pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
klemenspodlejski.pl
Gmina przepłaca za obsługę prawną?
28 listopada 2017 r. | 13:41
15

Niestety, patrząc na pisma jakie otrzymuje z gminy i decyzje Burmistrza Klemensa Podlejskiego, muszę stwierdzić, że gmina ma bardzo słabych doradców prawnych. Gminę Żarki obsługuje kancelaria adwokacka Andrzeja Hajdasa z Chorzowa. Kancelaria ta miesiąc w miesiąc pobiera z waszych pieniędzy kwotę 3499,35 zł.

Patrząc na informacje jakie publikuję z gminy i przede wszystkim te liczne odmowy udostępnienia informacji publicznych, zadajcie sobie pytanie. Czy warto aż tyle płacić za tak mizerną obsługę prawną?

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Gmina przepłaca za obsługę prawną?”

 1. Wyborca pisze:

  to raczej nie błędy prawnika tylko Podlejskiego. On robi co mu burmistrz każe

  0
  0
 2. Violeta pisze:

  Tato robi w OSP,mamusia odśnieża drogi,syn radzi.”Bo wszyscy Polacy to jedna Rodzina”

  0
  0
 3. Helena pisze:

  Gdzie Rzym a gdzie Krym ? Czy np w pobliskiej Częstochowie mało jest Kancelari Prawnej ? 130 km w obie strony ,muszą się najeżdzic?

  0
  0
 4. bruno pisze:

  Jakim prawem i z jakich wyliczen nasz dzielny( dziennikarz) pisze co jest drogie a co jest tanie .DZiwi mnie ze ze gosc bez odpowiedniego wyksztalceniea prawniczego okresla jaka kancelaria jest droga a jaka jest tania.A skoro ta potrafi znalesc sposob na nie podanie danych na kolejne naciagane tematy to musi byc niezla wiedz sie oplaca 🙂

  0
  0
 5. Helena pisze:

  Reakcja po moim wpisie błyskawiczna !

  0
  0
 6. Zdzisław pisze:

  Od zawsze wiadomo, że łatwiej wydaje się cudze pieniądze niż swoje .

  0
  0
 7. as pisze:

  Po co w Urzędzie zatrudniony jest radca prawny skoro jeszcze za obsługę kancelarii trzeba płacić ?

  0
  0
 8. Hania pisze:

  A Co ,kto Bogatemu zabroni ?

  0
  0
 9. Marcin Labocha pisze:

  Mama, tata i syn wszyscy wyciągają kasę z urzędu!!

  0
  0
 10. maniek pisze:

  ŻEby tylko ta rodzina jest tu w urzędzie więcej pracujących np. MAM a dzieci prowadzą biznesiki z urzędem i wyciągają kase.

  0
  0
 11. HARMONIUSZ pisze:

  Jak to sprytnie jest połączone ojciec staż pożarna ochotnicza ale już w Jaworzniku Gargamel im załatwił udział w krajowym ratownictwie to kasa i prawa takie same jak w Zawodowej Straży Pożarnej ale z tą różnicą że roboty prawie nic a kasiora płynie. Matka odśnieżanie i sprzątanie i kosmiczne fakturowanie-to tak za tak zwaną lojalnościówkę i się to opłaca bo w grupie siła a o elektorat trzeba dbać a najlepiej finansowo.Syn adwokat i tu rzeczywiście on stempluje a Gargamelisko pisze mu te bzdury prawne co do kosza zdałoby się od razu wrzucać bo to buble prawne i stąd ta hałda gnoju w tym urzędzie. To w taki to sposób Gargamelisko ma taki elektorat w Jaworzniku.Te ŚPIOCHU nie wiesz ile trza dać górką żeby w takie tryba się załapać.? ZGRYWUS mówi że Hajdasów trzeba pytać bo oni w przetargach stawali.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *