zachmurzenie duże
20°
16°
niedziela
Reklama
Cyrk w Żarkach
28 lipca 2018 r. | 09:46
32

Jutro o godz. 17:00 na terenie targowiska przyjedzie Cyrk Pomponi. Nie, nie będzie to wyjazdowe posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Żarkach. Będzie to najprawdziwszy cyrk ze zwierzętami, akrobatami, ale chyba bez słonia.

Bilety do nabycia tuż przed pokazem.

PAWEŁ GĄSIORSKI32 odpowiedzi na “Cyrk w Żarkach”

 1. Michello pisze:

  Dom w tle po lewej to antywizytówka Żarek.

  7
  0
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   To tylko Burmistrz Podlejski potrafi zaaranżować że w tym budynku mieściła się PIZZERIA sąsiadując z ZAKŁADEM POGRZEBOWYM i Radni mu to zaakceptowali . Brakowało jeszcze PUBU i DOMU SCHADZEK . Panie Burmistrzu gdzie u Pana Zdrowy Rozsądek i oczy ??? Pan nie widzi co Pan wyprawia ??? Panie Burmistrzu to Pan podsuwa Radnym projekty uchwał a oni jak małpy głosują za Pana głupimi niejednokrotnie wizjami z rozdwojonej jaźni .

   10
   5
   • Hyniek pisze:

    Niniejszym informuję zdezorientowanych,że radni nie opiniują rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej w budynkach stanowiących prywatną własność;uchwalają mpzp.Zapomniał Pan napisać,że w tym prywatnym budynku mieści się kwiaciarnia,gabinet kosmetyczny i ubezpieczenia.A dlaczego nie miałoby być w Żarkach pubu ? a jak mpzp pozwala to czemu nie ?

    8
    3
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

     Nie wie Pan co Pan pisze o matko ??? Proszę wrócić do nagrań wideo z 9 lipca i tych ostatnich . Podkreślam wszystko to opininiują i uchwalają Radni na podstawie projektów uchwał składanych przez Burmistrza Podlejskiego i dotyczy to również Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gdzie uchwałą Radni mogą nakazać albo zakazać !!! Panie Heniek Pan to pisze na zlecenie Włodarza aby zmylić opinię publiczną ale społeczeństwo dzięki temu portalowi jest już mądrzejsze i wyedukowane i tych Pana bredni nie kupią to już nie te czasy Panie Heniek a jeśli Pan jest przekonany że to Pan ma rację to proszę w nicku umieścić swoje imię i nazwisko a tak to tylko Pan sieje głupią bezpodstawną propagandę.

     8
     4
     • Hyniek pisze:

      A można dopisać “prawdopodobnie” ?

      4
      6
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

      Panie Hyniek nie można dopisać “prawdopodobnie” bo to Burmistrz Podlejski podsuwa projekty uchwał a Radni jak automat popierają wszystko co im Burmistrz karze i nawet nie dyskutują tylko ekspresowo głosują aby nie zdenerwować Burmistrza bo jak coś to Włodarz bije albo ma inne asy w rękawie na Radnych na zasadzie kija i marchewki. Panie Hyniek Burmistrz ma taką moc że jak tylko chce to może przekształcić tobie działkę rolną na budowlaną albo odwrotnie może ci zrobić na złość i z działki budowlanej może ci przekształcić na rolną. Aktualnym hitem to jest przekształcenie nieużytków rolnych na Osiedlu 600-Lecia w Żarkach przy ulicy Serwin na działki przeznaczone pod budowę ??? Panie Hyniek sprawdzimy kto najpierw kupił te nieużytki po 1 złotych za metr kwadratowy a następnie szybko w MPZP przekształcono je z nieużytków w tereny pod budowę ??? Czyli kupujący zapłacił za metr kwadratowy 1 złotych a teraz po przekształceniu wartość za 1 metr kwadratowy wzrosła na 130 złotych za metr kwadratowy ??? Panie Hyniek i to nie jest “prawdopodobnie” a to jest na serio i wtedy sługusy są oddane Burmistrzowi Podlejskiemu po deskę grobową.

      3
      0
   • szarak pisze:

    Po pierwsze primo to jakby nie pozwolił to byś miał pretekst do komentarza w stylu: burmistrz zabija działalność gospodarczą w Żarkach!! . A po drugie i najważniejsze primo co burmistrz ma do prywatnych posesji?? To nie od niego zależy jaką działalność wpuści właściciel do siebie. Śmiejesz ferment i tyle.

    7
    3
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

     Panie szarak po co Pan pisze te głupoty jak Pan wie że Burmistrz z Radą może wszystko !!!!
     Teraz Burmistrz sobie wymyślił że napoje alkoholowe można sprzedawać i podawać w odległości nie mniejszej niż 10 metrów od Kościoła ,od Szkoły,od Przedszkola i ty Panie szarak że Burmistrz nie może ???
     Burmistrz musiał taką uchwałę przeforsować u Radnych w Żarkach ponieważ znajomi Burmistrza Podlejskiego nie mogliby sprzedawać i podawać napojów alkoholowych a chodzi tutaj o dużą ilość turystów przybywających do Żarek i do Leśniowa ???
     Panie szarak czy mam wypisać te zaprzyjaźnione firmy Burmistrza Podlejskiego ???

     5
     0
  • OFERMA pisze:

   Burmistrz już przyłożył by tobie w twarz z otwartej za te obelgi ty kretynie Hahaja

   2
   0
 2. ZGRYWUS pisze:

  Te dwie postacie z plakatu to normalnie przypominają mi postacie z życia samorządowego z lewej przewodniczącą a z prawej naczelnika Żarek i całą otoczkę ich działań patrząc na transmisję wideo z obrad

  11
  2
 3. Marcin Labocha pisze:

  Cyrk na sesji, cyrk na targowisku, cyrk w urzędzie. Wszędzie cyrk.

  14
  3
 4. Edzio pisze:

  Twarz pewnego mieszkańca Kotowic już jest na tyle zburaczala ze wystarczy tylko oczy na biało pomalowac i w niedziele jako claun spokojnie może sobie dorobic Żadnego przyuczenia mieć nie musi wystarczy tylko że będzie soba a cały obiekt ze smiechu będzie pękła w szwach.

  4
  11
 5. Animals pisze:

  Cywilizowani Europejczycy nie chodzą do cyrku

  11
  1
 6. ktoś pisze:

  a bruno gdzie socjal opuszcza???
  a może internet odcieli

  11
  0
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Faktury za telefon nie zapłacił to jest dwa w jednym i internet też się skończył.

   6
   0
 7. Juz sie nie da tego czytać!!! pisze:

  Czytając Pana zarzuty, kierowane do burmistrza….to niedlugo dojdzie Pan do wniosku że to BURMISTRZ jest odpowiedzialny za to, jaki, kto oddał stolec w swej prywatnej toalecie.

  8
  9
  • Faktus pisze:

   Jakość stolca zależy od wysokości stołka. Stołek koślawy to i jakość stolca wątpliwa.

   6
   2
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Po co czytasz ??? Po co wchodzisz na ten portal ??? Powinni nie dopuszczać takich wpisów podobnie jak to jest robione na Stronie Gminnej w Żarkach gdzie około 90 % wpisów nie jest publikowana przez administratora a mieszkańcy mają sporo do powiedzenia i wykrzyczenia swej złości i wściekłości a na portalu http://www.zarki.pl mogą robić wszystko.

   8
   1
 8. Sygnalista pisze:

  P.redaktor RAJSTOPA czyli wódz portalu już z cyrku robi cyrk brak konkretów do pisania zmusza go do bredzenia i tworzenia idiotyzmow w stylu pewnego ugrupowania politycznego ,które myśli ,ze wygra wybory samorządowe a ten portal robi wszystko ,zeby NIE wygrało . Jednym słowem diabelska przysługa……..uuuuurrrrraaaaaa.

  7
  10
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Sygnalisto ten portal jest niezależny i sobie to zapamiętaj a wiem że prawda boli . Mieszkańcy już mają dość rządów Burmistrza Podlejskiego gdzie mieszkańcy są śmieciami i nie mają prawa głosu w imię demokracji. Nikt nie może być poniżany i nie wysłuchiwany przez Burmistrza to musi zostać przerwane raz na zawsze bo to mieszkańcy mają decydować i wybierać co im się podoba . Burmistrz Podlejski zniósł w Sołectwach Fundusz Sołecki , Burmistrz Podlejski nie chce budżetu partycypacyjnego i co to za Burmistrz co nie słucha swoich mieszkańców i nie podchodź do niego jak ma muchy w nosie. Przy takim zachowaniu Burmistrza jak do tej pory to jest Zły Gospodarz. Portal patrzy i rozlicza a mieszkańcy czytając i obserwując zachowanie Włodarza to sami będą oceniać a ty im prawdy nie zatrzesz.

   9
   2
   • sygnalista pisze:

    P.prawdopodobnie Dariusz………… Pański wpis jest chyba przesadzony choć szanuje go ,ale nic Pan nie wspomniał o pozytywnych czynach Burmistrza a myśle ,ze na szali jest ich trochę czyż nie????????!!!…..

    4
    3
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

     Panie sygnalisto o dobrych czynach Burmistrza Podlejskiego piszą obficie i soczyście na oficjalnej stronie Urzędu Miasta i Gminy Żarki to po co ja mam to powielać ???
     Panie sygnalisto Place Żabaw to była fajna sprawa a teraz Burmistrz Podlejski je ekspresem zlikwidował ???
     Panie sygnalisto Burmistrz Podlejski nie umie szanować czegoś co dostał za darmo ???
     Burmistrz Podlejski umie tylko wstęgi przecinać i nagrody wręczać i nic po za tym.
     O całej reszcie Burmistrz Podlejski nie ma ” zielonego pojęcia”

     2
     0
   • Niezależny pisze:

    Jednak nie wszyscy mieszkańcy Żarek popierają Pana zdanie, więc proszę wypowiadać się za siebie.

    0
    3
   • Roman G. pisze:

    Burmistrz nic nie znosił .nawet funduszu sołeckiego.ponoć jest na przyszły rok i wioski juz wiedzą jakimi finansami będą dysponowały.Mniemam,że Pan jako członek Rady Sołeckiej sołectwa Kotowice wie o tym doskonale?

    4
    2
    • Roman G. pisze:

     Powyższy wpis jest oczywiście skierowany do” Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ napisał(a):
     29 lipca 2018 o 20:30 “

     2
     1
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

     Panie Romanie G. pisze Pan nieprawdę ,otóż Burmistrz Podlejski zaniechał i zaprzestał tego aby Sołectwa korzystały z takiego funduszu bo wtedy nikt nie dziękowałby na Sesji Burmistrzowi Podlejskiemu za jego łaskę co roku a wszelkie pochwały odbierałby poszczególny Sołtys wsi i Podlejski nie wytrzymałby tego ———nerwy by go zjadły i byłby wściekły że to nie on ???
     Burmistrz Podlejski zlikwidował budżet partycypacyjny o ile taki był albo w ogóle nie dopuścił do tego bo Burmistrz Podlejski twierdzi że on wszystko wie jak co robić i zna się na wszystkim a przykładem głupoty Burmistrza Podlejskiego są zdewastowane Place Zabaw .
     Burmistrz Podlejski zniszczył pieniądze Unijne w postaci dofinansowań do tych Placów Zabaw ???
     O przywrócenie Funduszy Sołeckich walczył Radny Doktor Mirosław Jaskólski i następnie ja podnosiłem wielokrotnie ten problem gdzie na Komisjach i Sesjach wytłumaczyłem tym wsopaniałym naszym Radnym z Żarek w ilu procenatach budżet Państwa zwraca pieniędzy do kasy gminy po wykonaniu zadania.
     Panie Romanie G. co za cel Panu przyświeca pisanie takich bredni jak Pan w ogóle nie orientuje się w temacie,przepisach i zaszłościach ?????

     2
     1
     • Roman G. pisze:

      W marcu była uchwała o funduszu sołeckim./niestety sesja musiała się odbyć bez Pana Prawdopodobnie Dariusz Szlęk udziału/.

      2
      1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *