zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
Dariusz Szlęk kandydatem na radnego!
02 października 2018 r. | 11:18
65

61. kandydatów powalczy o 15. mandatów radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Najciekawsza rywalizacja zapowiada się w okręgu nr 15 - Kotowice, w którym to kontrowersyjny i uwielbiany przez Mieszkańców Dariusz Szlęk, zmierzy się z jednym z najgorszy radnych tej kadencji - Pawłem Labochą. Najwięcej radnych, bo aż siedmiu zgłosiło się w okręgu Osiedla Mickiewicza.

Pełną listę kandydatów na radnych znajdziecie TUTAJ. Powinna ją również opublikować Miejska Komisja Wyborcza w Żarkach.

PAWEŁ GĄSIORSKI65 odpowiedzi na “Dariusz Szlęk kandydatem na radnego!”

 1. witas pisze:

  szkoda ze nie moge na pana glosowac

  26
  7
  • PorajGórąWzarkach pisze:

   Suka Suka Suka
   Znalazła se z dała od Poraja borsuka!!!

   Na wiosce tej suki mamy dość
   Bo w szkole cały czas kombinuje coś

   Borsuk trafia do Poraja czasami ukuć sukę raz
   By zaspokoić jej wolny czas

   Czy ktoś wie o kim mowa?
   Raczej nie!

   Mowa o Danusi nie z Krakowa !
   Ale z Poraja od koleżanki co na przeciwnika mówi fujara !

   Polakowa wpierdala się w nie swoje sprawy
   Bo chce mieć pinda udział w te zabawy

   Ale społeczność z Poraja to nie tylko stare baby !

   Przyjdzie na Sukę czas
   Co ludzie wywiozą ją w las. !!!

   3
   9
 2. Pbruno pisze:

  Uwielbiany przez mieszkańców hahahaha kontrowersyjny buhajaha ?

  15
  27
 3. Wyborca wybredny pisze:

  To na Mickiewicza będzie wybór. Dla każdego coś miłego albo i nie

  13
  4
 4. ale jaja pisze:

  Przecież u nas miał być tylko jeden jedyny naszkochany prezes Pawelek

  17
  6
 5. wizjer pisze:

  a U WAS MIAŁO NIE BYĆ WYBORÓW NA RADNEGO ALE NUMER NASZ MONTER NIE MO JUSZ PAZNOKCI

  21
  4
 6. Marcin Labocha pisze:

  Skoro jest ich dwóch to jeden z nich znowu będzie bimber rozdawać za głosy. Paweł nie idź tą drogą

  25
  2
 7. Mieszkaniec pisze:

  Akurat metoda rozdawania alkoholu to metoda pana Dariusza… Chyba że sam nie wypije. Uwielbiamy przez kogo ? Ciekawe czy pan Dariusz dostanie chociaż 50 głosów …

  16
  24
 8. KUPIONY OSTATNIOpl pisze:

  ja od radnego L. PIŁEM JAK POKAZAŁEM KRZYŻYKI SOŁTYSOWI A SIE TAK DAŁO I W MOI RODZINIE TEŻ DOSTALI FLACHĘ I TO NIE JEDNĄ NO CO UKASZEK STRACIŁ PAMIĘĆ KTO WYDAWAŁ FLASZKI

  21
  2
 9. uKASZEK pisze:

  to nie było tak tylko trzeba było pokazać 2 xxxxxx bo przecież jeszcze na naszego kochanego burmistrza też żesta pokazywali nie kłamta

  22
  2
  • Mieszkańcy pisze:

   Kur#$ zapomniałem 2×0,7
   To będzie pewnie ???

   15
   2
   • Barbara pisze:

    Jeśli pod presją pokazania zdjęcia będą postawieni nauczyciele, pracownicy gminy i inni pracujący w instytucjach podległych urzedującemu burmistrzowi to jedynym rozwiązaniem, które uwolni ich od tego poniźenia jest zabronić wnoszenia telefonów.
    Przykre, ale jeśli zabiera się im godność, to lepiej zabronić używania telefonu.

    23
    2
 10. Mieszkanka pisze:

  Głosujemy i trzymamy mocno kciuki panie Darku.

  24
  11
 11. uKASZEK pisze:

  siedze wkomisjjji nie ma szans to ja rozdaje i maze kszyzyki

  17
  3
 12. Karol pisze:

  Dla mnie nie nie ważne kto jaki jest i jak tylko czy są efekty. Jak na taką malutką miejscowość to jest remiza i sala, klub sportowy, orlik, amfiteatr, są nawet jakieś festyny gdzie można przyjść z rodziną, jestem z poza Katowic ale widzę że coś się dzieje, porownajcie inne miejscowości tej rangi i tej wielkości i zobaczycie że tam nawet sklepu czasami nie ma.

  8
  16
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Nie ma przyzwolenia na szastanie publicznymi pieniędzmi Panie Karolu.
   Jeśli Radny Labocha ma swoje prywatne pieniądze to niech nimi szasta i rozdaje komu tylko chce.
   Nie pozwolę na to żeby Radny Labocha kupował za pieniądze publiczne alkohol,wyroby garmażeryjne w Hurtowni KRAKUS w Zawierciu i urządzał balangi wraz z Burmistrzem w Remizie publicznej za publiczne pieniądze a mieszkańcy stali na zewnątrz Remizy bo dygnitarze z Urzędu Gminy bawią się za nasze pieniądze a swołocz im wtóruje pod remizą i się oblizują bo ich radny i sołtys nie wpuścili do środka i ty Panie Karolu nazywasz to integracją i mieszkańców i Pan to nazywa festynem gdzie za nasze pieniądze publiczne bawią się tylko dygnitarze ??? Panie Karolu S. przecież w Polsce już nie ma monarchii !!!

   21
   4
 13. Karol pisze:

  Oczywiście Kotowic, błąd słownika telefonu!

  2
  5
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Panie Karolu S. w KaTOWICACH to *orlik* jest ale w KoTOWICACH to mamy boisko wielofunkcyjne a nie *orlik* błędnie Pan nazywa ten obiekt.

   12
   4
 14. Koke pisze:

  Gran Derbi Kotowic ,powodzenia panie Pawle w starciu z uwielbianym (ale chyba tylko przez siebie) przeciwnikiem.

  13
  20
 15. KS pisze:

  panie prezesie jak my piłkarze mamy oddać głos na pana bo my nie tutejsi .

  17
  5
 16. MMMMMMiałłłłłłł pisze:

  miał i pigwa przypilnują wyborów

  12
  3
 17. Zefirek pisze:

  UWIELBIANY przez mieszkańców HAHAHAHAHA ??

  16
  16
 18. wielbiciel Darka pisze:

  Genowefe Pigwę też uwielbiają. I Ferdka Kiepskiego 🙂

  8
  8
 19. wybory pisze:

  Mam pytanie .Gdzie można znaleźć sprawozdania obecnych radnych powiatowych z wykonywanych mandayów? Przecież to już październik ,finisz kadencji .

  17
  1
 20. oświecony pisze:

  widzieliście ile NIEZALEŻNYCH wydarzeń w naszej gminie za nasze podatki w kampanii się szykuje?nadanie imienia szkole w zawadzie, im. 11 listopada,tylko czemu 5 października nadają?bieg niepodległości w szkole podstawowej w żarkach 4 października, jakaś wystawa w kampusach i pokussach za pół cenyw najbliższy weekend?ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI JEST 11 LISTOPADA!!!!!!!!!!! a nie 2 tygodnie przed wyborami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  26
  2
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Klemens Podlejski to fakt wykorzystuje sytuację i robi nieuczciwą kampanię wyborczą i chyba nawet Sylwestra przesunie na 20 października.
   To jest fakt te imprezy powinny się odbywać zgodnie z datami wydarzeń historycznych a nie tak jak sobie życzy Podlejski ale faktem jest że mamy ślepą i głuchą Radę ,którą tworzą ułożeni z Klemensem Radni.
   Weekend za pół ceny to tylko mowa,otoczka i fikcja. Zaraz to udowodnię ze sprawozdania z rozliczenia z JUROMANII gdzie zaprzyjaźnione agroturystyki i firmy typu Eureka,Etno-Jura,Maciejówka,Przystań Leśniów otrzymały już przelewy i pieniądze z Urzędu Miasta i Gminy Żarki.
   Nic na tym świecie nie jest za darmo a Klemens wie o kogo ma dbać finansowo przed wyborami.

   27
   9
 21. do Zdzisławy pisze:

  pani Zdzisławo gdzie Pani będzie kreślić krzyżyki bo widzimy że Pani na naszej wsi nie ma w komisji coś mało babsztyli gminnych jest koniec ery dopisywania na listach X tym ludzią którzy nie byli na WYBORACH przecież te panienki z GMINY wszystko wiedzą jak się wybory odbywały KTO MUSIAŁ WYGRAĆ a wysoka nasza to już był ewenement tego co się wydarzyło zresztą to nie tylko u nas DOM KULTURY W ŻARKACH TO SAMO MIAŁA WYGRAĆ P.Stanisława i wygrała okna za nisko były
  WSTYDZCIE SIĘ PANIE Z URZĘDU KTÓRE MACZAŁYŚCIE SWOJE UMYSŁY W TYM PROCEDERZE WYBORCZYM -SUMIENIA NIE MACIE ALE NAGRODY FAJJJJNE SĄ OD SZEFA

  21
  3
  • Barbara pisze:

   Tak, wstyd i hańba wygrać wybory w ten sposób. Oklamywanie całej społeczności metodami za alkohol czy pracę po okazaniu zdjęcia na kogo się głosowało, dopisywanie x, manipulacje w meldowaniu osób, co było zastanawiające skąd nagle tylu mieszkańców.
   Niech osoby które brały udział czy wiedziały o tym procedurze zadadzą sobie pytanie,, Czy mają prawo obchodzić Świato Niepodległości, czy nasi Ojcowie za taką Polskę oddawali życie,,

   20
   5
  • SUMIENIE pisze:

   PANI ZDZICHA ZAŁATWIŁA CÓRCE PRACĘ W SZKOLE I CO WY CHCECIE ZA MILCZENIE PAN PODWŁADNY UMIE WYNAGRODZIĆ

   11
   3
 22. WYSOKA pisze:

  cała prawda tylko dla nas ludzi gówno prawda kto miał wygrać to wygrał

  17
  6
 23. Wyborca wybredny pisze:

  Słyszałem te opowieści o fałszowaniu wyborów i nie wiem czy to powielanie czy to prawda jeżeli prawda to kryminał dla osób które z tego korzystały

  19
  4
 24. całaprawda pisze:

  WIDAĆ GOŁYM OKIEM KTO NA TYM SKORZYSTAŁ – PRACA NAGRODY AWANSE DOFINASOWANIA NA ROZWÓJ i udaja że nic się nie stało , bo się boją NACZELNEGO WODZA ŻAREK

  20
  1
 25. Wsiowy pisze:

  ale ten przegrany to troche skozystal i jeszcze teraz startuje ma szanse bo owad skrzydlaty nie jest w komisji to do sasiadki pani zdziski chyba wie co robila z kolezanka

  13
  1
 26. Mieszkaniec pisze:

  Panie Dariuszu, jakie ma pan propozycje dla Kotowic jeśli by pan wygrał?

  10
  3
  • Zefirek pisze:

   Wycieczka do Zakopanego

   7
   7
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

    Jak najbardziej ,integracja z lokalną społecznością jest najważniejsza.
    Uwielbiam GÓRY a po wyborach jak najbardziej wyjazd w polskie góry na co najmniej 3 dni do MURZASICHLE z osobami ,które zaufają.
    Ja na imprezy integracyjne nie potrzebuję pieniędzy od Burmistrza Podlejskiego i jak coś to płacę ze swoich. W 2014 oprócz Zakopanego był jeszcze LICHEŃ —–DWA AUTOKARY ???

    16
    1
 27. Durny@wp.pl pisze:

  Jak Pan Dariusz jest łaskaw odpisać, to jeszcze jedno pytanie. Jakie propozycje ma dla Gminy Żarki? Jak zamierza wpływać na jej rozwój?

  6
  8
  • Pbruno pisze:

   On ma za zadanie atakować siać zamieszanie w szeregach a nie przedstawiac propozycje to tzw mięso armatnie .I tylko kapletny istota nie jest w stanie połapać się o co w tej kandydatorze chodzi ?

   4
   20
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Zapraszam na spotkania przedwyborcze to wtedy przedstawię cały program i plan i postaram się rzeczowo odpowiedzieć na pytania mieszkańców i wyborców.
   Postaram się o to aby odpowiedzi i program były prawdziwe a nie zmyślone typowo pod zdobywanie głosów jak to do tej pory robi Pan Klemens Podlejski,który w programie kłamie i pisze nieprawdę i widzę że w tej obłudzie popierają go przyszli jego kandydaci na Radnych z jego Komitetu Wyborczego.
   Będę zapraszał na spotkania obecnego Włodarza i pojedyńczo razem z nim kandydata na radnego z jego Komitetu Wyborczego i zrobimy im najpierw rachunek sumienia a następnie obalimy ich program wyborczy na lata 2018-2023 punkt po punkcie to jest u nich wielką ściemą.

   15
   4
   • tralalala pisze:

    No no, w sumie obalanie to to co pan Darek lubi i robi najlepiej, cała wieś widziała 😀 Jak się nie ma własnych pomysłów to najlepiej obalać propozycje kontrkandydatów. Każdy umie gadać, krytykować i wyzywać. Prawda jest taka, że nawet nie będąc członkiem organu samorządowego, można dokonywać realnych zmian w otoczeniu. Można wpływać na odpowiednie instytucje, żeby osiągać konkretne cele społeczne. Jakie działania podjął Szlęk przez ostatnie 5 lat, kiedy to najpierw wydurniał się z wystawianiem córki, która na spotkaniu przedwyborczym siedziała czerwona i nie powiedziała nic, a potem tylko krytykując i obwiniając każdego możliwego “przeciwnika”? Ten pan nie ma programu wyborczego i dlatego nie ma sensu go o to w ogóle pytać. A w góry toby wziął, czemu nie, wybrane osoby jak 4 lata temu 😀 Ludzie tak żarli i chlali na tym wyjeździe, a potem i tak każdy zagłosował jak chciał 😀

    11
    11
    • szwagier pisze:

     szwagier roboty nie załatwił czy po cichu tyle lat się było GOSPODARZEM OBIEKTÓW i kasę doiło

     4
     5
    • czesio pisze:

     A w góry toby wziął, czemu nie, wybrane osoby jak 4 lata temu ? Ludzie tak żarli i chlali na tym wyjeździe, a potem i tak każdy zagłosował jak chciał ?
     ale foty z głosowania nie chciał jak radny labocha

     10
     0
 28. ciotka KLOTKA pisze:

  no to tak pani z wysokiej się wycofała bo wie co ostatnio w wyborach było fałsz fałsz i jeszcze raz fałsz ale córunia jest zatrudniona w MOPS przez cioteczkę PANIA TERESĘ Z KALKUTY i trzeba się wycofać bo za duże zamięszanie a na to szambo patrzeć i słuchać i być zeszmacomą do cna żeby nie mieć swojego zdania i rozumu

  16
  6
 29. Wyborca wybredny pisze:

  A może tak Tajny Komitet Kontroli Uczciwych Wyborów. Fotka, nagranie osoby która wręcza łapówkę lub ją proponuję ….i tryb wyborczy i piętno na życiorysie. Nie chcę by decyzje w sprawach gminy podejmowali ps iście i kolaboracji kto za ?

  12
  1
 30. gulasz pisze:

  Nie no, kandydata Dariusza uwielbiają również lokalne żule (choć tylko wtedy, gdy dostają zaopatrzenie).

  5
  9
 31. kibic KS pisze:

  do prezesa Labochy dostaje pan z urzędu kasę na rozwój i krzewienie sportu iw Kotowicach dlaczego pan nie przeznacza tych pieniędzy dla KOTOWIC TYLKO WYNAJMUJE PAN PIŁKARZY Z OBCYCH TERENÓW jak pan ma tak wysokie aspiracje być prezesem STOWARZYSZENIA KS KOTOWCE utrzymój sobie sam ten KLUB a nie okradaj społeczności Kotowic bo te pieniądze SĄ PRZEZNACZONE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY KOTOWIC .

  13
  4
 32. Koke pisze:

  Po pierwsze: kibcu utrzumuj ,formę ortograficzą, jeżeli chcesz kogoś pouczać. Po drugie: ,gdyby nie zaangażowanie Prezesa KS nie byłoby klubu, boiska i infrastruktury w Kotowicach. Nie przypominam sobie by za kadencji któregokolwiek poprzednich radnych Kotowic miały miejsce jakieś imprezy czy atrakcje. Mimo krytyki zawzietych przeciwników, jednak obecny radny wskórał jak dotychczas najwięcej. Panie Pawle , niech Pan ” oleje” krytyków, nie zraża sie opiniami tych, ktorzy mają na celu oslabic Pana zapał i dobre chęci. Oby tak dalej! ALLELUJA I DO PRZODU!

  7
  12
 33. Koke pisze:

  Po pierwsze: kibcu utrzymuj ,formę ortograficzą, jeżeli chcesz kogoś pouczać. Po drugie: ,gdyby nie zaangażowanie Prezesa KS nie byłoby klubu, boiska i infrastruktury w Kotowicach. Nie przypominam sobie by za kadencji któregokolwiek poprzednich radnych Kotowic miały miejsce jakieś imprezy czy atrakcje. Mimo krytyki zawzietych przeciwników, jednak obecny radny wskórał jak dotychczas najwięcej. Panie Pawle , niech Pan ” oleje” krytyków, nie zraża sie opiniami tych, ktorzy mają na celu oslabic Pana zapał i dobre chęci. Oby tak dalej! ALLELUJA I DO PRZODU!

  6
  8
 34. KS pisze:

  Koke ty chociaż wiesz kto stworzył klub KS KOTOWICE sięgnij pamięcią co prezes Klubu robi dla dzieci i młodzieży KOTOWIC zaznaczam środki które pozyskuje prezes to są Środki tylko i wyłącznie dla mieszkańców KOTOWIC czyli dzieci i młodzieży , a nie dla obcych ludzi

  11
  2
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Do KS a skąd GIL ma to wiedzieć jak on nie wie o niczym i skąd się wziął GIL też tego nie wie skąd ten ptaszek przyleciał i został już GILEM na stałe.

   6
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *