bezchmurnie
22°
20°
niedziela
Reklama
Interpelacja Mirosława Jaskólskiego
13 marca 2018 r. | 15:26
50

Dziś w Żarkach odbyła się XLI sesja Rady Miejskiej w Żarkach. W trakcie sesji, tylko jeden radny złożył interpelację. Był to Mirosław Jaskólski, którego nie było na sesji, ale za pośrednictwem biura rady założył interpelację, która została odczytana na sesji przez radną Wiolettę Król.

Jeżeli nie było Was na sesji, możecie ją odsłuchać poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Interpelacja radnego Mirosława Jaskólskiego

Posted by Gmina Żarki on Dienstag, 13. März 2018

 50 odpowiedzi na “Interpelacja Mirosława Jaskólskiego”

 1. żarczanin pisze:

  Chciałbym zadać wiele pytań, ale podstawowe -dlaczego w całości nie odczytano odpowiedzi publicznie na zapytania Radnego? Nie jest to korespondencja prywatna pomiędzy Przewodniczacą a Radnym. Cześciowo tylko udzielono odpowiedzi ,tych które nie biją w Urząd .Odpowiedzi na bieżącą interpelacje pan Radny dostanie pocztą ,nie podjęto dyskusji nawet na jeden punkt zadawanych pytań przez pana Radnego .Pieknie wyreżyserowana Sesja .

  0
  1
 2. Widz pisze:

  Nominacja do maliny czy Oskara ?

  0
  0
 3. żarczanin pisze:

  Za Reżyserkę napewno malina

  0
  0
 4. żarczanin pisze:

  Jak to się u nas mówi -cud malina

  0
  0
 5. bruno pisze:

  A gdzie byl pan radny!!!!czyz nie jest jego obowiazkiem byc na sesji!!!!Kultura nawet tego wymaga ze jesli zadaje sie pytania to OSOBISCIE!!!!!!!!!!!!

  1
  0
  • żarczanin pisze:

   Ty Bruno/A to dawno w tej gminie to na Drzewo ,tam jest twoje miejsce,chociaż nie do końca -bo tam przyjemnie , ty to z swoimi przydupasami to do Szamba Kloaka-to twoje miejsce

   0
   0
 6. Wasz znajomy pisze:

  Pan radny ma tyle obowiązków -przychodnia ,wizyty itd,-jest pierszy w rankigu to po co ma być na sesji,mógł poprosić o odczytanie swojej interpelaji Gąske.

  1
  0
 7. Marcin Labocha pisze:

  Panie Mirosławie czy może Pan udostępnić publicznie te odpowiedzi? Ciekawi mnie to co odpisali.

  0
  0
 8. bruno pisze:

  Idz na sesje i zapytaj !!!!czemu nie zapytasz osobiscie ,boisz sie ludzi czy zrobic z siebie posmiewiska na zywo, bo w necie to juz osiagnales.

  0
  0
 9. osa pisze:

  Gdyby pan doktor byl dobrym lekarzem ,to wiedzial by to ze male dzieci maja slaba odpornosc i potrzebuja sie wyspac .A pan doktor ma zamiar zafundowac im sen do 5 rano.Takich trafionych pomyslow ,to juz DOBRA ZMIANA wiele nam zafundowala .

  1
  0
 10. Kandydat na radnego pisze:

  Sesje powinny być organizowane w soboty lub w godzinach popołudniowych. Tak jest w wielu miastach. Poczekajcie na swoją chorobę, to będziecie gorzko żałowali słów potępiających radnego za leczenie, a nie siedzenie na sesji. Na szpitalnym łóżku szybko zmądrzejecie. Jeżeli w przyszłości Rada w większości będzie się składała z ludzi pracujących i podobnie myślących do Pana Mirosława Jaskólskiego to ten zwyczaj się zmieni. W tej chwili Rada to towarzystwo wzajemnej adoracji nauczycielskich i milicyjnych emerytów i czynnych nauczycieli, Ludzie ci nigdy nie zrobili nic twórczego i całe życie żerują na naszych podatkach. Nauczyciel siedzący na sesji w godzinach pracy dostaje za ten czas podwójne wynagrodzenie z kasy gminy. Większość radnych i piszących tutaj osób ma mętne pojęcie o pracy lekarza.

  0
  0
  • bruno pisze:

   Przepraszam ale czy my tu piszemy o lakarzach ,czy miejscowych politykach ????????????Widocznie mieszanie tych zajac nie jest dobre ,a napewno owocne!!!!!!!!

   0
   0
   • żarczanin pisze:

    Pani Przewodnicząca Nowak wspomniała o podnoszeniu Łapek do góry na Sesjach, Źe na komisjach oni to wszystko przedyskutowali w swoim gronie radnych -wybranych Tych komisji wiadomo ile jest -kilka ? Czy Oni są tak Jednoglośnomyślący ?

    0
    0
   • Piotr pisze:

    Jedno z drugim jest powiązane ,funkcja pana doktora raz w. Iesicu ,aktywnego radnego i nie nie tylko raz miesiącu ,

    0
    0
  • Handlarz pisze:

   Ja jestem za dobrą zmiana. Ludzie nie powinni pracować ani w sobotę ani w niedzielę. Sam sobie chodź do pracy ale nie zmusza innych.

   0
   0
  • Widz pisze:

   Sesje w soboty : puknij się w czachę albo idź na radnego do miasta,gdzie sesje w soboty .dobrze,że w Żarkach miejscowi lekarze nie maja takiego parcia na polytyke jak ci w powiecie.Zgadzam sie z Tobą,że Pan Jaskólski to dobry lekarz ,zgadzam się też z tym,ze radni nie powinni mieć podwójnie płacone/dieta i wynagrodzenie ze szkoły czy innego miejsca pracy/ czy to przypadkiem nie nadużycie ? i oby nie musieli zwracać kwot niesłusznie pobranych wszak dieta ma być rekompensatą za utracone wynagrodzenie u pracodawcy który musi zwolnić radnego na sesje czy komisje ale powinien potrącić z wynagrodzenia za nieobecność w pracy.

   0
   0
  • trelemorele pisze:

   Czy te zarzuty odnośnie podwójnego wynagrodzenia z tytułu zatrudnienia i diety są sprawdzone czy tylko rzucane domniemania? bo pewnie radny uczestniczący w sesji i nieobecny w pracy nie pobiera jednocześnie wynagrodzenia za nieprzepracowane godziny (i pewnie jeszcze ponadwymiarowe)?

   0
   0
 11. żarczanin pisze:

  Dziękuję -Kandydat na radnego !!!!!!! Za twój wpis. Nikt bardziej merytorycznie i dosadnie nie napsał tego na tym forum !!!

  0
  0
 12. Wyborca pisze:

  dlaczego pozostali radni nie składali żadnych wniosków i interpelacji

  0
  0
 13. Piotr pisze:

  Podoba mi się to stwierdzenie żarczanina -Jednoglośnomyślący

  0
  0
 14. Piotr pisze:

  ŁAPKI Do GÓRY jak na sesji

  0
  0
 15. Piotr dwa pisze:

  No cóż niektórzy wolą, aby inni się kłócili. Jednomyślnie i we współpracy. Tak trzymać zgoda buduje. Dzięki temu jest tyle inwestycji i działań. A ci co lubią kłótnie? Ich sprawa. Ja wolę zgodę i Super.

  0
  0
 16. Piotr pisze:

  Piotr dwa merytorycznie i na temat co do Zamieszczonego postu ,bez gminnego lania Wody

  0
  0
 17. Piotr pisze:

  Jak rano wstanę Piorr dwa ma zadeklarować

  0
  0
 18. Piotr pisze:

  Ma się zadeklarować -i ewentualnie podać mi śniadanie

  0
  0
 19. Kandydat na radnego pisze:

  Ja jestem za dobrą zmiana. Ludzie nie powinni pracować ani w sobotę ani w niedzielę. Sam sobie chodź do pracy ale nie zmusza innych. Handlarz, i w tym sedno sprawy. Na radnego każdy kandyduje z własnej nie przymuszonej woli. Bo nie ma takiego obowiązku. Chyba że jest ktoś zmuszany, ale to inna bajka.

  Niektorzy tylko interpelacje piszą, tylko nie potrafią się dogadać. Efekt? Nic nie załatwione, ale zawsze można napisać. Taka metoda? Czy skuteczna? Antywyborca powinieneś wiedzieć, że radny jest od interpelacji a Burmistrz i poddani pracownicy na etatach od załatwiania pomysłów myślących radnych.

  0
  0
 20. Werty pisze:

  Jednego pana nie widziałem na sesji co się stało ?

  0
  0
 21. Zakotowic pisze:

  No właśnie, gdzie jest czarny żagiel?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *