pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
starosadeckie.info
Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych
26 września 2017 r. | 11:24
5

4 października na terenie gminy rozpocznie się odbiór odpadów wielkogabarytowych. Odpady będą odbierane w wyznaczonym przez gminę i usługodawcę harmonogramie na październik, który prezentujemy poniżej.5 odpowiedzi na “Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych”

 1. Straszna Kaśka. pisze:

  Jedyne miasto w którym to jest określone ile można i czego wystawić z wielkogabarytowych śmieci. Resztę na własny koszt należy sobie samemu wywieźć. Ot i całe ŻARKI POdlejskiego …….

  0
  0
  • Tytus pisze:

   Bo tu liczy się tylko kasa

   0
   0
  • darek161093 pisze:

   Jest na to rada-zawieżć to pod Urząd GMINY a następnie zaprosić media i niech się tłumaczą jak stosują się do nowej ustawy śmieciowej bo być może nie rozumieją zapisów w tej ustawie i paragrafów ale to może jeszcze co do tej ustawy śmieciowej to POdlejski pójdzie do Sądu żeby udowodnić że to on ma rację-tylko nie wiadomo czy wygra ale Gminę stać na takie różne sprawy i odszkodowania bo bogata jest to sobie na wszystko może pozwolić a Rada Miasta daje POdlejskiemu na wszystko absolutorium to ja w imieniu wyborców i mieszkańców zadaję pytanie po co ta Rada Miasta i Radni ? Można też wywieżć te śmieci ponadgabarytowe na działki ,które są własnością Gminy Żarki a we wszystkich Sołectwach Gmina takie ma i następnie zadzwonić do Straży Miejskiej i ona wtedy zobowiąże właściciela gruntu do posprzątania ? A może jest na to “SPEC USTAWA”,o której WŁODARZ tak często mówi i straszy ?

   0
   0
 2. Werty pisze:

  A co z oponami od maszyn rolniczych co mieszkańcy mają z nimi zrobić przecież to gmina rolnicza też mają pozastawiać na polu ?

  0
  0
 3. darek161093 pisze:

  Tak ale musisz je zostawić na działkach gminnych to sobie wtedy je posprzątają.Ewentulnie wybuduj sobie rolniku hale jak dostaniesz pozwolenie od Burmistrza POdlejskiego a on z reguły obcym nie daje pozwoleń i tam sobie składuj oponki a pamiętaj że to są odpady przemysłowe. Jako rolnik powinieneś mieć zawartą odrębną umowę na odbiór odpadów przemysłowych i dodatkowo jeszcze w gospodarstwie rolnym używasz zapewne koncentratów do oprysków agrotechnicznych więc widzę że łamiesz prawo bo nie przestrzegasz ustawy o ochronie środowiska naturalnego bo jakbyś miał taką umowę to wiedziałbyś co się robi ze zużytymi oponami rolniczymi.Chciałeś mi dogryźć czy się” wypromować” jak to powiada nasza Radna pani Monika Radosz .Zrób sobie porządek bo rolnictwo to tak samo jak prowadzenie działalności gospodarczej gdzie musisz mieć i przestrzegać przepisów w jego prowadzeniu. Nie życzę ci kontroli z ARiMR ale domyślam się jaką masz wiedzę i na pewno zaniedbania i niedociągnięcia w gospodarstwie rolnym to aż strach pomyśleć jaką karę mógłbyś otrzymać. Aktualnie to nie jest już mandat w wysokości 500 złotych,teraz jest tak że z otrzymywanych dopłat bezpośrednich jakie pobierasz obcinają ci wypłatę o ileś tam promil w dół w zależności od wykroczenia więc chyba nie byłbyś zadowolony jak by ci z całej kwoty zakosili kasę. Ja nie chcę nikomu szkodzić tylko pomagać.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *