pochmurnie
14°
środa
Reklama
fot. Internet
Dwóch mężczyzn wpadło z narkotykami
05 stycznia 2023 r. | 13:09
2

Za posiadanie narkotyków odpowie 28-latek i jego o 5 lat młodszy kompan. Mężczyźni wpadli podczas legitymowania. Został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Grozi mu nawet 3 lata za kratami.

Policjanci z Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 28 lat. Działanie było poprzedzone informacją z której wynikało, że mogą posiadać narkotyki. Podczas kontroli w jego kieszeni młodszego z nich mundurowi odnaleźli woreczek z zawartością białego proszku. Natomiast starszy z nich w portfelu ukrywał woreczek z białą substancją. W jego mieszkaniu stróże prawa odnaleźli i zabezpieczyli również susz koloru zielonego. Testy potwierdziły, że była to amfetamina i marihuana. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Teraz za posiadanie środków zabronionych odpowiedzą przed sadem. Grozi im nawet 3 lata za kratami. /KPP w Myszkowie/2 odpowiedzi na “Dwóch mężczyzn wpadło z narkotykami”

 1. Obserwer pisze:

  Powiat Myszkowski i gmina Żarki w szczególności Żarki umówmy się że będą rywalizować w zajęciu pierwszego miejsca w Polsce pod względem wszelkiego rodzaju odurzaniu się.
  Duże przyzwolenie na prowadzenie działalności związanej z narko-biznesem umożliwia gmina Żarki i jej Szef czyli burmistrz Kl;emens Podlejski.
  Żarki to miasteczko z grupy ogólno dostępne dla turystów przez cały rok.
  Żarki to jedno z miasteczek w Polsce które ma zamontowane kamery ale monitoring ogólnie jest zepsuty co najmniej od dekady bo Podlejski twierdzi że nie ma pieniędzy.
  Panie burmistrzu Podlejski dlaczego Pan tak lubi biznes związany z narkotykami i daje Pan parasol ochronny dla dealerów w postaci nie czynnego i sprawnego monitoringu Pańskiego miasta?
  Powinien Pan dostać medal do swojej kolekcji od narkomanów za promowanie bezpieczeństwa i spokoju w prowadzeniu biznesu z narkotykami w Pana miasteczku!!!

  3
  0
 2. Giganyga pisze:

  Kompan 7 lat młodszy nie 5

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *