pochmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Czy odbędzie się narada wojenna w Gabinecie Owalnym?
07 stycznia 2019 r. | 07:11
18

Czy podczas urlopu Burmistrza mgr Klemensa Podlejskiego jego zastępca Sekretarz Gminy Dominika Horoszko zwoła naradę kierowników poszczególnych referatów z UMiG w Żarkach? Co gorsza na takich spotkaniach w każdy poniedziałek w gabinecie Burmistrza mgr Klemensa Podlejskiego omawiano strategię działania jak utrudniać życie Szlękowi i jak nie udzielać mu odpowiedzi na składane wnioski o udostępnienie informacji publicznej. Pani Sekretarz niech pani nie idzie tą drogą bo to ślepa uliczka.

 

DARIUSZ SZLĘK

 

 

 18 odpowiedzi na “Czy odbędzie się narada wojenna w Gabinecie Owalnym?”

 1. przyroda pisze:

  Redkatorze , w przyrodzie stado dorosłych wilków z pewnoscia, nie zajmuje swojego czasu jednym wyleniałym choc spasionym szarym króliczkiem !!!!!!!Zawsze to co jest na koncu łancuszka Karola Darwina konczy tak samo ?

  3
  16
 2. bruno pisze:

  Trzeba przyznać że jak szleku sypnie kawalem z rana to idzie się kawka zachlysnac hahaha ty się tu marnujesz ty kabaret zakladaj to zarobisz troche i rodzine finansowo odciazysz hahaha?

  10
  15
 3. CWANIAK pisze:

  Dyrektor Oświaty Jakub Grabowski 668813569

  9
  4
 4. komentator faktów pisze:

  Podpowiadam Pani Sekretarz zajmie się z rana fatalnym stanem dróg i chodników gminnych , są nieodśnieżone chodniki są nieposypane , chodzi się jak po lodzie . Pamiętajcie Państwo że za stan dróg i chodników gminnych odpowiada gmina i jeśli coś się Państwu stanie macie prawo domagać się odszkodowania od gminy. Zapraszam także na schody do Urzędu Miasta i Gminy Żarki , to jest dopiero cyrk jeden lód. Ponownie zapraszam radnych do działania i dania przykładu za 1200 zł miesięcznie wszyscy rano powinni być z łopatami przy odśnieżaniu .

  17
  3
 5. STRAżAKpl pisze:

  A JAŻEM MYŚLĄŁ ŻE W URZĘDZIE NA STRYCHU DACH SIĘ POLI A WY TAM APARTAMENY MOTA UKRYTE DO FAJCZENIA FAJEK A CZY PRACODAWCA WOM ODLICZO ZA STRACONY CZAS NA DYMKU BO MY PODATNICY ZA TO PŁACIMY A WYPOLIĆ FAJECZKĘ TO NIE 5 MINUT A ZASTĘPCA BURMISTRZA DO TEJ PORY WYPALAŁA W PRACY PACZKĘ

  14
  4
  • Irek pisze:

   Wiesz jak się nazywa taki ptak co sra we własne gniazdo ? ku..0-wrona !

   6
   8
  • Jaracz pisze:

   Ptaków co srają we własne gniazdo nie brakuje… najwięcej ich siedzi na górze (pierwsze piętro) i myślą że są tacy cichociemni i wszystkich wydymają. Ale nie są!! Dobrze że schody blisko to szybko będą po nich frunąć!

   13
   4
 6. Marek z Żarek pisze:

  Szlęk niedługo napisze, że to on komunę obalił, on doradzał aliantom jak walczyć z hitlerowcami, on prowadził natarcie pod Grunwaldem… nie wspominając o tym, że to wielki Dariusz był głównym architektem piramid egipskich.

  16
  15
 7. Rysiek pisze:

  Ej bruno ale ktoś ci pojechał po bandzie i tobie to wszystko jest jedno za taką zniewagę

  16
  1
 8. Rysiek pisze:

  Ej bruno ty nie protestujesz to ty musisz być jednak cwelem

  5
  1
 9. encepence pisze:

  PIS BLIŻEJ LUDZI A RACZEJ ICH PORTFELI !!! I HASŁO JAK ZA ROSYJSKIEJ GRANICY … ROSJA TEŻ JEST JEDNA ? U nas też będą wywozić za niezgodę z pis-systemem . Ciekawe ile jeszcze pani Jadwinia będzie sponsorowała działania tego portalu .

  11
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *