zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Czy w Żarkach jest bezpiecznie?
13 kwietnia 2018 r. | 12:13
4

Czy w gminie Żarki jest bezpiecznie? Komenda Powiatowa w Myszkowie opublikowała raport dotyczący stanu bezpieczeństwa w całym powiecie, w tym w gminie Żarki. Gmina Żarki pod względem przestępczości ustępuje tylko gminom Myszków i Koziegłowy. W ubiegłym roku na terenie gminy zanotowano 147 zdarzeń, z czego 79. przestępstw o charakterze kryminalnym.

Na terenie gminy Żarki było 137 zdarzeń drogowych, z czego 13 wypadków i co ważne, zero ofiar śmiertelnych. W gminie Żarki założono 17. niebieskich kart - przestępstwa w rodzinie.

Pełny raport KMP dotyczący stanu bezpieczeństwa powiatu myszkowskiego znajdziecie TUTAJ.

Poniżej kilka najciekawszych slajdów.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Czy w Żarkach jest bezpiecznie?”

 1. Kierowca i cyklista pisze:

  Może nie komentarz a refleksja dotycząca drogi Koziegłowskiej. Obecnie często tamtędy podróżuje do Myszkowa i powiem tak.Boję się tej drogi.Sprawia wrażenie wąskiej i ograniczonej głębokimi różami. Mijając się z autem ciężarowym mocno ściskam kierownice i w miarę możliwości uciekam w prawo obawiając się by nie złapało mnie pobocze które sukcesywnie się posypuje do tych rowów. Jednocześnie uważam , że tylko desperat bądź samobójca zdecyduje się jechać tą drogą rowerem.

  18
  1
 2. bruno pisze:

  Zgadzam się jak nigdy jeszcze z dwie zimy i parę dni z mocnym deszczem a będzie to droga mazenie dla lakiernikow i blacharzy .

  7
  1
 3. Barbara pisze:

  A czy ktoś wreszcie pomyśli o bezpieczeństwie dzieci na Placu zabaw za Domem Kultury.Ten brud,, butelki,w rzece brak zabezpieczenia żeby dzieci nie spadły z głębokiej skarpy do rzeki. Jak można tego nie widzieć i tolerować takie zagrożenie

  10
  0
 4. Zołza pisze:

  turystyczna gmina

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *