zachmurzenie duże
sobota
Reklama
fot. UMiG
Górki już gotowa. Olsztyńska jeszcze w remoncie
14 października 2017 r. | 12:15
5

Trwa przebudowa ulic Olsztyńskiej i Górki w Żarkach. Inwestycja w wysokości 379 853,59 zł współfinansowana jest przez Gminę Żarki, Starostwo Powiatowe w Myszkowie oraz Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.

Na ul. Górki jest już nowa nawierzchnia z kostki brukowej, natomiast na ul. Olsztyńskiej trwają ostatnie prace remontowe. Całość zostanie oddania w najbliższych tygodniach.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UMiG

fot. UMiG

 5 odpowiedzi na “Górki już gotowa. Olsztyńska jeszcze w remoncie”

 1. Wyborca pisze:

  nareszcie

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  A kiedy koniec?

  0
  0
 3. roksana pisze:

  Warto również zapytać, kiedy w końcu zacznie być remontowane, zapomniane chyba przez wszystkich, osiedle Olesiów. 600-lecie zrobione pięknie (w końcu to osiedle Pana Burmistrza), ale o inwestycjach na Olesiowie ani widu ani słychu. Tylko część ul. Chopina jest wyremontowana, druga część Chopina i ul. Zielona zostały zapomniane chyba przez wszystkich…

  0
  0
 4. Kasia pisze:

  Pamiętajmy to przy wyborach zanim oddamy głos mieszkańcy Olesiowa !! Zero inwestycji nasze dzieci nawet placu zabaw nie mają drogi dziura na dziurze.

  0
  0
  • roksana pisze:

   Dokładnie. Mamy radną z Zielonej, ale dalej nic się nie dzieje! To jest kpina z Nas, mieszkańców! Może warto bliżej przyjrzeć się brakowi inwestycji na Olesiowie i przekierowaniu praktycznie większości środków np na 600-lecie. Jedna ulica (na dodatek nie cała) wyremontowana przez tyle lat!!! Czas chyba zjednoczyć mieszkańców osiedla i zawalczyć w słusznej sprawie, o swoje!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *