pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
“Gołe” tabliczki z nazwami ulic
28 maja 2018 r. | 13:17
33

W Gminie Żarki pojawiły się nowe "gołe" tabliczki z nazwami ulic. Wnioskował o nie radny Mirosław Jaskólski, ale chyba nie o takie coś mu chodziło. Tabliczki są dosłownie "gołe", beż żadnego loga, bez numerów, wyglądają bardzo biednie. W całej gminie pojawiło się 200 słupków i ponad 400 tabliczek z nazwami ulic.

Całość kosztowała 84 790,05 zł. Efekty pracy firmy Utal możecie zobaczyć poniżej. Dla porównania, poniżej zamieściłem także tabliczki z innych gmin.

PAWEŁ GĄSIORSKI33 odpowiedzi na ““Gołe” tabliczki z nazwami ulic”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Rzeczywiście wygląda to biednie.

  10
  4
 2. bruno pisze:

  Jest golo jest wesoło ?inaczej nie idzie skometowac tego artykułu .

  3
  10
 3. Zenon pisze:

  Ale o co wam chodzi???? Ma być czytelnie A nie bogato !!!! Już naprawdę nie macie się czego czepiać!!??? Niech se radny Jaskólski domaluje herb jak mu mało ale na swojej tabliczce przy domu!

  11
  6
 4. Znak@wp.pl pisze:

  Grafikę na znaki można zrobić każda. Nawet gołego chłopa, czarny podkoszulek, znak partyjny. Tylko po co? Kierowca dostaje mnóstwo komunikatów w postaci różnych znaków. Komunikat ma być prosty i czytelny. Świetna robota. Nie macie się już do czego przyczepić?

  12
  5
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Proszę pokazać zdjęcie tabliczek z nazwami ulic z GMINY OLSZTYN——proszę ten komentarz wysłać do informacji Radnych Gminy Olsztyn a nam mieszkańcom Gminy Żarki nie narzucać tego co my chcemy sobie zrobić.

   8
   0
 5. trelemorele pisze:

  Jasne, proste i czytelne – znaki są takie, jak powinny być!

  7
  7
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Po co w takim układzie kobiecie makijaż czy też wizyta w zakładzie fryzjerskim gdzie na przykład z blondynki kobieta staje się brunetką ???

   7
   4
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Proszę taką informację do Gminy Olsztyn skierować i zająć stanowisko w zakresie wykonania oznakowania ulic na terenie tej gminy.

   7
   2
 6. stary pisze:

  Nie mają.

  3
  1
 7. Leszek Żukowski pisze:

  Ma być tanio i czytelnie i pewnie jest.Jak by nie zrobili to znajdzie się OSIOŁ któremu coś nie jest na rączkę. Trzeba było dofinansować z własnej kieszeni to by wam nawet św Mikołaja namalowali.Co za ludzie! Ja pierdole.

  8
  9
  • Dariusz Szlęk pisze:

   OSIOŁ to w tym przypadku jest z ciebie bo na ten cel pieniążki poszły z twojej kieszeni,mojej i pozostałych mieszkańców . Leszek nie przeklinaj i zobacz jak wyglądają tabliczki w Gminie Olsztyn i tam zostań ciałem doradczym a też Olsztyn to gmina turystyczna i odbierz swojej żonie pomadkę do ust,cienie ,kremy itp.

   8
   3
 8. edward1990 pisze:

  Baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Zamiast pochwalić bardzo dobrą inwestycję to krytyka. Może tabliczki powinny zawierać popiersie P. Gąsiorskiego to wtedy byłoby wszystko ok. Wszystkie Pana portale będą tylko się utrzymywać do wyborów a później znikną bo opozycja w gminie Żarki nie ma szans. Burmistrz Podlejski nie ma dla siebie, żadnego konkurenta i wiadomo, że wygra. Jak to mówią , wygrywającego składu się nie zmienia !

  4
  8
 9. Kloszard pisze:

  Oczywiście można było umieścić herb Żarek. Takie rozwiązanie spopularyzowałoby herb miasta.
  Ulice w Żarkach to nie autostrady, a Żarki to nie Paryż.

  5
  4
 10. Kloszard pisze:

  Do tej pory nie było tabliczek, to po co robić porządnie. Przecież jest lepiej niż było.

  6
  4
 11. Wyborca pisze:

  tabliczki wyglądają źle, wyjeżdżam z Myszkowa i takie coś widzę. wiocha i tyle

  7
  5
 12. Karina Nowak pisze:

  Wygląd tabliczek jest w pełni odzwierciedleniem myślenia panującego w Urzędzie; już wyjaśniam o co mi chodzi. Kloszard zauważył ,, Do tej pory nie było tabliczek, to po co robić porządnie. Przecież jest lepiej niż było.” i tak właśnie myśli się w Urzędzie, czego przykłady można spotkać na każdym kroku w Żarkach. Robi się inwestycję ale tylko po to aby ją zrobić, wydać pieniądze i ,, aby było “. ,, przecież jest, a nie było” Brakuje myślenia perspektywistycznego. Skoro wydajemy już pieniądze na tabliczki ułatwiające poruszanie się po Żarkach zróbmy to najlepiej jak można. Kwota pomiędzy obecną tabliczką a tabliczką z herbem Żarek, czy też z numerami domów na tej ulicy nie była by o wiele wyższa, gdyż napis czy też grafika to tylko ułamek kwoty postawienia takowego znaku ( wystarczy zadzwonić do firmy zajmującej się takimi rzeczami, aby się o tym przekonać).

  11
  5
  • Ewa pisze:

   Porządnie to jest właśnie teraz. Z grafikami, szlaczkami, ramkami byłoby kiczowato i nieczytelnie. I im więcej grafiki na takiej tabliczce, tym szybciej byloby trzeba je wymieniać.

   4
   9
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   KARINA III Ja do wszystkiego dopłacę tylko proszę aby w tej Reklamie była wypowieź Pani Violetty Król

   6
   1
   • Żarki mieszkaniec pisze:

    Panie Szlęk ,ta pani nadaje się tylko do sprzedawania pietruszki na targowisku ,krzykliwe babsko ! Gdybym miał taką żonę to bym ją pogonił na cztery wiatry !

    6
    1
    • Jaworznik pisze:

     Do zarki mieszkaniec – nasza sąsiadka przed wyborami znów będzie latać po domach zbierać głosy i mówić ze ma kredyt i musi zostać radna

     7
     0
 13. Obywatel pisze:

  Podobnie fatalnie jest z tzw. witaczami gminy,a chwalimy się jak się potrafimy promować.Tylko pogratulować.

  4
  4
 14. Sygnalista pisze:

  Na “golych” tablicach nazwać ulice pt. Pawła Gasiorowskiego napewno będzie ogólna euforia wsród Zarczan.!?….

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *