zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Czego boi się Podlejski?
31 października 2017 r. | 09:51
18

Wiecie czego boi się Burmistrz Klemens Podlejski? Was - czyli Mieszkańców. Ich najbardziej, a szczególnie gdy jest was więcej i nie ma na was wpływu. Tak jest właśnie z portalem Zarki.pl. Portal tworzycie Wy - Mieszkańcy i wasza siła. Za ostatnie 30 dni było was 15 552 i to unikalnych użytkowników. Dużo? Nawet bardzo dużo, bo strona urzędu może pomarzyć o takich statystykach. Wygenerowaliście 68 708 odsłon, a wasz średni czas przeglądania strony wyniósł 4:24 min.

To nie wszystko. Do dziś opublikowałem 113 newsów, a wy skomentowaliście je 718 razy. Na facebooku lubi nas 324. Mieszkańców. I to wszystko w trzy miesiące od startu!

Jako że nie jestem w żaden sposób zależy od gminnych pieniędzy, jestem niewygodny dla Burmistrza. I właśnie tego boi się Klemens Podlejski, boi się niezależności i przede wszystkim Was - w takiej ilości.

Pamiętajcie, w kupie siła!

Dziękuję Wam za to i chcę więcej.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Czego boi się Podlejski?”

 1. Wyborca pisze:

  w portalu jest siła !!!

  0
  0
 2. RomekiAtomek pisze:

  Klemens POdlejski smutną ma twarz ( od 3 m-cy) 😉

  0
  0
 3. HARMONIUSZ pisze:

  Żeby sobie poprawić humorek to trzeba hlus w głupi dziub i się robi lepiej ? Nie pomaga to tylko Marudzie ale Maruda za to po pijaku nie dosiada koni mechanicznych !

  0
  0
 4. Zgrywus pisze:

  Ale teraz pracę domową dostała rzecznik gminy na święta . Ile ona teraz będzie się musiała natrudzić żeby odpowiedzi dać do komentarzy ? Bruno nie zdąży świeczek zapalić ?

  0
  0
 5. mowatrawa pisze:

  pani rzecznik da radę jest kobita obrotna to sobie poradzi ,poprosi o pomoc i odpisze

  0
  0
 6. Werty pisze:

  Teraz to już boi się własnego cienia.

  0
  0
 7. bruno pisze:

  tak to juz jest jeden pseudo dziennikarzyna napisze ze podlejski sie boi ale czego niby ma sie bac .Na jakiej podtawie pisze ze ktos sie boi.Bo to ze zaraz znajdzie sie paru ludzi z problemem zólci zareckiej to norma.DZIS NA WSZYTKICH INNYCH STRONKACH TEGO PANA TEN SAM TEMAT TYLKO NAZWISKA BURMISTRZOW SIE ZMIENIAJA !!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. Staśka pisze:

  Pani/pan Bruno ma pan rację !Kolesiostwo,Kumoterstwo, Nepotyzm rozlał się po całym kraju !Ludzie mają tego już dość ! Nic dziwnego,że żółć sie rozlewa! W dobie internetu ludzie są Świadomi,bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

  0
  0
 9. Staśka pisze:

  Narazie rzucane są tylko Hasła ! Uzupełnienia pojawią się zapewne póżniej ! I żeby nie okazało się,że kot stanie się psem z podwiniętym ogonem

  0
  0
 10. HARMONIUSZ pisze:

  Nie myślałem że Smerfiątka w Święto Wszystkich Świętych będą czynne GOGLOWO no brawo wy ,niebieszczuchy, wy jesteście czyste bez wybielacza. bruna ty nie pisz POdlejski z małej litery bo ci się oberwie ! To jest twój Król i Pracodawca to trochę szacunku dla Jedynego ! bruna otwórz ty portal to zobaczymy jakie ty bruna będziesz tworzyć wypociny i jaką redaktorką będziesz ? Za krótko pracowałaś w Dzienniku Zachodnim to wiesz bruna osiadłaś na laurach o przekrętasów nie zatuszujesz za diabła bo na to są dokumenty a nie twój taniec chocholi. bruna daj se już dupie radę i idź pal świeczki a jutro Dzień Zadusznych to jest najważniejsze święto katolików którzy już odeszli.

  0
  0
 11. Staśka pisze:

  Widać i to Bardzo ,że UMIGŹ boi się !!!! Wpisy z urzędu są coraz bardziej agresywne!!! Dobrze ,źe czytają te wpisy mieszkańców ! Może wreszcie trochę prawdy dowiedzą się !!!!

  0
  0
 12. Staśka pisze:

  Boli Was to ,że Pan doktor Jaskolski ,jako Radny ma tyle głosów za Sobą !!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 13. Staśka pisze:

  Chyba wyrażnie napisane,że jako Radny!!!!!!! ma tyle głosów za Sobą !

  0
  0
 14. Staśka pisze:

  Gdyby chodziło o ranking lekarzy ,to też miałby napewno dobry wynik! Mnie pomógł,i jak słyszę fama o dobrym lekarzu się szybko roznosi !

  0
  0
 15. CIAMAJDA pisze:

  ola ty tak samo napierniczasz jak bruna, mieszkaniec przedsiębiorca, żarczanin a weź już przestań te głupoty malować i chronić układu w UMiG Żarki bo mnie już oczy od tego bolą a chyba że będziesz rozliczana z pracy domowej po powrocie do pracy z weekendu ? A nie wiadomo czy Pierwszy to doceni bo coś szczodry zrobił się z nagrodami a teraz nie może sprzedać działki w Przewodziszowicach to kasa w gminie pustkami świeci ?

  0
  0
 16. Staśka pisze:

  Ola ,Bruno ,Bruna ,i inne Kameleony pozdrawiamserdeczni!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *