bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Ile zarabia zastępca burmistrza?
31 lipca 2019 r. | 08:54
15

Pewnie wielu z Was zastanawia się, ile zarabia Jakub Grabowski? Wystąpiłem do gminy z wniosek o udostępnienie mi tych informacji. Grabowski jako zastępca burmistrza zarabia sporo.

Wynagrodzenie Grabowskiego:
- wynagrodzenie zasadnicze – 3800 zł brutto
- dodatek 16% za wieloletnią pracę – 680 zł brutto
- dodatek funkcyjny – 1760 zł brutto
- dodatek specjalny przyznany na podstawie art. 36 ust. 5 ustawy o pracowniach samorządowych na okres od 01.05.2019 do 31.12.2019 – 1000,80 zł brutto

Łącznie 7240,80 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Ile zarabia zastępca burmistrza?”

 1. Myszkowska pisze:

  No to nie źle jak na słupka..?

  26
  4
 2. Marcin Labocha pisze:

  o 5000zł za dużo !

  23
  5
  • Werty pisze:

   On nie nadaje się do niczego ta funkcja jest zbędna , ale jest zastanawiające pytanie czego boi się burmistrz ? podejrzewam że ma jakieś haki i boi się go pozbyć a pożytek z niego żaden tylko koszty robi gminie niepotrzebnie .

   18
   1
 3. bruno pisze:

  Normalne pieniądze powie kazdy pracujący człowiek ? oczywiście nieudacznicy zyciowi nieroby dreptacze parkowi bezrobotni prawdopodobni
  dziennikarze stali bywalcy MOPSu etc. beda ostro plakac i hejtowac ??

  18
  29
 4. Kila pisze:

  No no i jeszcze łapie się na mieszkanie socjalne znaczy się gmina bogata. Chyba zmienię adres, skoro taki nieudacznik tyle zarabia.

  23
  7
  • Agata pisze:

   Ale dlaczego wiceburmistrz mieszka w mieszkaniu komunalnym (czyli dla biednych)? Nie stać go na mieszkanie własnościowe lub spółdzielcze?

   24
   5
   • bruno pisze:

    Komunalne to nie to samo co socjalne pani wybitnie bystra i wscipska ?

    6
    18
    • xxxx pisze:

     Bruno się odezwał -bystry jak woda w kiblu.

     18
     5
    • Lokum pisze:

     Bruno- najważniejszym aspektem, jest to, że to własność gminna, więc czy socjalne czy komunalne ”wice sweterkowi 38 M2” nie przystawalo zajmować mieszkania, które mógł dostać ktoś bardziej potrzebujący.

     23
     1
     • bruno pisze:

      A gdzie w gminie mozna spotkac tych bezdomnych potrzebujacych lokum ??bo jakos nie spotykam takich ?? oczywiscie pisze o ludziach pracujacych 🙂

      2
      18
     • Lokum pisze:

      Osoby ptrzebujace takowe mieszkania, zgłaszają się nie do ciebie bruno, a do odpowiedniego pokoju w umig zarki. Poczym wypełniają wniosek, a następnie czekają w długiej kolejce na przyznanie lokum, często bezskutecznie. Więc nie pisz, że masz wiedzę na temat zapotrzebowania w naszej gminie na mieszkania socjalne i komunalne.

      18
      2
 5. Agata pisze:

  Karolino Paul jest pani w błędzie bo pieniądze gminne i mieszkania gminne to własność mieszkańców całej gminy i mieszkańcy mają prawo to sprawdzać i błędy wytykać.

  24
  7
 6. niegrzeczny pisze:

  po co vice burmistrz Żarki to małe miasteczko nie szkoda kasy na utrzymanie tego Pana? slizga sie cały czas jak nie dyrektor dyrektorów to zastepca miłosciwie nam panującego

  9
  0
 7. Kamil pisze:

  Też właśnie się zastanawiam po co u nas zastępca, tyle lat była tylko P. Sekretarz a teraz potrzebny jest nagle zastępca???
  Czy ktoś może to wytłumaczyć??
  Bo za chwilę się okaże, że jest utworzenie stanowiska na dyrektora od spraw niepotrzebnych!!?

  10
  0
 8. Werty pisze:

  A ja pytam czy pensja Podlejskiego zmalała o jakiś procent od kiedy powołał zastępcę ? bo miał maksymalną kwotę dla gminy do 15 tys mieszkańców , bo twierdził że ma bardzo dużo obowiązków i korzysta z maksymalnej kwoty to teraz ma bystrego zastępcę pracy mniej to najwyższy czas obniżyć uposażenie .

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *