zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
Emerytowany radny Alojzy Zieliński
01 lutego 2018 r. | 12:12
14

71-letni Alojzy Zieliński, to jeden ze sponsorów kampanii wyborczej komitetu, z którego Klemens Podlejski startował na Burmistrza. Zieliński to radny, który był przeciw obniżeniu radnym diet. Zieliński to emeryt będący radnym Rady Miejskiej w Żarkach. Ma dom ma współwłasność o powierzchni 165m2 i wartości 150 000 zł, nieużytki rolne o wartości 10 000 zł, dwie działki budowlane wyceniane na 37 000 zł.

Jako emeryt otrzymał 17 064,02 zł, a jako radny 13 320 zł.

Poniżej znajdziecie jego oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Emerytowany radny Alojzy Zieliński”

 1. Wyborca pisze:

  kilka lat temu to był fajny facet, teraz patrzy tylko na kasę

  0
  0
 2. Jolanta pisze:

  Przed wyborami chodził od domu do domu i nawijał makaron na uszy, czego to on nie obiecał, gruszki na wierzbie to miały być od jutra 🙂 Teraz okazuje się że to kolejny automat do głosowania po myśli Burmistrza. Temu Panu trzeba w pierwszej kolejności podziękować przy najbliższych wyborach i wybrać kogoś młodszego, dużo młodszego.

  0
  0
  • Ostry pisze:

   Wiem kogo masz na myśli Pani Jolanto.Pora ma ruchy meldunkowe?

   0
   0
  • Stulatek pisze:

   Też tak uważam,że trzeba stawiać na młodych robiąc dajmy na to nabór na radnych i sołtysów w przedszkolu i od razu wręczać im pampersowe wyprawki.

   0
   0
 3. Zdzisio pisze:

  Za wnioskiem .o którym było wiadomo z góry,ze przepadnie głosowało aż 3 radnych .słownie : trzech.Zdziwienie budzi to,że kilka lat wcześniej WSZYSCY RADNI ,byli dokładnie ZA. Skąd ta metamorfoza?? Puk,puk,puk wybory się zbliżają.

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Powinien już dać sobie spokój z polityką

  0
  0
 5. wiejska poetka pisze:

  Naprawdę silni ludzie nie tłumaczą, dlaczego wymagają szacunku. Po prostu nie zadają się z kimś, kto im szacunku nie daje.”– Sherry Argov

  0
  0
 6. bruno pisze:

  Brak sensownych tematow ,coraz mniejsze zaiteresowanie portalem,slaba psychika pierwszego krzykacza.Powoduje pisanie tematow pod nazwa WIDLY I POWIDLY.

  0
  0
 7. Madrzy pisze:

  Jacy mądrzy wszyscy. Was też obsypie siwizna. Totalny brak szacunku dla osób. To po tym, jak się traktuje seniorów rozpoznaje się jakimi jesteście ludźmi. Pan redaktor to bardzo nieszczęśliwy człowiek, a komentujący nie lepsi. Żal mi was i waszych rodziców. Strach pomyśleć jak ich traktujecie. Pozostaje tylko złożyć życzenia, aby wasi też tak traktowano. Może to mało chrześcijańskie, ale tu pasuje idealnie.

  0
  0
 8. Sygnalista pisze:

  Alek dba o ZARKI i Gminę czego pislamskie gnomy oczekujecie chyba tylko wojny /lokalnej/

  0
  1
 9. "Ktoś Wam znany" pisze:

  Panie administratorze strony,Szanowny Panie Pawle Gąsiorski !
  Ja, podpisujący się jako- “Ktoś Wam znany”- pytam jakie okoliczności i przeciwwskazania nie pozwalają Panu umieścić treści mego komentarza na stronie zarki.pl?
  , Czy to jest brak odwagi?woli ?, nacisków politycznych?,cenzury wewnętrznej/zewnętrznej…?
  To są fakty oparte na konkretach, na zeznaniu podatkowym Pana Radnego A..Zielińskiego,który zdecydowanie nie oszczędzał Pana w rozmowach tel. ze mną, do czasu…Teraz ja nie jestem oszczędzany, zdecydowanie odżegnany od b. dawnej,bo przedszkolnej jeszcze!?- znajomości i szkalowany w rozmowach z co poniektórymi mieszkańami moich rodzinnych Żarek.
  Pan ma teraz czas na wytchnienie.Sic!
  Zrozumiałe jest dla mnie,że taki komentarz, prośba skierowana do umieszczenia na str. “”Księgi Gości”na str. int UMiG redagowana i administrowaną przez Panią Kasię Kulińską-Plutę nie zostanie opublikowany,bo jest “we władzy nałogu”,ale Pan -demokrata?
  Ktoś Wam znany

  0
  0
 10. "Ktoś Wam znany" pisze:

  Poniższy Komentarz przesłałem ponad tydzień temu do”Księgi Gości” na stronie int. UMiG Żarki.Nie zaskoczyło mnie to,że administratorka strony uznała jego treść za szkodzącą Radnemu Panu Alojzemu Zielińskiemu. Oto ten tekst,który-ufam- znajdzie się na stronie int:. Żarki.pl, której administratorem jest Pan Paweł Gąsiorski.
  “Uprzejmie proszę radnego obecnej kadencji i kandydata na nową kadencję ,Pana Alojza Zielińskiego o zaprzestanie szkalowania mojej osoby i podważania wartości mego intelektu, w rozmowach z wyborcami oraz naszymi wspólnymi “,żareckimi znajomymi”.
  Problem zaistniał podczas wspólnej,koleżeńskiej ,telefonicznej rozmowy, a dotyczył mojej miesięcznej emerytury i emerytury Pana Radnego-emerytura + dieta radnego.Różnica jest bardzo poważna, to zainspirowało dyskusję, podczas której dowiedziałem się,że właśnie utraciłem Przyjaciela z Żarek!
  Powszechnie dostępne Oświadczenie Majątkowe radnego gminy z dnia 28.04.2018r. jest ilustracją mienia i dochodów Pana Radnego Alojzego Zielińskiego! I to stało się przyczyną konfliktu i dalej – szkalowania mej skromnej osoby!
  A” w rozmowach żareckich” Pan Alojzy informował o utraceniu przeze mnie kontroli nad mym rozumem,mówiąc b.oględnie,bo w oryginale brzmi to zdecydowanie dosadniej!
  Wiem jak ogromnego wysiłku musiałem dokonać, aby być tym,kim dziś jestem.Ukończyłem 2 kierunki studiów,5 specjalizacji podyplomowych,które pozwalały mi pracować w szkolnictwie średnim i wyższym.A Radny Pan Alojzy…co? I Jemu w głowie się nie p…o (powiedzmy -nie popsuło)! Bo może nie miało po czym !?
  Powszechnie znamy stwierdzenie,że : NA NAUKĘ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO, chociaż według Pana Alka :”i NAUKA CZASEM GŁUPIM CZŁOWIEKA CZYNI!”. A idąc dalej tym tokiem , wszak wiadomo, że :NAUKA TO POTĘGI KLUCZ!
  Naśladownictwo jest wskazane Panie Alojzy Zet.!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *