bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego w Myszkowie
12 grudnia 2018 r. | 10:40
5

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Myszkowie informuje o zmiana terminu i formy składania PIT-11, PIT-R, PIT-4R, PIT-8C, PIT-8AR, IFT-1/IFT-1R dla płatników podatku dochodowego od osób fizycznych.

Od nowego roku wszystkie informacje o wypłaconych w 2018 r. dochodach należy przesłać do urzędu skarbowego wyłącznie elektronicznie, na właściwych wzorach formularzy (PIT-8C, PIT-11, PIT-R). Jest na to czas do 31 stycznia 2019 r.

Nie zmienia się natomiast termin składania rocznej deklaracji PIT-4R, PIT-8AR – trzeba to zrobić do 31 stycznia. Z kolei informację IFT-1/IFT-1R należy złożyć do 28 lutego.

Również do końca lutego informację o wypłaconych dochodach należy przesłać podatnikowi.5 odpowiedzi na “Informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego w Myszkowie”

 1. Mondek pisze:

  Szkoda pisania panie redaktorze bo nasi radni i tak tego nie rozumieją jak przeglądałem ich oświadczenia majątkowe ,które to składają do urzędów skarbowych i kto w ogóle potem sprawdza te oświadczenia ? Mam nadzieję że dla innych osób przydadzą się te informacje.

  15
  2
 2. MĄDRALA pisze:

  PAPO SMERFIE dlaczego naszą wioskę nękają ci poborcy podatkowi ? PAPO my siedzimy w lesie to co oni od nas chcą ? PAPO SMERFIE niech ci poborcy podatkowi jadą do zamku GARGAMELA i tam przy okazji KLAKIERA pogonią i niech to oni płacą podatki a nie my niebieskie paskudztwa.

  15
  2
 3. Cccc pisze:

  I po co takie informacje Paweł
  Przecież twój kąpan Darek ma wszystko w jednym paluszku
  Tylko martwię się żeby go nie chciało jak przyjedzie się podatników rozliczenie
  Aha Pawełku a czy dareczek posprzątał swoją posesję i przed posesją
  Bo już cienki Pawełku się robisz twoja strona klęka jak i Dariusz pokaż jego posesję proszę ☃️☃️☃️☃️

  6
  12
 4. ZGRYWUS pisze:

  PAPO SMERFIE my wszystkie niebieskie przyjemniaczki pojedziemy posprzątać u GARGAMELA zamczysko-uroczysko bo to czas świąt nadchodzi to niech i GARGAMEL poczuje chęć pojednania się przy wigilijnym stole.

  7
  1
 5. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  „ Cccc” przyjedź do mnie to posprzątasz ale nie wiem o którą posesję ci chodzi ???
  Czy o tą w Górze Włodowskiej czy na Kępinie ???
  Coś piszesz o podatkach ale bardzo niejasno i ciężko zrozumieć jaką chcesz uzyskać informację ???

  6
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *