zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Gmina potrzebuje waszych pieniędzy. Radni podnieśli podatki od nieruchomości!
27 października 2021 r. | 11:49
4

Radni od Burmistrza Klemensa Podlejskiego zdecydowali dziś o podniesieniu podatków od nieruchomości. Od przyszłego roku za powierzchnię użytkową budynków mieszkalnych i ich części zapłacicie 0,73 zł za 1m2 zamiast 0,68 zł. Za powierzchnię budynków związanych z działalności gospodarczą 20,87 zł za 1m2 zamiast 19,41 zł, za materiały siewne 11,61 zł za 1m2 zamiast 10,80 zł.

Radni podnieśli wszystkie podatki. Szczegóły opublikuję, gdy uchwała znajdzie się w BIP lub w dzienniku województwa śląskiego.

Za głosowali radni: Bernacka, Rarok, Świerdza, Radosz, Zamora, Krulik, Labocha, Król, Nowak i Pompa. Przeciw był Maślankiewicz, a wstrzymał się Szczepanek.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Gmina potrzebuje waszych pieniędzy. Radni podnieśli podatki od nieruchomości!”

 1. Rysiu pisze:

  Zamów i Krulik za podwyżkami? Rady obrońcy mieszkańców

  29
  2
 2. gimbus informatyk pisze:

  o rany .. licznik algorytmu puścił haha 19 na + …?!?! tyle to osób nie odwiedziło tej witryny. Przykre jest to że w ten sposób manipuluje się opinią ludzi

  2
  9
 3. xxd pisze:

  możnaby sprzedać żarecki Dom bezKultury, żeby gmina mogła zarobić i zaoszczędzić na kosztach utrzymania, i tak niewiele się tam dzieje, to po co to trzymać?
  Panie redaktorze! proszę opublikować oświadczenie dochodowe dyrektorki Domu bezKultury, ile zarabia ta pani za swoją pracę?

  13
  0
 4. OBSERWATOR RZECZYWISTOŚCI pisze:

  Jaka to obłuda przemawia za Panami Radnymi : Pompa , Zamora i Krulik , czytam ciągle na facebooku jakimi to obrońcami i rzecznikami praw mieszkańców Żarek są , jak to odcinają się od stylu rządzenia i kierowania gminą przez burmistrza Podlejskiego a w każdym glosowaniu popierają burmistrza .

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *