W czwartek 18 lipca od godz. 12:00 na parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach oraz na starym rynku pracownicy Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odpowiadać będą na pytania dotyczące modyfikowanego Programu Rządowego #Rodzina500plus.
W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje jak poprawnie złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze 500+ na każde dziecko oraz jak złożyć wniosek o świadczenie Dobry Start dla dzieci szkolnych.
Jak można placić tej patologii z programu 500+ i tworzyć następne programy dla patologii i leserów
zgadzam sie z twoim wpisem 🙂
Zazdrość Wam wszystkim dupe ściska. Się podniecacie ludźmi co dostali mieszkania bo co? Bo nie jesteście na ich miejscu?
Zamiast pierdzielić trzy po trzy w internecie to idźcie i powiedzcie w oczy co was koli. Zamiast wyzywać od patologii moglibyście się dowiedzieć kto tam mieszka. Być może są to ludzie którzy naprawdę potrzebowali tych mieszkań… Zamiast pluć jadem w internecie i wrzucać wszystkich do jednego wora to lepiej kur.. spójrzcie na siebie… Czego tu zazdrościć? Dostali to dostali i w czym problem…
Akurat u nas maja jeszcze lepiej, patologii żareckiej to się w naszym kręgu robi mieszkania, wycieczki, zabawy i szkolenia, więc co tam 500+?!
Rzeczywiście miałem do czynienia z osobami z Topolowej ze względu na prowadzony interes i opowiadali mi jak można kombinować żeby otrzymywać pieniądze gminne
Nie tylko na topolowej jest patologia a na Wysoce to dopiero patologia.Tam to wszyscy mieszkancy dostali mieszkania po znajomosci .Tak wiec na spotkanie przyjda wszyscy a pierwsza to poleci żona przyrodniego brata zastepcy burmistrz jej to zawsze malo doji MOPS gminę a nawet wlasna rodzine .Oj mamo pana Nowaka jak sie pani nie wstydzi ze pani synowa tak obnosi sie ze jej maz to przyrodni brat wice burmistrza moglaby jej pani zwrocic uwage bo to nie ladnie.Pozdrawiam cala topolowa w Żarach
Brawo Slawek. Wreszcie prawde napisal a panstw9 Nowak maja dom po dziadkach ale co tam jak mozna mops doic a dostaja tak duzo ze Nowakowa rozdaje po kolezankach
Kurna mać ale czad
to widać ze wiceburmistrz załatwia wszystko swojej rodzinie
PiS dobrze wie, że biednych i mniej zaradnych jest więcej od bogatych.
W wyborach idzie o ilość głosów nie o mądre decyzje.
Nie ważne czy głos oddał alkoholik czy pracowity człowiek. W urnie nie ma hierarchów i baranków, prawdziwie po chrześcijańsku wszystkie głosy są równe.
Ło ku… Ale gówno burza.. O chu.. Wam chodzi? A no tak żareckiej burżuazji jak zawsze wszystko przeszkadza…
Trzeba jakos z tym żyć.