zachmurzenie duże
20°
16°
niedziela
Reklama
Ile zarabia zastępca burmistrza?
04 września 2020 r. | 09:36
13

45-letni Jakub Grabowski to zastępca burmistrza. Grabowski posiada 60 000 zł oszczędności, dom 100m2 za 250 000 zł. Do tego działkę za 40 000 zł.

Grabowski w ubiegłym roku zarobił z tytułu umów o prace łącznie 89 tys. zł. Do tego, 3825 zł diety radnego powiatowego, 1280 zł z umów zlecenia i 576 zł z UJD.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Ile zarabia zastępca burmistrza?”

 1. Bezczelny pisze:

  A czy zajmuje on jeszcze mieszkanie komunalne w podstawówce .

  8
  2
 2. Mieszkaniec pisze:

  nie wiadomo gdzie mieszka….

  9
  2
 3. Sąsiad pisze:

  Przecież mieszkał u mamy swojej a teraz na jagodowej?

  5
  1
 4. bruno pisze:

  prosze ilu chetnychna odwiedziny na kawke :)masakra ludzie a radziej pijawki gminne hehehe

  3
  6
 5. xyz pisze:

  A co was to wszystko obchodzi!!!!Kto z kim śpi ,kto z kim wstaje,mieszka nie mieszka ,gdzie mieszka,co zjadł ,jak zjadł,jak ubrany,co was obchodzi czyjeś prywatne życie.Co szlak cię trafia ,że przesrałeś i dalej to robisz swoje życie i zazdrościsz drugim ?Pier…….leni nieudacznicy ,zajmijcie się w końcu swoją d….pą a ta złość i nienawiść którą siejecie wróci do was wielokrotnie a wiem ,że już wraca w różnych problemach ,które was dotykają ,róbcie tak dalej i czekajcie końca!!!!!Nawet do szamba was nie można porównać,żeby szamba nie obrazić!!!!

  5
  10
  • Pato pisze:

   szambo to masz zamiast mózgu…. Mozna spokojnie policzyc twoja inteligencje w twoim komentarzu. Anonimowym idiota jestes…… twoje dzieci tez pewnie beda…..

   6
   1
 6. Pato pisze:

  tia tia co nas obchodzi ? Daunie on pracuje z nami i dla nas a nie uklada kostke tu i tam…. Jest w RADZIE ! Ty pewnie jestes gałązką w drzewie genealogicznym i bronisz korzeni…. Masz problem i produkujesz sie marnie…. moze uderz z calej sily czołem o parapet….. jak nie pomoze to masz racje…….

  7
  3
 7. Temida pisze:

  W jakiej dziedzinie ten osobnik Grabowski jest specjalistą?
  Takie życie. Jest na pewno najmądrzejszym człowiekiem w wybierającej Go społeczności, gdyby nie był najinteligentniejszy to wyborcy wybrali by kogo innego.

  2
  6
  • Wyborca pisze:

   Dla mnie to jakiś chłop albo słup.
   Jeżeli chodzi o wyżej agresywną interwencję w obronie tego Pana to z miłą chęcią wolelibyśmy wiedzieć jakim człowiekiem jest a nie jakiego gra w urzędzie miasta, więc interesuje to mieszkańców z kim śpi z kim pije i z kim kręci balety…proste.
   Jeżeli nie pasuje to proszę zmienić pracę i nie być osobą publiczną wtedy może będzie ciszej…

   9
   0
  • Referat pisze:

   Specjalista od spraw wewnętrzno-niepotrzebnych

   5
   0
 8. Czardaszanki pisze:

  On chyba jak to oświadczenie wypełniał to był nafurany w cztery dupy żeby takie bazgroły napierdolić to wstyd dla tego urzędnika co sprawdza to oświadczenie pod względem merytorycznym.
  O ile urzędnicy sprawdzają te oświadczenia?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *