zachmurzenie duże
15°
11°
czwartek
Reklama
fot. Powiat Myszkowski
Do powiatu wybierzecie czterech radnych
05 maja 2018 r. | 10:06
39

Rada Powiatu w Myszkowie dokonała podziału Powiatu Myszkowskiego na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym. W okręgu gminy Żarki i gminy Niegowa wybieranych będzie aż czterech radnych. To o jeden mandat więcej, niż w poprzednich wyborach samorządowych.

Tegoroczne wybory samorządowe odbędą się prawdopodobnie 21 października.

W radzie powiatu z okręgu gminy Żarki i Niegowa zasiadają: Jarosław Kumor, Jakub Grabowski i Jolanta Koral.

PAWEŁ GĄSIORSKI39 odpowiedzi na “Do powiatu wybierzecie czterech radnych”

 1. Mirek pisze:

  Gaska z ciebie fajny chłop piszesz ciekawe rzeczy miodzik nie musze kupować myszkowskiej gazety za 3 zeta bo tu info z pierwszej ryki

  13
  1
 2. Koryto995 pisze:

  ale mamy radnyh powiatowych gdze oni są

  10
  2
 3. osa pisze:

  On się tylko podpisuje a piszą tajni gminni dziennikarze ?taką anty gminna gazetka prowokacyjno -proedukacyjna dla wolniej myślących .

  4
  9
  • Wyborca2 pisze:

   Ty dzisiaj za bruno -zastępstwo ! Cała elita opija w gminie Dzień Strażaka

   9
   1
   • Wolnomyślący pisze:

    Wolno myślący ale myślący.
    Może kiedyś dla Ciebie coś mądrego napiszą i będziesz mogła się pod tym podpisać.

    4
    0
 4. Wyborca 3 pisze:

  Z tej trójki to Jarosław Kumor może zostać, byle by ten karierowicz-obibok Grabowski nie przeszedł !

  15
  3
 5. Hehehe pisze:

  Kumor trzy kadencje był i co dobrego dla gminy zrobił .? Zarobiony po uszy . Na zebranie z mieszkańcami czasu mu nie starczyło. Niby co on potrafi?

  6
  9
  • Wyborca 2 pisze:

   Ale dobry człowiek -nie skorumpowany ! To ,że zarobiony po uszy to chyba zaleta a nie wada ! To że dużo pracuje to dobrze -nie szuka lewych pieniędzy tylko zarobiony po uszy !

   15
   1
   • osa pisze:

    Tak fajny chłop co zmiana w sadarzach to zmiana orientacji politycznej był nie utonac .DZIŚ PIS JUTRO PO bylee na powierzchn .

    3
    9
    • Wyborca 2 pisze:

     Cos Ci się ty osa pomyliło -sprecyzuj z jakiej parti pan Kumor jest obecnie radnym ? Wszyscy wiemy kim ty jesteś !-Analfabetką

     9
     1
    • Szerszeń pisze:

     Piszesz o sobie i twoim kręgu znajomych? Uważaj Osa,bo szerszenie ostatnio robią się coraz aktywniejsze

     7
     1
  • Żarki-przedmieście pisze:

   To co ma Kumor to osiagnoł swoją ciężką pracą

   14
   1
  • Izydor pisze:

   Startuj,może cię wybiorą,zobaczą co potrafisz TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   3
   5
  • Aleksander pisze:

   Kumor pokazuje,że można funkcjonować w polityce i prowadzić własny biznes,nie siedzieć na kilku budżetowych posadkach czy być na utrzymaniu drugiej połowy.

   11
   1
   • michal pisze:

    Dokładnie tak. Trzeba jednak byc operatywnym w życiu a nie liczyc na posadki i nagrody. Oczywiście tez w pakiecie -urząd,mąż, żona.
    metoda na przetrwanie dla ludzi o ograniczonym myśleniu. Dla pewnych ludzi to jest koło ratunkowe i kariera w jednym za wszelką cenę.

    2
    0
 6. Marianka pisze:

  no Pan Jarek jest pomocny dzieci na kolonie posyła a co Pan Grabowski robi a o Pani Koral co można powiedzieć tylko się lansuje żeby ja było widać na fotach gdzie oni są .

  15
  2
  • KTOŚ pisze:

   Ciekawe co bruno na to ?

   10
   0
  • Aleksander pisze:

   Pan Grabowski kocha futbol,szczególnie ligę zagraniczną,bo raczej DZIKI KOTOWICE TO już nie ? Ale może pokaże się u nas w Kotowicach na jakim sparingu ,przed wyborami,cobymy na niego głos dali/no chyba,że bedzie na L-4 ?/

   12
   2
   • kolega pisze:

    To do Kotowic tez wpada i lize dupe jaki on to jest fajny?
    Bo podobno do pubu w Zarkach tez wpada czasem i szuka znajomych.
    juz w nie w garniturku tylko na luzaka by to niby kumpel wszystkich

    1
    0
 7. Wyborca 2 pisze:

  Kolejna czwarta osoba , która wyciągnie pieniądze z naszych portfeli ! Funkcja radnych społeczna na początku miałą dobre założenia – patrzyć ,kontrolować zarządzających ,podpowiadać czego społeczność lokalna oczekuje ! A zrodził się twór ludzi uprzywilejowanych w Zarządach ,którzy poza dietą wykorzystują swoje znajomosci do załatwiania wielu prywatnych spraw dla siebie i całego ogółu pociotków ! Było może by najlepiej gdyby Zarządami Gmin , Powiatów,Województw zarządzali Fachowcy -Menagerowie od zarządzania na konkraktach, którzy by swoim MAJĄTKIEM gwarantowali poprawność zarządzania .Funkcja radnych powinna nadal pozostać – społeczna ! Ciekawe ilu było by chętnych na te funkcje ? A ile pieniędzy zostało by ,gdyby tym darmozjadom w całym kraju nagle nie trzeba by wypłacać ???

  16
  2
 8. Heniek pisze:

  Mirku masz rację co do Gazety Myszkowskiej pana Mazanka ale pamiętaj że redaktor Mazanek prowadzi tą gazetę GM na styl amerykański czyli cena za nią jest bardzo wysoka w stosunku do poważnych wydawnictw ale amerykański chwyt reklamowy ,kosztuje 2,99 złotych,treśći i artykułów w tej GM też prawie brak ale za to ogłoszeń płatnych od zarąbania ich jest i zdjęć całe strony są naszpikowane i wygląda GM jak album fotograficzny. Cienki jest ten redaktor naczelny GM.

  13
  1
 9. Miecio pisze:

  Nawet najlepszy fachowiec bez kontroli traci na fachowości. A radnych należy wymienić wszystkich. Zapewne słońce nadal na przemian z księżycem będzie świeciło.

  6
  2
 10. snajper pisze:

  Ciekawe jak Grabowski wytłumaczy wyborcom fakt ,że wspólnie z kolesiami głosował za zamknięciem ZS nr 2 na Będuszu ( będąc dyrektorem Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Żarkach. Tak jest, jak w grę wchodzi prywata i przywileje. Nie ważne są dobra wyższe, tylko dobro i interesy jednostki w tym wypadku chorego na władzę i zaszczyty kelnera z Bobolic. Co za czasy???

  13
  0
 11. Miecio pisze:

  Wymienić radnych i burmistrza może i powinien wymienić elektorat.

  12
  1
 12. Wasz znajomy pisze:

  Napiszcie może coś fajnego o siebie , o waszych wpadkach upadkach i osiągnięcjach a będzie z tego nie zły ubaw

  2
  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *