  1
 10. Wróbelpl pisze:

  A wasza władza poniżyła oddaną carycę tyle wysiłku co nasza mieszkanka OLSZTYNA w waszą gminę włożyła miała dostać stołek nie startowała u nas na radna a wy co nawet nie umiecie uszanować jej poświęcenia dając tak małą nagrodę

  10
  1
 11. Kuciu pisze:

  Będzie se jezdzic sciezka rowerowa ze zrebic do pracy, malo?

  15
  0
 12. niegrzeczny pisze:

  ale wrzawa o pare złotych pracowali pot spływał im po czole tylko czyje to pieniadze nasze z podatków targowicy a oni produkuja tylko bzdziny na stołku

  10
  1
 13. STRAżAKpl pisze:

  tu nagrody się należą bo poplecznicy, w straży strażak dom buduje wóz bojowy wodę na cała budowę dowozi
  woda na pewno w gratisie żyć nie umierać w tej naszej gminie a nasz burmistrz o niczym nie wie

  12
  0
 14. Mamuśka pisze:

  Mamuśka stara wyga w urzędzie wierna oddana naszego wszechmocnego pana to co nie wolno synowi cos w gratisie załatwić

  11
  0
 15. LIZAKI.pl pisze:

  maseczki to będą szyły za niezłą kasę HOKUS POKUS , LIZAKI , BRANZOLETKI , RYCERZE , LODY RZEMIEŚLNICZE AGRO TURYSTYKI , APARTAMENTY ŻARECKIE i wystawią BURMISTRZOWI FAKTURĘ a on nie ogląda na co jest i rodzinny żarecki biznesik się kręci .

  13
  0
 16. ŚMIGUS pisze:

  chodzi o tego strażaka co darmo wodę straż pożarna dowoziła na budowę ciekawe czy działkę też darmo dostał , a czemu na osiedlu z serialu BEVERLY HILLS mamuśka nie załatwiła mu placu tam by miał spokój a przy markecie KAROLINA cały czas ruch

  7
  1
 17. MASECZKA pisze:

  Czy urząd jako gmina będzie rozdawał maseczki , czy sami możemy gdzieś odebrać .

  6
  1
  • Odpowiedź pisze:

   Odpowiedź brzmi, Spadaj Dziadu!!!
   Bo tak traktują mieszkańców co zadają dużo niewygodnych pytań

   5
   0
   • Xxx pisze:

    Juz dawno szkoły powinny być finansowane z ministerstwa, a nie przez organ prowadzący czyli gminę, bo tylko szukają oszczędności i robią cięcia. Nauczyciel nawet długopisu nie dostanie, bo wszystko musi kupić za swoje. Do czego jest potrzebny organ prowadzący? Do okradnania szkol j nsuczyvieli w biały dzien. Finansowanie nauczyvieli j szkol z ministerstwa, kontrola czy nadzór pedagogiczny to działka kuratorium, a organ prowadzący w ogóle w te sprawy nie powinien się mieszać tylko ewentualnie dziurę w dachu szkoły naprawić. Po co są ZAES? Po to żeby swoim stanowiska zapewnić. Zamknąć to w diabły.

    8
    0
 18. Dociekliwy Rodzic pisze:

  W związku z zamknięciem szkół z powodu epidemii, Ministerstwo Edukacji nakazało nauczycielom prowadzenie zajęć z uczniami w trybie zdalnym. Tego typu praca wymaga wyposażenia nauczycieli w odpowiednie narzędzia, w szczególności sprzęt IT (laptopy) i dedykowane aplikacje internetowe np. dziennik elektroniczny. Zgodnie z Kartą nauczyciela: „Art. 29. 1. Organ prowadzący szkołę obowiązany jest zapewnić szkole podstawowe warunki do realizacji przez nauczyciela zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. 2. Nauczycielowi przysługuje wyposażenie jego stanowiska pracy, umożliwiające realizację dydaktyczno-wychowawczego programu nauczania.”
  W związku z tym mam pytania: 1. Czy dyrektorzy szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Żarki zapewnili wszystkim nauczycielom służbowe laptopy? 2. Czy wszystkie szkoły, dla których organem prowadzącym jest Gmina Żarki posiadają dedykowane aplikacje internetowe np. dziennik elektroniczny? 3. Czy dyrektorzy szkół podjęli działania, aby nauczanie zdalne było prowadzone zgodnie z RODO w systemach zapewniających ochronę danych osobowych?

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *