pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
Fenomenalne statystyki Zarki.pl!
21 listopada 2017 r. | 13:57
13

Fenomenalne statystyki osiąga portal Zarki.pl. Od 20 października do 20 listopada odwiedziło nas 17 024 unikalnych użytkowników, generujący przy tym 77 406 odsłon. Średni czas użytkownika na stronie to 4:32 min. Od początku istnienia napisałem 135 newsów, do których dodaliście 1035 komentarzy.

Portal doceniają radni miejscy, powiatowy, wojewódzcy, posłowie, starosta i przede wszystkim burmistrz. Wszyscy nas czytają.

Czego można chcieć więcej?

Dzięki wielkie!

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Fenomenalne statystyki Zarki.pl!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Gratulacje. Czytam codziennie i staram się aktywnie uczestniczyć w dyskusji

  0
  0
 2. Staśka pisze:

  Ja też codziennie zaglądam na ten portal ! Otwiera ludziom oczy na wiele spraw lokalnych !!!!

  0
  0
 3. Ferdek K. pisze:

  Ludziska żareckie mają oczy szeroko zamknięte “na wiele spraw lokalnych”;tak sie przyjeło i tak ma zostać.

  1
  0
 4. mieszkaniec pisze:

  Kazdy moze sobie napisac taka reklame !!!!bo niby jak tzw unikalni czytelnicy hehhehe maja to zweryfikowac !!!Piszac jezykiem autora CZY TO JEST MOZLIWE BO JAKOS W TO WATPIE TU NAPEWNO JEST JAKAS NIEPRAWIDLOWOSC W CYFRACH I NAPEWNO WIELKA

  0
  0
 5. obserwator pisze:

  widać aktywność gołym okiem przy tarocie [pasjans radnych] czyli prześciganie się w głosowaniu na najlepszego radnego w danym tygodniu widać jak często muszą zaglądać na www żarki żeby obserwować głosowania i prosić znajomych aby wchodzili na ta stronę i głosowali a przy okazji czytali brawo RADNYM że dbają o wysoką oglądalność tego portalu jeszcze raz brawo i wszystkiego dobrego dla administratora …….

  0
  0
 6. Staśka pisze:

  Rozmawiając ze znajomymi,to mówią że często śledzą tą stronę i otwierają ją ! Obserwator ma rację o tym co pisze! Wielu znajomych boi się komentować wpisów ,argumentuje to tym,żę Gmina Możę się dowiedzieć o ich danych osobowych ,a w tedy nic nie załatwią w gminie gdy zajdzie taka potrzeba! Ja się nie boję ,bo nie ma czego i kogo. Na tym portalu nikt nikogo nie szkaluje,nie ma obrażliwych wyzwisk,wulgarnych słów !Ludzie wreszcie mogą napisać co ich boli,co im sie nie podoba,! Dobrze ,że Gmina to czyta! Może wreszcie zrozumie Petenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 7. Oliwier pisze:

  Fajnie ,że ten portal powstał! Ludzie przestali się bać głośno mowić źe im się Coś nie podoba. Najgorsze jest to że piszą ,to znaczy hejtują tu często pracownicy Gminy i oni są wtedy agresywni! Argumentuję to tym iż piszą językiem urzędowym ,zawsze zwracają wpisującym aby udać się do urzędu i złożyć stosowną skargę,bądź udać się do odpowiedniego Referatu i tam złożyć odpowiednie pismo ! Tak samo by chcieli jak na stronie Gminy ! To ludziom się ,To nie podoba !

  0
  0
 8. Julia pisze:

  Zgłaszam,że przeglądam ,czytam ,analizuję,czasami się dziwię!czasami nie !Ludzie tu są ,jak wszędzie !Ludzie chcą wiedzieć prawdę ?Gdzie wydaje się Ich pieniądzę ??????????

  0
  0
 9. Helena pisze:

  Dołanczam się do wcześniejszych wpisów , tez czytam ,tez śledzę ,tez głosuję ! Bo chodzi nam o jedno aby Nasza Gmina nas nie okłamywała !i. I Broń Panie Boże nie Okradała !

  0
  0
 10. Alicja pisze:

  Jest nas na tym portalu więcej !na fb już jesteśmy fajną grupą ! Tez śledzę portal ,tez czytam ! Teź Głosuję !!!

  0
  0
 11. Alicja pisze:

  Obserwator masz rację ! Wszystkiego dobrego dla Administratora !!!

  0
  0
 12. ciekawski pisze:

  jestem ciekaw czy sprawa ppj się rozwiąże oraz urzędu Marszałkowskiego w sprawie naszych WIELKICH w naszym Urzędzie bo bardzo cicho jest .

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *