zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
fot. Adam Zamora
Cały PiS i Maciej Maślankiewicz poparli Adama Zamorę na burmistrza Żarek
12 kwietnia 2024 r. | 11:28
151

W gminie Żarki zaczyna się prawdziwa kampania. Wczoraj poparcie Macieja Maślankiewicza oraz Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki uzyskał Adam Zamora.

Maślankiewicz zdobył w pierwszej turze wyborów na burmistrza 21,69 proc. poparcia. Gdy zsumujemy jego poparcie z poparciem Adama Zamory, może okazać się, że Żarki będą mieć nowego burmistrza.

Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

PAWEŁ GĄSIORSKI151 odpowiedzi na “Cały PiS i Maciej Maślankiewicz poparli Adama Zamorę na burmistrza Żarek”

 1. Młody pisze:

  Życzę aby Podlejski wygrał…
  Pan Zamora (monitoringiem, kamerami) odebrał mój głos i większości młodzieży

  10
  20
 2. Rabit pisze:

  Adamie jak mówi klasyk NIE IDŹ TĄ DROGĄ! mógłbyś wygrać bez PISU i być niezależnym …

  13
  10
  • Żarczanka pisze:

   I mamy bezpartyjnego samorządowca Szkoda tej decyzji. Przy władzy PO, Pan do rządzenia wybiera się w kolacji z PiS Strzał w kolano.

   14
   9
   • Julia pisze:

    No właśnie strzał w oba kolana. I jak tu wierzyć takiemu kandydatowi, który podejmuje takie niefortunne decyzje jeszcze nie będąc burmistrzem. Masakra, wstyd, najgorsza z możliwych decyzji. Przegra na własne życzenie. Pewnie obiecał stołki pisowcom ciekawe jakie. Panie Koralowa będzie rządzić za plecami Zamory. Mieszkańcy czy tego właśnie chcecie ?

    3
    9
  • Kezolma pisze:

   Jak wygra i tak będzie niezależny;co jesteś od 2050 ? a może od PO? Gra idzie o wysoką stawkę ; nawet jak połowa wyborców Maćka da na Adama głos to zwiększy Jego szansę na wygraną ? a co z poparciem od KWW Bliżej Ludzi ? Będzie umowa dźentelmeńska ? Zresztą Adam może zawsze powiedzieć,że tylko…. krowa nie zmienia zdania…. zorientowani wiedżą kto tym cytatem się posługuje.

   13
   3
  • Antoś pisze:

   To się okaże. Rabbit Ty też próbujesz uzależniać Adama od siebie.

   7
   2
  • włodek pisze:

   Taaa rabit prawdę ci powie, idź z Klemensem tam będą działki, praca, fundusze. Tam jest przepych ponad miarę.

   10
   2
  • Andru pisze:

   Co za bzdury!!! Przyjęcie czyjegoś poparcia nie oznacza sprzedania się. W tym przypadku oznacza, że panu Maślankiewiczowi i jego środowisku politycznemu zależy na zmianie władzy. I słusznie, bo gmina jest w stagnacji, a trzeba iść do przodu. PS. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej – większość Żarczan jest za PiSem, czy to się komuś podoba czy nie.

   15
   2
   • Najka pisze:

    Żarczanie to mają syndrom maltretowanej żony. Niby mają dość tyrana, ale z drugiej. strony lepsze znajome zło, niż zmiana i odejście od tego w stronę nowego.

    24
    0
   • Julia pisze:

    Ciemnota, średniowiecze. Uważajcie bo zrobią niedługo polowanie na czarownice. Wstyd mieszkać w takim pisowskim mieście. Zacofany naród.

    3
    15
   • Julia pisze:

    Gmina w stagnacji to dopiero będzie przez najbliższe 5 lat. Bo zanim Pan Zamora czegoś się nauczy, zanim złapie kontakty w województwie, zanim się ogarnie na stanowisku to kadencja minie jak nic. Zmiana burmistrza i tak nastąpi za 5 lat, więc niech Pan Adam się uczy, zdobywa doświadczenie i pewnie kiedyś i tak zostanie burmistrzem, chyba, że znowu wyrośnie mu jakiś kandydat np. z PiSu. A najbliższe głosowanie pokaże za kim naprawdę są Żarczanie. Mam nadzieję, że się opamiętają również mniej zagorzali PiSowcy i ci niezdecydowani.

    1
    5
    • Andru pisze:

     Co Juleczko? Grunt się pali pod nogami? Bezpodstawnie piszesz, że żarecki PiS będzie sterował Zamorą jako burmistrzem, zapewne niczego im nie obiecał, po prostu łączy ich ten sam cel – skończyć z rządami pogardy i lekceważenia. Nie martw się, Adam działa w samorządzie od kilku lat, więc sporo już umie, a całej reszty się nauczy. Ta zmiana może wyjść tylko na dobre, może Tobie też, w końcu ktoś będzie Cię traktował jak człowieka.

     10
     1
    • Lesli pisze:

     Na miejsce Podlejskiego szykowano zastępce. Dlaczego burmistrz nie umie odpuścić i dać młodszym szanse? Ciężko zrezygnować z władzy?

     5
     0
   • Mieszkanka pisze:

    Niestety ale tu cywilizacja jeszcze nie dotarła. Głosować dziś na PiS to hańba

    1
    2
  • Jilka pisze:

   brawo Żarki Zdrój 🤣 Klimek Wam sanatorium wybuduje 🤣

   1
   3
   • Julia pisze:

    A ja bym chciała, chciała. Przynajmniej tężnię. Bardzo przyjemne miejsce. Ten kto nie był przy tężni zapewne nie rozumie o czym mowa.

    1
    9
    • Najka pisze:

     Te Julka ! Idź całuj sygnet miłościwie panującemu. Pewnie masz za zadanie tu się poudzielać. Radzę pisać CV 🙂

     14
     2
     • Darek z Żarek pisze:

      najpierw zapewnijmy, żeby ludzie nie zadymiali okolicy, jest zbyt wielu jeszcze smrodzacyh z kominów, a potem mówmy o uzdrowiskach czy tężniach,

      5
      1
     • Julia pisze:

      Przecież Ty też możesz się wyprowadzić np. na wschód tam, gdzie matecznik PiSu

      3
      1
  • Julia pisze:

   Zgadzam się. Niefortunne połączenie !!!!!

   1
   1
 3. Grzegorz pisze:

  I to jest całą prawda o bezpartyjnym i niezależnym kandydacie. Wstyd Adam, zawiodłeś wyborców którzy oddali na Ciebie głos w pierwszej turze. Teraz głos przeciwko Zamorze albo rządy pisu w gminie Żarki.

  12
  20
  • Barbara pisze:

   Grzegorz nie możesz przecież wiedzieć że Adam zawiódł wszystkich głosujących na niego w pierwszej turze. Po co piszesz takie bzdury. A może Ty od Podlejskiego jesteś

   19
   5
  • heniek pisze:

   Tu trzeba sie dogadac zeby zrobic wreszcie porzadek w tej gminie. Nie wazne jak nie wazne z kim Wazny cel

   6
   1
 4. wyborca2024 pisze:

  w drugie turze prosta decyzja:

  albo Sprawdzona Droga Podlejski
  albo kwirutne rządy Socjal PSIU Koralowa i ekipa z burmistrzem Zamora .. roztrwonią gminę jak Pis Państwo

  7
  24
 5. Tina pisze:

  Co zaoferował Zamora Maślankiewiczowi za poparcie i swoje głosy? Jaki stołek? Zastępcy Burmistrza? Niezależny ale z ramienia PiSu??

  9
  7
  • włodek pisze:

   Wiesz to powiedz. A co podlejski pompie. Działki.

   15
   3
  • Andru pisze:

   Ciekawsze jest co Podlejski obiecał Pompie? Bo wszyscy wiemy jak obecny burmistrz obsadza stanowiska. W gminie same dynastie panują od wielu lat. Trzeba w końcu to uciąć.

   10
   1
   • Kezolma pisze:

    Andru -rozumiem,że po wygranej P.Zamory nastanie czas Jego dynastii i Twojej ?

    2
    3
    • Andru pisze:

     Jedna kadencja nie wystarczy, żeby stworzyć takie dynastie jak on, więc zagrożenie na razie jest żadne. Ja bardzo dobrze radzę sobie bez lokalnych układzików, to mojej “dynastii” też nie musisz się obawiać. Jestem za zmianą, bo Podlejski nie ma już mieszkańcom nic do zaoferowania, co udowodniła mijająca kadencja. Jeśli ktoś uważa, że potencjał rozwojowy Żarek jest wykorzystywany, to znaczy, że nigdzie nie był i nic nie widział. Może już czas, by ktoś inny pokazał swoją wizję tego miasteczka.

     11
     1
     • Tyrek pisze:

      Teraz juz nikt wiecje niz 10 lat nie bedzie siedzial jako Burmistrz wiec nie bedzie takiego problemu

      5
      1
 6. Jaś pisze:

  nieZależny, a jednak zależny od PISu.! Panie Adamie miało byc tak pieknie, a tu taka wtopa. Nie chcemy PiSowskiej Gminy!

  10
  11
 7. Basia pisze:

  Oj jaki ten PiS straszny, oj jaki wstyd głosować za PiS bo państwo roztrwonił i majątek….. naprawdę? i odkupił sprzedane zakłady i wielu wzbogacił na pandemii i dzieciom pomógł i przypomniał , że Bóg , honor ,ojczyzna to nie frazezy. Oj strach się bać hipokryci

  15
  12
 8. Franek pisze:

  Przypomnijmy sobie aferę Biedronkową
  Brat pana Maćiej Maślankiewicza – nauczyciel
  Okradał notorycznie Biedronkę
  Dostał wyrok i został wyrzucony ze szkoły
  Czy takich osób nam potrzeba ?

  Ale na każdym spotkaniu
  Z szacunkiem do wszystkich

  6
  12
 9. Benio pisze:

  Czy niezbyt daleko idące te obawy a nawet przekraczające przyjęte granice przyzwoitości. Może mieszkaniec osiedla jest osobą która obawia się utraty swoich wpływów w urzędzie który od wielu lat służy nielicznym.
  Podlejski już jest zmęczony i chyba brak mu pomysłów, stracił kontakt z mieszkańcami którzy borykają się z problemami , nie swoimi, ale gminy a którzy wciąż słyszeli że gmina nie ma pieniędzy. Poza tym przez ostatnie lata nie wykorzystał możliwości które proponował właśnie PiS np budowa bloków, ulic, obwodnic ( zakorkowane Żarki w sobotę). A co najgorsze nie zrobił nic żeby mieszkańców jednoczyć, wysłuchać.

  19
  2
  • Kezolma pisze:

   A jakie wpływy miał Adam w urzędzie -chyba żartujesz w niegodny sposób.POdlejski jest wypalony,potrzebna świeża krew,bieżące spojrzenie na przyszłość naszej małej Ojczyzny.Jestem za Adamem.

   14
   2
   • Zlodziejaszek pisze:

    szacunek do wszystkich polega na krytykowaniu wszystkiego i wszystkich ?

    5
    6
    • Mimoza pisze:

     Chyba źle to zrozumiałeś, nie krytykowanie a otwieranie oczu, wielu mieszkańców gminy nie zdaje sobie sprawy jak działa obecny burmistrz i czas to ludziom pokazać by świadomie wybrali.

     8
     1
 10. Janek pisze:

  Drogi mieszkańcu osiedla Zamora męże jest słabym katolikiem , ale widzę że ty się też pogubiles jako katolik , to co piszesz to jest obrzydliwy hejt . musisz mieć dużo do stracenia , że sięgasz dna

  7
  3
 11. wyborca Żarki Parafia pisze:

  Kogo popiera Rycerz Mariusz Pompa ??? wynik poraża po całości ale zawsze to parę głosów na czyjąś korzyść …

  10
  2
 12. Andru pisze:

  Ile tu trolli Podlejskiego się uaktywniło! Hahaha!

  24
  2
 13. Ewelinka pisze:

  Klimuś teraz sprawdza czy wszyscy jego podwładni lub podwpływem byli na wyborach. A jak nie to rózga. Oj dzieje się moi drodzy

  20
  2
 14. Jolanta pisze:

  W poniedziałek o 725 zdanie raportu u Kleosia w gabinecie co w trawie piszczy i kto z kim śpi

  9
  3
 15. speedo pisze:

  Trzeba dać szanse młodym! i zmienić pewne skostniałe struktury w Gminie!!!
  Tak nawiasem jesli jest tak” cukierkowo “w Naszej Gminie napiszcie ile czeka sie na podłączenie wody …odpowiadam dwa lata.
  Panie Zamora zrób pan porządek z tym ZUK!!!
  Dziwne bo każdy nowy abonent to środki dla Gminy.

  16
  5
 16. Mieszkaniec osiedla pisze:

  a nie wygone komentarze o Zamorze i Maślankiewiczu redaktor usuwa ha ha ha

  6
  10
 17. Zniesmaczony pisze:

  Panie Adamie, romans z PISem to strzał w kolano. Szkoda, bo mogło być nieźle…

  5
  16
 18. Mieszkanka pisze:

  Ludzie, co z wami jest nie tak? Nie widzicie że Klemens mydli wam oczy? Nagle gdy okazało się że będzie 2 tura postawił plac zabaw obok basenu który sypał się już od 10 lat, wysprzątał parkingi obok cmentarza i zakorkował całe Żarki bo jechały 2 pojazdy czyszczące ulice. To jest jakiś nieśmieszny żart. Nie umiecie również odróżnić poparcia od wstąpienia do partii. Zamora nadal jest bezpartyjny tylko poparł go na forum Maślankiewicz który jest z Pisu. Przecież Zamora gdy obejmie pieczę nad gminą nagle nie będzie się słuchał Pisu, bo go poparł ich kandydat, tylko nadal będzie realizował swoje cele jako bezpartyjny. Zastanówcie się czasem 5 razy zanim coś napiszecie, bo to co tutaj czytam to są jakieś wypociny spod pierzyny a nie sensowne komentarze. Ale to widać kto jakich ma wyborców…

  31
  4
  • Zojka pisze:

   Mieszkanko wyborcy Kleosia to prości ludzie. nie potrafią samodzielnie myśleć. grzecznie wykonują polecania.

   19
   3
   • Ktoś pisze:

    Dokładnie, mnie też poraża ten brak myślenia… wyborcy Klemensa sprzedali się za flaszki i kawałki obiecanego raju, a po wyborach dalej będzie miał ich gdzieś tak, jak miał gdzieś do tej pory. Rzeczy, których się nie dało zrobić od 10 lat nagle magicznie zrobiły się w gminie w dwa miesiące… Ale wszyscy się skupią na tym, że jak Adama ktoś poparł to już zmienił partię…
    Pan Grzegorz też nas oszukał. Na spotkaniach przedwyborczych mówił, że z Klemensem się nie da dogadać, bo wszystko w gminie blokuje, a teraz twierdzi, że z nim jest dobra współpraca…
    Na prawdę trochę myślenia wam nie zaszkodzi, nie dajcie się nabrać na te marne zagrywki starszego Pana…

    16
    2
   • Julia pisze:

    Lepsze to niż hejtowanie, na którym przewiózł się Maślankiewicz i Zamora.

    2
    8
  • Barbara pisze:

   A w nawiązaniu do tego czyszczenia ulic to po przejechaniu tych maszyn wszystko w około było zakurzone tylko progi chodników wymienione. Czy to tak ma być?

   7
   1
  • heniek pisze:

   CO z tego ze postawi jak nie potrafia konserwowac. W calej gminie to samo. Wydaja pieniadze rozlatuje sie i tak w kółko

   6
   1
 19. Heniek pisze:

  Jeden warty drugiego. W kampanii najeżdżają na siebie a tu się popierają i ręce podają żeby wygrać. Parodia. Cały ten zarecki PiS to parodia. Babcia Jolanta cały czas opowiada o jakim domu który załatwiła od paulinów. Strażak mówi że dał kasę na OSP. Krysia też jest idealna. Licho się pokazaliście. Nie idę na wybory. Widzimy się za 5lat. Cześć

  6
  9
  • Mimoza pisze:

   Za 5 lat może się okazać że Gmina Żarki będzie tak upadła że nie będzie co ratować, Heniek to Ty słabo wypadasz podchodząc w ten sposób do ludzi. Obecnie nie jest dobrze w Gminie i potrzebna nowa krew która zmieni te wszystkie skostniałe układy. Radzę przemyśleć to wszystko.

   9
   2
 20. Benio pisze:

  Z tego co piszesz wynika że licho słuchałeś. Za 5 lat może bardziej się skupisz .

  6
  3
 21. Janek pisze:

  Ta nasza lokalna polityka jest bardzo pokręcona bo naprawdę nie wiem o co chodzi jeżeli ja głosuje na Pana Pompę to znaczy że mnie przekonał do siebie i takich zmian oczekuje , a teraz mówi mi Pan Pompa że mam poprzeć kogoś innego bo on zmienił zdanie , to ile są warte jego wcześniejsze słowa . więc zadaje sobie pytanie , kim ten człowiek jest naprawdę i w co gra a może bardziej o co było nas 370;wyborców oszukano nas
  Życzę zdrowia i spokojnych snów Panie Mariuszu

  21
  1
  • Julia pisze:

   Ludzie czy nie rozumiecie, że ktoś musi wygrać. Ktoś musi ciągnąć ten wóz z całą gminą? Skoro Zamora dogadał się z Maślankiewiczem to dlaczego Pompa nie mógł poprzeć Podlejskiego ? Przecież sam przegrał z kretesem i nie powinien w tej kampanii wogóle wystartować. Był przewodniczącym Rady. Miał szacunek i nagle poczuł się za pewnie. Falstart Panie Mariuszu. Uważam, że po 5 następnych latach bycia przewodniczącym Rady miałby Pan większe szanse na głosy wielu ludzi. Sama bym chyba na Pana głosowała, bo ze wszystkich kandydatów w z tej opozycyjnej trójki jest Pan najbardziej ułożony i rozważny. A te dwa młokosy jeden z PiSowskim hejtem drugi z wizją szklanych domów w Żarkach niech się uczą i czekają na swój czas. Kiedyś ktoś przejmie tę schedę po Podlejskim i zobaczymy wtedy jak sobie poradzi. Ludzie trochę szacunku dla tergo co zrobił Podlejski dla Żarek. Dziwne, że przyjezdni to widzą a mieszkańcy krytykują. Zawsze mogłoby być lepiej, czyściej, piękniej ale życie weryfikuje plany na konkretne rzeczy do zrobienia, to na co są zewnętrzne pieniądze i co rada zatwierdzi, przecież sam Podlejski nie rządzi, tylko wykonuje te rzeczy, o które wnioskowali radni m.in. Pompa, Maślankiewicz i ZAMORA.

   2
   16
   • Osiedle sportowców znamy Pompę pisze:

    po pierwsze to:
    Pompa dał słowo komitetowi zamory że da poparcie, i to było umwiadome od początku. Wszyscy ludzie od zamory o tym mówią na Żarkach i w Zawadzie dyrektorka….
    co z niego za rzetelny i ułożony człowiek ???

    Po drugie to:
    zachowanie Pompy powinno być zgłoszone do władz bractwa rycerskiego JP II. Człowiek bez honoru nie powinien być członkiem takich struktur.

    po trzecie:
    decyzja o poparciu podlejskiego okłamał swoich wyborców (niewielu.ok. 350) ale jednak okłamał, oraz okłamał i zawiódł własny komitet który najpierw namawiał i motywował do zmiany Klemensa a teraz sam się do niego przyłączył. ludzie komitetu pompy sami mówią to na głos !!!

    po czwarte
    ten człowiek nie ma pojęcia o zarządzaniu gminą. mówi że jego spotkania z mieszkańcami były miłe i przyjemne.. nie ma się co dziwić skoro opowiadał na nich o pierdołach bez żadnych konkretów.
    jakby został burmistrzem to gmina rządziłaby chyba jego córusia razem ze szpakiem.. to byłby CYRK. na szczęście niewiele osób udało się na to nabrać.. wynik mój sam za siebie.

    21
    1
   • heniek pisze:

    Pompa nie ma godnosci nie wiem jak teraz w lustro patrzy. Najpierw najezdza na Podlejskiego a teraz co na dywanik go wział?

    11
    0
 22. Henio pisze:

  No to co wyrabia pan Mariusz jest wielkim zaskoczeniem, choć wielu już przed wyborami zwracało uwagę że tak może być.

  15
  1
 23. Kezolma pisze:

  Jak to powiedział Napoleon Bonaparte ? poltyka jest jak k…w ?/to w nawiązaniu do poparcia/.

  5
  1
 24. Ciekawski PRAWDA o większości pisze:

  jak by Pompa wiedział jakie epitety idą pod jego nazwiskiem na żarkach i całej gminie to by zzieleniał.
  Biedak nie ma swojego zadania, mi to go osobiście szkoda 🙁

  Prawda jest taka że ponad 2,5 tysiąca mieszkańców (wyborcy maślaniewicza, zamory i pompy) chcą zmiany Podlejskiego i jest to miażdżący wynik większości ! a taki Pompa teraz wyskakuje i mów swoim wyborcą co chcieli zmiany że mają głosować na podlejskiego . Chłop parodie zrobił z siebie .

  22
  1
  • Susubom pisze:

   Pompa to mógł nie popierać nikogo jak chciał resztki szacunku zachować. A tak wyjeżdża z gadka aż uszy więdną. Jestem ciekaw co ma obiecane. To musi być jakaś wysoka stawka, bo jako samowolny polityk, to na Żarkach jest już spalony.

   20
   1
   • Darek z Żarek pisze:

    M Pompa w swoim przemówieniu odwołuje się do wartości które to wyniósł z domu. twierdzi też, ze PiS w swojej kampanii szkaluje i obmawia, ale jak w komentarzu pod jego nagraniem gość od Maślankiewicza go zapytał na którym spotkaniu była ta niby obmowa bo nie przypominał sobie żeby poruszali kogokolwiek niż obecnie urzędującego, to komentarz został usunięty, bez odpowiedzi. takie wartości: skłamać potem się schować, taki rycerz.

    11
    1
 25. Vera pisze:

  Co to w ogóle jest udzielanie poparcia..? Przecież jakbym chciała głosować na tych kandydatów to bym głosowała już w pierwszej turze. Skoro poparłam innego a on odpadł to grzecznie dziękuję i nie idę głosować w drugiej turze. Może jeszcze radni którzy się nie dostali powinni wstawić filmiki na FB że udzielają komuś poparcia. Ludzie to jest po prostu śmieszne.

  4
  6
  • Mimoza pisze:

   Nie jest śmieszne, to że jeden daje drugiemu poparcie jest jak najbardziej na miejscu i jeśli oboje chcą zmiany to warto iść i zagłosować, zawsze to nowa krew w Gminie a nie stare układy.

   7
   1
 26. Hania pisze:

  Oczywiście że każdy zrobi co uważa ale to jest dobra praktyka kiedy mieszkańcy się wspierają. To nie jest śmieszne. Może przez wiele lat nie było praktykowane u nas. Może właśnie teraz ludzie odważniej określają swoje stanowisko. Takie zachowania należy pielęgnować

  9
  1
 27. Ania pisze:

  Mamy dość sprawowania rządów rodem z PRL-u! Podlejski dzieli, kontroluje i skłóca ludzi, zamiast działać na rzecz gminy. Dba o to by mieszkańcy się nie integrowali, ucina wszelkie inicjatywy, które nie pochodzą od jego popleczników – tak działał kiedyś PRL! Czas na zmiany!

  16
  1
  • kurek84 pisze:

   W tym ma interes. Społeczenstwem sklocony m sie lipiej rzadzi. Wida to bo nie ma zadnych festynow itp. takich jak robi Zamora

   7
   1
 28. sąsiad obserwator osiedle poetów pisze:

  Droga “kariery” Pana Mariusza Pompy, mniej więcej tak to jest:

  2014 – 2016 – kandydat / działacz PIS
  2017 – 2020 – Kandydat / działacz Podlejskiego
  2021 – 2024 współpraca z Bezpartyjnymi Zamora
  2024 – próba utworzenia potencjału własnego Komitetu Bliżej Ludzi (zakończona sromotną porażką – uzyskany wynik) w celu obalenia rządów Podlejskiego
  2024 – powrót do Podlejskiego i jego popieranie ???

  Pan Mariusz był dobrym przewodniczącym ale bardzo słaby z niego polityk… przykro patrzeć na jego ostatnią decyzję która właśnie do mnie dotarła poprzez jego filmik … widzieli to Państwo ???

  9
  1
 29. Koralowiec pisze:

  Taktyka godna człowieka XXI wieku. Serdecznie polecam osobie, która zakłada te wszystkie fake konta na Facebooku oraz tutaj, spacer po pięknym terenie Leśniowskiego Klasztoru, zamiast wrzucać przy każdej sposobności artykuły z roku 2017. Moim zdaniem wybory powinno się wygrywać bez takich brudnych zagrywek. Naprawdę nie zdziwiłoby mnie to gdyby za tak “honorowymi” zachowaniami stała ekipa tak dumnie wygłaszająca hasła – “z szacunkiem do wszystkich”, “Bóg, Honor, Ojczyzna”. Życzę wszystkim spokoju i znalezienia Boga w sercu, bo jak czytam niektóre komentarze to aż wylewa się z nich hejt i zawiść do bliźniego.

  2
  5
  • Winetou pisze:

   Przytoczone artykuły z 2017 i 2021 roku to prawda, a nie żaden hejt. Czy opisane sytuacje to czysta gra? Proszę się nie kreować na ostatniego sprawiedliwego, bo może – cytując klasyka – to prawo takie jak wy je rozumiecie?

   5
   1
  • Bruno pisze:

   Koralawcu z tą psychologiczną projekcją to proszę do konfesjonału, a nie na internety 🙂

   6
   2
 30. Taki jeden pisze:

  co do tych brudnych zagrywek to syn burmistrza nie dostał 300tys dotacji i nie jest kierowcą w urzędzie, można to sprawdzić

  2
  3
 31. Hania pisze:

  To zachowanie włodarza na spotkaniu wobec dziennikarzy doskonale pokazuje jak traktowani są mieszkańcy. On uważa że wszystko może, wstyd przynosi i co najgorsze stracił już zupełnie kontrolę nad sobą.

  6
  2
 32. Sami swoi pisze:

  Na spotkaniu przedwyborczym to raczej chodzi o to żeby jak największej liczbie mieszkańców przedstawić swoje propozycje.
  A tu co, sami swoi nie chcą żeby ich ktoś zobaczył. Trudno to zrozumieć. Mają coś do ukrycia?
  A ten radny taki posłuszny, wynosi nie swoje rzeczy.
  No i oczywiście to nie burmistrz to ludzie nie chcą a on walczy o ich prawa. Wybawca

  9
  2
 33. Kolibra pisze:

  Hahahaha i była radna Wiola na zdjęciu obok Adama co już coś jej obiecał?!Wiola Wiola nie umiesz ze sceny zejść…Po trupach do celu żałosna jesteś!Kandydatka Pompy a tu cyk 360stopni zmiana Dwulicowość aż kipi

  4
  4
  • Janek pisze:

   Ja bym się nie martwił Panią Wiola jak ze sceny schodzi , bo to już historia , a bardziej bym się martwił tymi w jaki sposób na nią weszli i co mają nam do zaoferowania

   4
   2
  • tutaj pisze:

   Może po prostu jak Pompa poszedł do Podlejskiego to nie każdy kandydat lub kandydatka od niego się z tym zgadzają (identyfikują)

   5
   0
 34. sąsiad obserwator osiedle poetów pisze:

  Panie Kolibra coś Pan chyba się zakręcił i mocno pomylił ?!? PANI Wiola dalej jest na właściwym torze, DALEJ JEST ZA ZMIANAMI I ZMIANĄ BURMISTRZA ! to jej były “SZEF POMPA” zachował się tak jak Pan opisuje – tylko nie o 360 a 180 stopni (bo tu też Pan się pomylił)

  9
  1
  • Kolibra pisze:

   Drogi panie była radna nie może pogodzić się z przegraną!!I to się nazywa bezpartyjnosc, atakując na spotkaniu mamę wciągając w swoją nieczystą rozgrywkę osoby trzecie!I my mamy na to przymykać oczy!Wyrafinowanie level hard.Wielce teraz jest za Adamem i Maciejem a w rzeczywistości pcha się na stołek.Juz zapomniała jak na zebraniach sesjach okazywała brak szacunku dla Macieja!! Mieszkańcy Jaworznika jasno i wyraźnie poprzez wybory pokazali że mają dość jej władzy!!

   4
   3
 35. Kezolma pisze:

  Historia jak zwykle zatoczyłą koło : kilkalat temu Wiola była mocno związana z obecnym elektoratem żeby wykosić Kotka.Udało się.Ale teraz historia powróciła :Wiola została wykoszona .Od taka ….ironia.A każdy radny zrobił,robi i będze robił dla swojego elektoratu jak będzie klepał co podsuwa włodarz/obojetnie który/.Ot taka polytyka jakby to powiedział Bolek?

  3
  2
  • Lesli pisze:

   Skoro na miejsce Podlejskiego szykowano zastępce to laczego burmistrz nie umie odpuścić i dać młodszym szanse? Ciężko zrezygnować z władzy? Jest tu wielu specjalistów, proszę o odpowiedź.

   4
   2
 36. Rita Skeeter pisze:

  Przepraszam bardzo ale skąd ma Pan informacje że radna nie może się pogodzić z przegraną? Poza tym pasowałaby okazać trochę szacunku i kultury i nie mówić do Pani Wioletty na Ty. Jeśli chodzi o radnych z Jaworznika to obecny wcale nie jest lepszy. Rozsiewa plotki na temat innych osób i chodzi po domach ludzi gadając jakieś totalne bzdury. Może niech się zajmie pracą radnego, a nie “płaszczy dupę” u innych w domu gdy ludzie chcą mieć spokój. To że Pani Wioletta popiera Pana Adama nie znaczy że “pcha się na stołek”. Gmina potrzebuje zmiany i nowego burmistrza. Obecny jest fatalny i dla wszystkich wyszłoby na dobre gdyby zrezygnował i dał wykazać się młodszemu rocznikowi.

  8
  1
  • Kolibra pisze:

   Tak tak kto rozsiewał ten rozsiewał, wiem co mówiła na kontrkandydata u znajomych!A może to sama była radna pisze hmmmm Masz jeszcze honor to odejdź!!!

   2
   2
 37. Jaworznik pisze:

  Jaki szacunek dla byłej radnej Wiolki jak sama siebie nie umie szanować!!! Normalna sprzedajna “dama”, pewnie Zamora obiecał jej profity i stanowisko w gminie ,taka zrobi wszystko żeby czerpać korzyści ,nawet obrona szkoły w bardzo perfidny sposób jej nie pomogła ,ludzie z Jaworznika dosadnie pokazali jej szacunek ,wybrali teraz nie karierowicza ,który wystartował nie dla kasy ,Wstyd Wiolka ale ty przecież wstydu nie masz

  3
  5
  • Kolibra pisze:

   Zgadzam się!!! Nie ma wstydu żadnego!!!Sitwa nadal rządzi Jaworznikiem, choćby sala OSP która zarządza brat.Niegospodarny typ!!! Budynek powinien na siebie zarabiać a nie być wykorzystywany do celów tylko jednej rodziny z Jaworznika!!!

   3
   2
   • Rita Skeeter pisze:

    Ale to nie Pani Wioletta chodziła z domu do domu po całej wsi i wciskała ludziom kit. To że popiera Pana Adama nie znaczy że od razu coś jej zafundował a może to państwu coś obiecał Pan Klemens. Poza tym obecny radny chce zagarnąc dla siebie wszystko w Jaworzniku. Co do sali remizy niech Pan się lepiej nie wypowiada na temat o którym nie ma Pan pojęcia. Prezes straży wyadaje pieniądze z własnej kieszeni na remizę, ani grosza nie wziął dla siebie. Sale OSP można wynajmować. Na samym początku obecny radny wziął sale dwa razy, a gdy oddał za drugim sala była zniszczona bo zorganizował jakąś bójkę! Cały czas są organizowane imprezy typu Andzejki czy Sylwester może warto sie zapisać i isć na taką impreze i później sie wypowiadać na takie tematy. To jest głosowanie na burmistrza a była radna ani prezes nie są kandydatami więc po co wycigacie osoby trzecie? Lepiej pogadajcie o tym jak Pan Klemens nie chciał oddać kluczy dla strazy po wyremontowaniu jej i o tym jak ma głeboko gdzieś mieszkańców zarówno Jaworznika jak i innych Zarek

    4
    3
 38. Mieszkaniec Jaworznika pisze:

  Społeczność Jaworznika jest bardzo specyficzna. Pani Wiola jak trzymała z burmistrzem to była super radną. Jak podpadła, a władca wyciągnął z kapelusza innego kandydata to teraz ten kandydat jest super, a ona zła? Remiza to temat rzeka. Została wyremontowana by w pewien sposób władza mogła kupić sobie głosy mieszkańców. Dziwi mnie że ludzie tak łatwo dają sobą manipulować.

  4
  1
  • Rynek pisze:

   Czym podpadła tzw swoją sprzedajnoscia!Za zamknięciem szkoły była,a gdy burmistrz obiecał jej drogę to wolała drogę niż szkołę!Remiza owszem temat rzeka a i takie należałoby rozwiązać, nie tylko nieliczni mogą z niej korzystać.Kto pokrywa koszty eksploatacji?Ile było imprez i jakie koszty są z tym związane? Może tym warto się zainteresować

   2
   1
 39. Mieszkaniec Jaworznika pisze:

  Musiała podpaść lub przestała być potrzebna. Chciała spróbować sił u nowego pana, ale się nie udało dlatego popiera teraz kolejnego kandydata. Wiem że to skomplikowane choć cel jest jeden-wysadzić obecnego z siodła. Jak się uda szampany będą strzelać, jak nie to odejdzie w cień zapomnienia.

  3
  2
  • Mati pisze:

   Udało się a M. Pompa to ze wstydu z K. Podlejskim się spalić. Ludzie wybrali tak jak nalezy. Era Pana P + drugiego Pana byłego Przewodniczącego P się skoczyla

   3
   0
 40. Rita Skeeter pisze:

  Za zamknięciem szkoły była radna nie była. To ona jako pierwsza próbowała ocalić tą szkołe. Obecny radny był przeciw szkole i skłamał na zebraniu przed wyborczym że on to był za. Był za? Tak? To gdzie dzieci chodzą do szkoły? Do jaworznika czy do żarek? Z remizy może każdy przyjść do prezesa i poprosić czy byłaby możliwość a nie iść do osób trzecich i się pytać jak to nie oni są od wynajmu.

  3
  2
  • Mama pisze:

   Rito czy też poplecznico byłej radnej!!!Ani była radna ani była sołtysowa nie zrobiły nic w zakresie obrony szkoły!!Ani wyglądem ani też rozmową, wysłowić nawet się nie potrafiły i nie potrafią!!;A czemu Wiolka na spotkaniach tego waszego wielce koła, mówiła cały czas, iż w naszej szkole to i dobrych nauczycieli nie ma a dyrektorka to nie dyrektorka, która kumpluje się z sprzątaczka!? Nie mnie oceniać ale jakoś ja nie narzekam!A czy to nie mąż sołtysowej stwierdził że prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą szkoda że tylko w nocy!! Więc Rito czy też sama Wiolu czy też Kamilko nie szczekajcie tak głośno z rozpaczy;!My Was już rozliczyliśmy;A Janek był za szkołą mylicie się!!;

   3
   1
   • Mati pisze:

    Tak zapytam z ciekawości czym albo co zrobił Pan Janek w Jaworzniku że na niego tyle osob zagłosowało? Moze ktos go namascil zeby wygrał?

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *