zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Na co Burmistrz wydał 390 tys. zł?
14 lutego 2018 r. | 11:05
19

Wystarczyły trzy lata, by Burmistrz Klemens Podlejski wydał blisko 390 tys. zł. Na co? Tego na razie mi nie zdradził. Wiem tylko, że były to usługi na tzw. umowy śmieciowe - umowy o dzieło i umowy zlecenia.

Ciekawe czy wśród usługodawców tych umów znajdziemy nazwisko Podlejski?

tak gmina wydatkowa pieniądze na umowy o dzieło i umowy zlecenia:
2015 r. - 141 710,11 zł
2016 r. - 114 559,24 zł
2017 r. - 132 140,75 zł

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Na co Burmistrz wydał 390 tys. zł?”

 1. Wyborca pisze:

  Dowiadujemy się o coraz większych kwotach i różnych umowach

  0
  0
  • tomasz bury pisze:

   Burmistrz wydaje każdego roku miliony. To jest dopiero przekręt. Ciekawe ile wydaje na papier toaletowy. Warto by porównać to z innymi urzędami. bo ja to bym się zastanawiał czy część tego papieru nie wynosi do domu.

   Panie Pawle proponuje zapytanie do wszystkich gmin które pan obstawia zapytanie ile urzędy wydają na papier toaletowy. i porównamy te 15 gmin, która najwięcej wydaje na papier toaletowy.

   0
   0
   • Jaro pisze:

    jeszcze redaktor musi zapytać ile tego papieru przypada średnio na jedną doopę i czy na wszystkie jednakowo, czy też zależnie od wielkości… stołka.

    0
    0
 2. osa pisze:

  Pracują to i kwoty i umowy są co w tym dziwnego .jak masz pisać bzdury to lepiej przegrana głowę w śnieg wsadź.

  0
  0
 3. Wkret pisze:

  Jak ktoś przyzwyczajony zarabiać na czarno, to zdziwiony że w gminie są umowy. Faktycznie sensacja. Emocje, jak na grzybach.

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Umowy dla Podlejskich?

  0
  0
 5. bruno pisze:

  Zadajesz pytanie ???czy stwierdzasz fakty? ??czy jak zawsze piszesz tylko na podpuche ???Andrzej określ się wreszcie!!!!!

  0
  0
 6. Marcin Labocha pisze:

  Nie wiem o jakim Andrzeju mówisz, ale mogę potwierdzić, że jesteś idiotą.

  0
  0
 7. Jarosław pisze:

  Gmina ma obowiązek wykonywać woje zadania określone w przepisach, ma na to do wydania jakieś 40 milionów rocznie. I będzie je wydawać, czy się to podoba jakiemuś G ąsiorskiemu i Labosze czy nie. A bez umowy też podobno można zarabiać, tylko to raczej nie w gminie… a gdzie to najlepiej zapytać redaktora, on wszystko wie, a nawet więcej.

  0
  0
 8. osa pisze:

  Taki z niego dziennikarz jak pingpongista wiedz czego mozna sie spodziewac po textach.

  0
  0
 9. Żarczanin pisze:

  Żałosne te komentarze, większość od pracowników urzędu którzy muszą za wszelką cenę bronić dobrego imienia pana burmistrza. Burmistrz da gwarancję pracy, co jakiś czas premię i jest dobrze….a niech sobie kradnie i robi przekręty….ale do czasu. A ten czas już dobiega końca.

  0
  0
 10. Wkret pisze:

  Jeśli chodzi o premie i nagrody, to w ramach dobrej zmiany są najlepsze premie i nagrody. Jak masz wiedze o kradziezach to zglaszaj do służb, a nie w komentarzach.

  0
  0
 11. osmiorniczka pisze:

  Założe się, że ta kasa poszła na sprzątanie i odśnieżanie. Wszyscy wiedzą to ci Podlejscy wyprawiają. Jak ich Pan Prezes nie powstrzyma to oni cały świat wysprzątają i odśnieżą Syberię. Panie Pawle Prezesie! Ratuj! Mi się po nocach śni Burmistrz za kierownicą pługa śnieżnego, a na nogach ma polbuty!

  0
  0
 12. janek2 pisze:

  Osmiorniczka co Ty bajdurzysz. Pana Pawła-Prezesa nie obchodzi na co idą pieniądze w naszej gminie ani co jest prawdą. Nikogo nie będzie ratował chyba że siebie. To jest rozgrywka przedwyborcza musi obrzucać obecne władze g………… by się przypodobać pryncypałom finansującym jego strony. Gmina oglosila zapotrzebowanie na sprzątających wiec możesz “sama” zgłosić się do pracy albo całą rodzinę. Jak się chce pracować to zawsze coś się znajdzie. A nie śnić o czymś co jest nierealne.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *