pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Gmina nie dostała pieniędzy na e-usługi!
31 stycznia 2018 r. | 08:50
22

Nie udało się Gminie Żarki pozyskać 383 520 zł na projekt pn. "Kompleksowy system informatyczno-rozliczeniowy wraz z niezbędnymi e-usługami dla wsparcia realizacji podstawowych potrzeb mieszkańców Gminy Żarki.".

Konkurs rozstrzygnął się w ubiegłym roku, ale dopiero 23 stycznia 2018 roku pojawiły się oficjalne wyniki, po rozpatrzeniu skarg i protestów. Gmina Żarki zajęła w nim ostatnie 45. miejsce na liście, wśród wnioskodawców, którym udało się przebrnąć część merytoryczną.

Łącznie było 49. projektów (cztery nie przeszły części merytorycznej). Gmina Żarki starała się pozyskać kwotę 383 520 zł, przy wartości 554 976 zł całego projektu. Wdrażanie e-usług zgodnie z planem miało ruszyć od 1 stycznia 2018 r.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Gmina nie dostała pieniędzy na e-usługi!”

 1. Wyborca pisze:

  po co na e-gmina skoro jest zarki.pl 🙂

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Jak to teraz Klimek wytłumaczy?

  0
  0
  • Marian pisze:

   A co tu jest do tłumaczenia? Pan ma swoje prywatne porachunki z Burmistrzem,więc panu i tak nic nie pasuje. Wiemy do czego jest Pan zdolny.

   0
   0
   • Marcin Labocha pisze:

    Jakie prywatne porachunki? To nie rozgrywki gangsterskie. Burmistrz robi za dużo prywaty w gminie i za to go krytykuje.

    0
    0
 3. Zawiedziony pisze:

  Najprawdopodobniej zmienił się skład komisji przyznającej dotacje. Domyślam się, że wniosek pisała ta sama osoba odnosząca dotychczas spektakularne sukcesy. Od tej pory może dotrze do władzy, że jałmużna wcześniej czy później się kończy. W dziedzinie pozyskania inwestorów dwadzieścia lat rządów zmarnowane.

  0
  0
  • Dama pisze:

   Skład komisji przyznającej dotacje HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

   0
   0
   • Dama pisze:

    Nieziemskie określenie ludzkiej głupoty..KOMISJA Przyznajaca dotacje…Strasznie jestem ciekawa kto wchodzi w skład takiej komisji i musi mieć zdecydowanie nieograniczona wręcz wiedze wszechstronną Hahaha Dobre

    0
    0
 4. Zawiedziony pisze:

  A tak naprawdę po co w gminie promującej się jako skansen e-usługi? Komisja wydała werdykt bardzo przemyślanie, swą decyzją pomogła w realizacji “strategii rozwoju” gminy.

  0
  0
 5. Maruda pisze:

  Jakby dostali na e-usługi to byłoby pytanie, kto weźmie te pieniądze i na pewno wszystko będzie po układzie wydawane. Czyż nie Tak? A wy znawcy środków unijnych to uważacie że na wszystko od razu i od ręki się dostaje. Bywa że się nie dostaje. Każdy konkurs ma innych oceniających, ale po co Wam ta wiedza? Jak tu nie o wiedzę chodzi, tylko o hejt. Idzcie do papy smerfow to Wam wytłumaczy, jeśli tylko jest w formie.

  0
  0
  • Marian pisze:

   Na melinie,papa Dariusz nie ma laptopa i dostępu do strony Żarki.pl a i w formie też nie najlepszej.

   0
   0
   • fan kotka i złotówy pisze:

    ten soltys kotowic to kiedy przestanie brac na zeszyt w tym sklepie co sklepową dyma? I co tego waszego soltysa Łukasza Kota non stop po pysku wszędzie leją? Ojciec ormowiec syna sie bronic nie nauczył?

    0
    0
    • Krzysztof pisze:

     Takie wulgarne i hamskie wpisy to tylko z jednego domu wychodzą. Jak Dariusz nie jest w formie ,to rodzina zaczyna działać.

     0
     0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Marian, jakieś złe informacje cie doszły ? Poczytaj ksiązke, herbete wypij, żonę przytul, bo obserwacje coś Ci za dobrze nie wychodzą ?

    0
    0
 6. Zibi pisze:

  To teraz czekamy na artykuł z listą na co gmina dostała pieniądze, trochę to pewnie potrwa bo lista będzie długa, ale myślę że czytelnicy poczekają parę dni a nawet tygodni, bo przecież sporo pracy przed panem. Ale liczymy na pana panie redaktorze.

  0
  0
 7. Madrala pisze:

  A ten oslawiony budynek w Wysokiej Lelowskiej na który dostali pieniądze unijne, to gdzie jest w mieście? A wyremontowane szkoły remizy i drogi, swietlice, wodociąg to gdzie są jak nie na wsi? Ale przecież trzeba wprowadzić jakiś podział. Dzisiaj przekaż dnia jest dzielić na wieś i miasto i niech się dzieje. No ewentualnie dodać słowo ochłapy dla lepszego samopoczucia tych z miasta. Ludzie puknijcie się w głowę. Na niektórych wsiach mieszka 150 ludzi, to co mają im tam budować dom kultury i ośrodek zdrowia?

  0
  0
 8. aCzatachowa pisze:

  Dzielenie na wieś i miasto to od wielu lat robi to sama wieruszka gminna . Na wsiach ludzie zawsze traktowani jak jacys gorszej kategori gdzie na wsi są takie drogi jak na przykład koło kościoła ośrodka zdrowa i na tym tam osiedlu od strony Zawady. A w Czatachowie co zrobiono tyle co nic .Radn dba tylko o co

  0
  0
 9. czatachowa pisze:

  zibi widzisz ze potrza w żarkach zrobić lotnisko i metro bo go nima a w Warszawie jest to idź se na jakieś zebranie i mów że chcesz metro i lotnisko . W Czatahowie nima ani szczympa chodnika co tu go nie poczeba ? poczeba jest taka sma jak w żarkach ale tam sa kolorowe a tu wcale . Aty mówisz jakbyśta byli jakieś leprze ludzie ale ino ci sie wydaje.

  0
  0
 10. Kasia pisze:

  Brawo Czatachowa

  0
  0
 11. Kasia pisze:

  Brawo Zibi

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *