zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Burmistrz wydał 154 tys. zł na nagrody w 2017 roku!
24 stycznia 2018 r. | 12:40
29

Burmistrz Klemens Podlejski jest bardzo hojny dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach. Od 2014 roku kwoty przeznaczone na nagrody dla pracowników wzrosły o blisko 120 000 zł. Biorąc pod uwagę 2014 roku, wysokość nagród wynosiła łącznie 36 129,75 zł, natomiast w ubiegłym roku łączna kwota przeznaczona na nagrody wyniosła już 154 297,90 zł.

W 2017 roku najwyższe nagrody otrzymały skarbnik Dorota Mucha i sekretarz Barbara Major - po 6000 .

Kwoty nagród wypłacone w latach:
2014 rok - 36 129,75 zł
2015 rok - 127 500,00 zł
2016 rok - 137 625,00 zł
2017 rok - 154 297,90 zł

Wnioski wyciągnijcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI29 odpowiedzi na “Burmistrz wydał 154 tys. zł na nagrody w 2017 roku!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Co się stało, że ta kwota tak wzrosła?

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Rok 2014 —–był rokiem w którym odbywały się Wybory Samorządowe i takie ostrzeżenie ze strony Burmistrza że takie możecie mieć nagrody w przyszłości i nie wiadomo kto wygra te wybory a może “kreatywna księgowość” pozwoliła przesunąć pieniążki z Nagród na Kampanie Wyborczą Podlejskiego właśnie bo nie można raczej uwierzyć że Burmistrz Podlejski aż tak mało wydał na swoją kampanię —tzn. jego Komitet Wyborczy.Automatycznie po wygranych wyborach to już rok do roku wysokość nagród poszybowała ogromnie do góry i kwota jest olbrzymia,gdzie pieniążki na nagrody są jak najbardziej a na doposażenie Sali Sesyjnej —-celowy brak pieniążków.

   0
   0
 2. mario pisze:

  Inflacja i milczenie

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   W Polsce od dłuższego już czasu jest DEFLACJA a milczenie to już ulubione hobby Burmistrza Podlejskiego,które jest zaraźliwe i udziela się już wielu osobom z jego otoczenia,a ostatnio ta zaraza zdopadła Radnego Powiatu GRABOWSKIEGO,który na Komisji coś szeptał ale ogólnie miał problemy z pamięcią ,zwłaszcza że piastuje w Gminie Żarki ważną funkcję i jego Podwładni —-wychodzi na to odwalają za niego robotę.

   0
   0
 3. Darek pisze:

  Fajnie w końcu czytać ze gminą coraz lepiej stoi finansowo .Ludzie lepiej pracują to i więcej zarabiają. Miejmy nadzieję że trend długo się utrzyma .

  0
  0
 4. SprzataczkiPL pisze:

  A my to co nie ludzie ? My też cicho siedzimy ,a możemy duzo/ bo w szkołach duzo się dzieje mozna by księgę napisać co sie wyrabia a dyrektozy to łeb miedzy nogi i milcza Pani Nowakowa to byl dyrektor ze nastepcy to sie juz nie znajdzie bo obecni to siara jak to dzieci mowią.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Macie rację ale są ludzie i nadludzie ,każda praca—-każdego powinna być doceniana. Proszę oglądać Sesję na LIVE na zarki.pl i tam wasze kwestie zostaną poruszone i wytkniemy obecnej Dyrekcji Szkół i tej ,która rządziła 23 lata na STOŁKU dyrektorskim ich zaniedbania brak kompetencji. Będą mieli SUPER SPRAWDZIAN.
   PRZEDSTAWIENIE rozpoczyna się 26 stycznia o godzinie 9.00 AM,zapraszamy co odważniejszych do Centrali Przekrętów a jakby kto pytał to na Kościuszki się to mieści ULICY——–piękna nazwa ulicy i flaga RP jeszcze na nim wisi ,oj przydałby się Pan Tadeusz ale nie ten od Ochrony Środowiska um i g , ALE TEN Z COKOŁA PAN TADEUSZ i jego ekipa—-choć teraz w stodołach nie ma tego co potrzebowłaby jego Drużyna.

   0
   0
   • Samorządowiec pisze:

    Panie Dariuszu-mam jedno krótkie pytanie : kiedy Pan przestanie obrażać pracowników Urzędu Miasta i Gminy Żarki ?

    0
    0
 5. Antoni M. pisze:

  Oczy to Wam Drodzy Komentatorzy wyjdą z orbit i przemieszczą się w inna galaktykę jak w październiku zobaczycie ile nasi wybrańcy/radni/wzięli kasy przez 4 lata!!!!

  0
  0
  • Darek pisze:

   PieniĄdze jakie radni pobieraja za swoja prace napewno nie sa adekwatne do pomyj ktore na tym portalu i nie tylko tzw facchowcy wylewaja .Ale przecierz o to w dzialalnosci tego portalu chodzi, zeby do tego stopnia radnych zniechecic przed wyborami ,aby dali sobie sopokuj ze startem .A wtedy ci co teraz zabawiaja sie w zbawcow narodu ,mogli do koryta sie dorwac.Każdy myslacy logicznie mieszkaniec to rozumie ,bo nic z niczego i za darmo w tym kraju niema .

   0
   0
   • Antoni M. pisze:

    Czyli jednak chodzi o koryto?

    0
    0
   • Marian pisze:

    Dariusz uważasz się za takiego najuczciwszego człowieka w gminie. A kto wykorzystał i wyłudził od rodziny Radosz z Kotowic działki za kilka flaszek? Atak na Burmistrza to zemsta za to ,że nie przekształcono twoich działek rolnych na budowlane. Albo rodzina Czyż.Udajesz ich przyjaciela a za plecami oczerniasz i buntujesz przeciwko nim właścicieli działek sąsiadujących z ich posesją . Tak się zastanawiam po co komu wrogowie, jak się ma takich przyjaciół i rodzinę? Ktoś taki jak ty nie powinien się wypowiadać i oceniać innych.

    0
    0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Antoni —-trochę spokoju—-bo są Radni,którzy naprawdę angażują się w życie społeczne i diety ,które otrzymują to są nawet za małe na ich inicjatywę,nie wiem czy mam prawo ich w tym momencie wymienić ale jeśli tylko będę miał ich przyzwolenie to na pewno ich działania z osobna zaprezentuję bo są to osoby znaczy Radni na których warto stawiać a nie nawidzę kombinatorów i głupich cwaniaków a takim złym przykładem jest Radny z mojej miejscowości Radny Labocha—–obłuda.

   0
   0
 6. Darek pisze:

  Tak teraz bawmy sie w slówka, daremne i żenujace .

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Darek co ty KASIA jesteś ——-weź przestań to żenada jest,piszesz babskim językiem a Darki mają zupełnie inne charakterki.

   0
   0
   • Darek pisze:

    Nie każdy Darek to baran bez szkoły pokazujący swój charakter publicznie.

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Akurat mam wykształcenie i dalej kształcę się,widzę natomiast kobieto że dali ci zadanie ,które cię przerosło i nie udało ci się tego wszystkiego zniszczyć u podstaw. Pamiętaj że baranina to najzdrowsze mięso na rynku i wolne od nowotworów. Pamiętaj że mleko i mięso z tej grupy zwierząt jest wolne od związków rakotwórczych i zdrowe,dlatego powinnaś to promować w Gminie na stolikach.Zacznij więcej ty się dokształcać a nie skakaj po portalach i nie zmieniaj pseudonimów bo i tak jesteś jedna.

     0
     0
     • Darek pisze:

      Ty masz obsesję na imię Kasia i to że 99% gminy nie lyknie tego przekrętu którego jesteś maleńkim trybikiem to już do przegzanego maleńkiego czerebu nie dociera .

      0
      0
 7. Jaro pisze:

  dla tych co nigdy nie dostali żadnej nagrody https://www.youtube.com/watch?v=AapKpfGF0fE

  0
  0
 8. mocny pisze:

  Zgadzam się

  0
  0
 9. tomasz bury pisze:

  dokładnie

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *