zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Jak Nowak zmarnowała 3575 zł z waszych podatków
18 września 2018 r. | 11:45
22

To co się dzieje w radzie miejskiej w Żarkach, można określić jednym słowem - skandal. Nie dość, że przewodnicząca Stanisława Nowak nie zna statutu, ani regulaminu. To jawnie wyrzuca "w błoto" ponad 3575 zł. Nowak w ubiegłym tygodniu ogłosiła, że 17 września 2018 roku odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Żarkach. Skoro sesja jest nadzwyczajna, to na sesję nie powinni przychodzić pracownicy jednostek, przewodniczący osiedli i sołtysi. Za każde ich przyjście, płacicie WY - PODATNICY.

Mimo iż żaden z nich nie zabrał głosu, nie musiał być na sesji, to każdy z 13. sołtysów i przewodniczących osiedli otrzymał po 275 zł za udział w sesji! W ten sposób, kilkanaście osób wzbogaciło się o 3575 zł z waszych podatków. Kto jest odpowiedzialny za to wszystko? Przewodniczącą Nowak, która rozesłała do wszystkich zaproszenia.

Brawo Stanisławo Nowak!

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Jak Nowak zmarnowała 3575 zł z waszych podatków”

 1. bruno pisze:

  Brzytwy się już nasz dziennikarzyna chwyta byle tylko coś nabazgrac hehehe tyle fajnych zeczy dzieje się w gminie a on tylko glupoty pisze żeby zamet w nie swojej gminie siac ?

  15
  40
 2. Geriatria pisze:

  Kolejny sposób na wyrwanie dodatkowych pary groszy z naszych podatków.
  To nie jest jeszcze ostatnia nadzwyczajna sesja.

  Co tu wymagać od nauczycielki.
  Od Stalina celowo jest do tego zawodu prowadzona negatywna selekcja.

  35
  12
 3. Kolega pisze:

  Pani Nowak powinna niezwłocznie oddać ze swoich pieniędzy do kasy gminy cała sumę 3575 zł. Powinno się jej przedstawić paragraf o niegospodarności publicznymi pieniędzmi ! Oglądałem przed chwilą sesje nadzwyczajną z gminy Włodowice i tam sołtysów i innych opłacanych ludzi z kasy gminy nie ma ! Bardzo dobrze że taki portal jest ,wreszcie możemy zobaczyć te wszystkie nieprawidłowości i szastanie cudzymi pieniędzmi !

  43
  8
 4. Sygnalista pisze:

  Sz.Panie omc.prawie polredaktorze w Myszkowie i w Częstochowie są wspaniali psychiatrzy proszę skorzystać ,….albo nauczyć sie regulaminu zwolywania nadzwyczajnych sesji Rad miasta gminy itp.- pozdrawiam ………….

  11
  34
 5. Wyborca trzy pisze:

  Panie Kolego popieram pana wpis, Pani Nowak powinna ze swoich pieniędzy wpłacić do kasy i przedstawić dowód wpłaty publicznie nam wyborcą. Tak na marginesie ile w ten ,,niegospodarny ” sposób przez lata wypłynęło z kasy gminy pieniędzy ?

  40
  8
 6. Marcin Labocha pisze:

  Stasia powinna to zwrócić ze swojej pensji

  38
  8
 7. śląska pisze:

  kiełbasa przed wyborcza dla sołtysów to dobrze bo parę groszy wpadnie ale tamta śmietanka co dostaje 1200 to żenada ciekawe ile jeszcze będzie sesji aby się dorobić .

  26
  5
 8. Ciekawy pisze:

  ciekawy jestem czy mają zaznaczone kiedy łapę podnosić

  29
  6
 9. Agata pisze:

  Ta kobieta za kasę i koneksję to wszystko zrobi a bardziej za kasę .

  21
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *