pochmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Danuta Służałek-Jaworska nowym dyrektorem ZS w Żarkach
07 sierpnia 2019 r. | 09:30
56

Znamy nieoficjalne wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach. Nowym dyrektorem została Danuta Służałek-Jaworska, była dyrektor Szkoły Podstawowej w Poraju.

Służałek-Jaworska zastąpiła na stanowisku dyrektora Mariolę Piątek. Nowa dyrektor powinna objąć tę funkcję w przeciągu najbliższych dniach.

PAWEŁ GĄSIORSKI56 odpowiedzi na “Danuta Służałek-Jaworska nowym dyrektorem ZS w Żarkach”

 1. Zuzanna pisze:

  I dobrze, że w końcu została doceniona po tym gnębieniu jej w Poraju .

  36
  28
  • Do Zuzanny pisze:

   Delikatnie to ujęłaś . To był plan aby ją zniszczyć za to że miała swoje zdanie .Wymyślono skargę , anonim , obrażano , Zasada była prosta ,,Kto nie z Mieciem to go zmieciem ,,/Moczar/Teraz jest doborowe towarzystwo wzajemnej adoracji .Nareszcie osiągnęli swój cel .

   25
   17
   • Troll pisze:

    Te wpisy świadczą tylko o złośliwość i zazdrości. Proszę patrzeć na kompetencje osób, ale tu na portalu płacą za negatywne wpisy to widać i czuć

    17
    15
 2. Lutek pisze:

  Lubię gnój ale w kupkach

  24
  12
  • Do Lucka pisze:

   O gustach się nie dyskutuje . nie mniej współczuję .

   6
   20
  • Do Lutka pisze:

   Biedaczek . Tak mocno sprali ci mózg ,że nie odróżniasz “gnoju” od perfum.,
   albo korzyści do ciebie płynęły z twojego “zapachu.” i żal ci d. ściska.
   Zdrówka.

   6
   18
   • Mania pisze:

    Słuchaj nieprzyjemny zapach z ust to tak w rzeczywistości ma Służałkowa.Czułaś jak z nią się mizałaś czy nie masz czucia zapachu

    16
    11
    • Do Mani pisze:

     Ten wpis to już nie podlega dyskusji. Kim trzeba być aby takie bzdury pisać.
     Mania życzę ci abyś przypomniała sobie o tym
     gdy przyjdzie dla ciebie odpowiedni czas ….
     a on przyjdzie….
     chociaż ja ci życzę wszystkiego dobrego.

     9
     13
    • do Mania pisze:

     Ile w tobie pogardy i nienawiści . To jest obraz kto uczy nasze dzieci . ,,To jest ten dobry przykład do naśladowania .,,

     4
     2
 3. bruno pisze:

  Po dr Gryziku każdy kolejny to porazka ?

  5
  39
  • Andrzej pisze:

   Nie poniżaj ludzi .Nikt nie dał ci takiego prawa . Jeden dyrektor odchodzi trzeba mu podziękować .Drugi przejmuje szkołę trzeba dać mu czas na wykazanie się umiejętnościami które posiada i przekonał komisję konkursową że sobie poradzi . To są normy cywilizacyjne . Jeżeli na tym portalu wypowiadają się nauczyciele to niech pokażą klasę i poziom którego się od nich wymaga ./a wymaga się więcej bo odpowiadają za kształtowanie i wychowanie młodego człowieka .Współczuję Pani Dyr.Piątek i Pani Dyr.Służałek-Jaworskiej że muszą czytać te perfidne komentarze .

   10
   15
   • Fani Marioli Piątek pisze:

    Andrzeju jaka komisja i jaki konkurs.Co ty nie znasz realiów czy Greka strógasz ? Przecież ta kobieta jest posadzona na ten stołek przez partię Prawo i Sprawiedliwość a więc nie pisz totalnych bzdur.

    15
    4
    • abc pisze:

     a Mariola Piątek przez kogo została posadzona na stołek? pozostaje nam ubolewać że w tym systemie nikt nie dostaje stanowiska za profesjonalizm i doświadczenie ale za zasługi dla układu politycznego. takie realia – nieudacznik na stanowisku, a dobry fachowiec się nie wybroni – pisząc to nie mam na myśli nikogo konkretnego.

     20
     0
 4. Kila pisze:

  Dokładnie takiego drugie dr jak Pan Gruzik nie będzie. Zresztą takich nauczycieli jak kiedyś uczyli w tej szkole też już nie będzie a szkoda

  15
  31
  • Ja pisze:

   Bo to byli Nauczyciele z powołania a nie dla kariery.Dobro ucznia wiele dla Nich znaczyło.

   32
   6
   • do Ja pisze:

    Takim nauczycielem jest Pani Dyr. Służałek – Jaworska . Proszę jej dać szansę . W Poraju została wymieniona na nowocześniejszy model handlowy /Nie mylić z wychowaniem i oświatą ./

    14
    20
    • bruno pisze:

     teraz to zwykle polityczne ustawki

     13
     9
     • Do bruno pisze:

      W Poraju to co to było . Wynik konkursu zapadł za nim się odbył . Wszystko demokratycznie. Zgodnie z przepisami prawa . Obecnie wybrany dyrektor to kumpela Wójtowej , zatrudniają rodzinę w szkołach , zakupy robili w sklepie obecnej dyrektorki ,nepotyzm na każdym kroku .To jest wszystko prawidłowo zgodnie z literą prawa . Co nie ruszyć grunt to rodzinka . To nie polityka to po prostu taka etyka . To taka mentalność ,,co nie zakazane to jest dozwolone ,,I nie piszcie że to zazdrość . To jest spojrzenie na Oświatę przez duże O .

      12
      0
 5. Ja pisze:

  Bruno i Kila – powinniście pamiętać o Śp.Zdzisławie Szymańskim -długoletnim dyrektorze tej placówki.
  To był Człowiek.Szkoda,że Wasi rodzice nie przekazali Wam pamięci o Nim.Zdzicho był Gościem z klasą.Ulubieńcem młodzieży .Tak wcześnie musiał odejść.Panie świeć nad Jego Duszą.

  46
  0
 6. oświecony pisze:

  dużo pracy przed panią dyrektor, żeby naprawić tę szkołę

  22
  23
 7. Zuzanna pisze:

  Jak lepiej poznacie nową panią dyrektor to będziecie zadowoleni

  21
  27
 8. Układzik Pisiorski pisze:

  Jaka to dyrektorka ? Z PISIOROWNI ją tutaj wstawili bo w Poraju narozrabiała. Ona prowadziła szkołę podstawową a tutaj jest inna gałąź. PISIORY wszystko zniszczą. Mariola świetnie prowadziła szkołę a ten babsztyl to nadany przez Starostę myszkowskiego całkowicie Pisiorowatego

  38
  26
  • bruno pisze:

   Zgadzam się ?

   26
   18
  • do zazdrośnika pisze:

   Szkalujesz wszystkich i wszystko , Obiektywizmu za grosz . sprawdź wyniki nauczania w szkole w której uczyła Pani Dyr.Służałek, poczytaj opinię rodziców , uczniów , wychowanków i spójrz miernoto na siebie za nim coś napiszesz .Sama sobie wystawiłaś TYM TEKSTEM OPINIĘ O SOBIE.

   17
   23
  • do innej Gałęzi pisze:

   Oj krótka pamięć odnośnie wcześniejszej pracy byłej dyrektorki . Szkoła ta liczyła około 30 uczniów . Faktycznie inny poziom gałęzi.

   21
   10
  • Do Lutka pisze:

   Żal mi ciebie,bardzo żal. Jak spojrzysz rano w lustro. Zapamiętaj to sobie.
   A może ci zapłacili aby pisać takie bzdury..

   4
   17
  • Do Ukladziku. pisze:

   Żal mi ciebie,bardzo żal. Jak spojrzysz rano w lustro. Zapamiętaj to sobie.
   A może ci zapłacili aby pisać takie bzdury..

   6
   16
  • Filozf pisze:

   Kończąca karierę i kadencję dyr. wcześniej zarządzała szkoła podstawową 2 razy mniejszą niż Pani Służałek.
   Z czyjego była nadania ? “Kończ Waść wstydu oszczędź”.

   17
   16
  • Troll pisze:

   Te wpisy świadczą tylko o złośliwość i zazdrości. Proszę patrzeć na kompetencje osób, ale tu na portalu płacą za negatywne wpisy to widać i czuć

   5
   18
 9. Agata pisze:

  Proszę się nie martwić . To bardzo dobry wybór . Dobry kompetentny pedagog .Osoba ciepła , empatyczna i pomocny człowiek .Pomogła mi bezinteresownie w trudnej sytuacji życiowej . Nie słuchajcie ludzi którzy ją niszczą / ekipa nieudaczników , którzy obstawili się kolesiami , dziećmi , rodziną . To jest układ nie do ruszenia .

  27
  17
 10. Andrzej pisze:

  Lepiej nie mogliście trafić, bardzo kompetentna osoba, ciepła, uczuciowa, nie bojąca się podejmować działań. Nie słuchajcie krytycznych opinii, to zawsze stek bzdur. Każdy kto zna Panią Danutę osobiście może to potwierdzić.

  25
  21
  • Obiektywny pisze:

   Potwierdzam – znam osobiście – wałki robiła jak tralala – ustawiając konkursy w szkole…

   9
   6
   • do obiektywnego pisze:

    Ty chyba jesteś tym pracownikiem ,,widmo,, co to brał pieniądze z Gimnazjum a teraz pałasz nienawiścią że to wyszło. Albo ktoś z tych co czerpali pieniądze za ten etat , Obiektywizm w wydaniu chorego człowieka z nienawiści że tak ,,dobrze żarło i zdechło,,Przypominam skarga anonimowa przed wyborami aby obrzucić g…em a nuż się przyklei . Zaskoczeni oporem rodziców skompromitowali się radni .W tym wujek byłego pana wójta. Skargę prokuratura umorzyła . Kto sieje wiatr ten zbiera burze.

    10
    0
 11. Zuzannna pisze:

  Ehhh nawet tutaj Polakowa się udziela

  23
  10
 12. Pisior pisze:

  Działają już wszystkie PISIORY ze struktur PiS-u z Myszkowa jako okręgu.Kolesiostwo,kumoterstwo,załatwianie stołków i srania w banie przy pieprzeniu o Chopinie.Najpicie wy się lepiej Chopina a nie wciskajcie ludzi na stanowiska.Pewnie Wiśniewska tak nakazała działać Staroście bo to przecież człowiek z jej biura kiedy u niej pracował.KOLESIOSTWO i KUPCZENIE PISIORÓW.Wypad z ziemii żareckiej

  33
  18
 13. Apsolwent pisze:

  To właśnie za śp Szymańskiego rozpoczął się upadek liceum.
  Nie znam nowej dyrektorki, ale życzę Jej by była godną następczynią Lwowiaka pierwszego dyrektora naszego liceum.

  26
  6
 14. Karta Nauczyciela pisze:

  Ja nie pozwolę zrobić żadnych zmian nowej dyrektorce.

  Będzie w dalszym ciągu Dom Matysiaków a nie szkoła i basta.

  20
  1
 15. Rodzic z Poraja pisze:

  Znam Panią Dyrektor Danutę Służałek-Jaworską i wiem , to dobry pedagog dla młodzieży , kulturalna i taktowna osoba . Gratuluję jej wyboru. W tym przypadku najbardziej zyska młodzież . Ocenicie to po jej działaniu . Przy tym co zgotowali jej ,,przyjaciele,,podziwiam ją za wytrwałość i odwagę . Życzę powodzenia i sukcesów dla Młodzieży i Rodziców tej Szkoły .Pani Danucie życzę wytrwałości i zdrowia oraz owocnej j współpracy z Gronem Nauczycielskim .

  18
  17
 16. Fani Marioli Piątek pisze:

  To jak ta Danuta Służałek-Jaworska jest taką wspaniałą osobą,dyrektorem,pedagogiem to czemu nie jest cały czas w swojej placówce w Poraju. Jeśli ją tak lubicie to mogliście ją sobie tam trzymać w Poraju. Czemu jej nie macie w Poraju jeśli taką świetną dyrektor była ?

  22
  11
  • ???????????? pisze:

   Przecież to koleżanki. Jedna pracowała w Poraju , a druga w Kuźnicy Starej. Pierwsza to pisior , a druga peło. Gratuluję i udanej współpracy życzę. Opozycja nie wystartowała, bo i po co???? szargać sobie nerwy. Szanse na wygraną miała marne.

   14
   8
  • UczeńZ-Poraja pisze:

   A bo w Poraju ją zdemaskowali za wały w konkursach…

   16
   10
  • Do Fanów pisze:

   My i nasze dzieci na nią czekamy . My rodzice napisaliśmy protest , ale stanęliśmy przed murem którego nie możemy pokonać .

   10
   3
  • do Fanów pisze:

   Tak zdecydowała władza Rodzice bardzo chcieli napisali protest ale demokracja polega na tym że wygrali by gdyby to było przed wyborami . Po wyborach to już pozamiatane .

   9
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *