zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
MWM Brzesko
Czy gmina unieważni przetarg na odbiór śmieci?
05 kwietnia 2018 r. | 11:41
17

Nie było niespodzianki. PZOM STRACH SP. z o.o., Sp. k. zaoferował najniższą ofertę w przetargu nieograniczonego pn. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki. W przetargu wpłynęły cztery oferty, a ta złożona przez PZOM Strach była najniższa i wynosiła 700 110,84 zł.

Do podpisania umowy może nie dojść, z uwagi na kwotę, jaką gmina Żarki mogła przeznaczyć na ten cel - 687 500 zł. W takiej sytuacji, Burmistrz powinien unieważnić przetarg i rozpisać go jeszcze raz.

Poniżej informacja z otwarcia ofert w tym przetargu.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “Czy gmina unieważni przetarg na odbiór śmieci?”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Spokojnie Panie dziennikarzu mamy mądrych zarządzających gmina i na pewno wybiorą dobrą firmę .

  1
  15
 2. majeczka pisze:

  Jaki bruno to ja !!!przestali mi przelewać srebrniki za sianie dewiacyjnej propagandy wiedz pisze tak jak jest a nie jak mi karzą .

  2
  6
  • trelemorele pisze:

   Hahaha- bruno w wielu odsłonach – poznaję po błędach ortograficznych.

   12
   1
   • bruno pisze:

    Ja zawsze tepa palo pisze pod tym Nickiem nie upadlem tak nisko by pokazywać się pod inne Nicki !!! To że gąska ma tu ich wiele to wiadome zawsze musi rozgrzać temat by reszta nieudaczników życiowych mogła poszaleć bredniami po klawiszach .

    3
    5
    • trelemorele pisze:

     Nie będę się z Tobą licytował – sądzę jednak, biorąc pod uwagę wszystkie Twoje wypowiedzi, że wojnę o to, kto ma bardziej tępą pałę wygrałbyś w pierwszej rundzie.

     7
     1
 3. mario pisze:

  Nieważne kto wygra. Ważne, żeby odbierali śmieci w jednym dniu tak jak w innych gminach. Radny Jaskólski już o tym wielokrotnie pisał i mówił.

  8
  0
 4. Kandydatka na Radną pisze:

  Przecież była nadwyżka -duża z opłat mieszkańców ,która została przeznaczona na ugodę sądową więc można było podnieść kwotę przetargu i wybrać firmę ,która nie będzie robiłą łaskę ,że te nasze śmieci zabiera !

  5
  2
 5. Jaro pisze:

  Kandydaci na radnych powinni posiadać choć minimum wiedzy o prawie obowiązującym w samorządzie oraz o tym co się dzieje w swojej gminie, a nie rozpowszechniać nie sprawdzone bzdury. I kandydatki też.

  2
  4
  • Kandydatka na Radną pisze:

   Jaro a Ty co Ekspert jesteś ? -tylko w jakiej dziedzinie ? Takiej dziedzinie jak -osa -analfabetka ? ???

   2
   3
 6. Kandydatka na Radną pisze:

  Chyba ,że znalazlęś ją na drodze jako Tirówkę która zna się na Samorządzie

  2
  2
 7. Kandydatka na Radną pisze:

  Co dostaliście za to w prezencie -gratis ?

  2
  2
 8. bruno pisze:

  Można stawiać za pewnik że i tak w temacie wywozu śmieci się nic nie zmieni. Obecna sytuacja ma na celu jedynie przedstawienie durnym mieszkańcom Żarek, powodu dla jakiego już w niedługim czasie zostanie wprowadzona kolejna podwyżka za wywóz śmieci. Kto się założy że tak to zostanie rozegrane ?

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *