zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
Jakub Grabowski wiceburmistrzem Żarek!
11 marca 2019 r. | 11:37
78

Niestety, stało się to, o czym mówiło się od dawna. Jakub Grabowski został nowym wiceburmistrzem Żarek. Grabowski kilka dni temu złożył mandat radnego powiatu w Myszkowie i poinformował radnych powiatowych, że został wiceburmistrzem.

To ogromna tragedia dla gminy Żarki, że tak niekompetentny człowiek został "drugą" osobą w gminie. To też oznacza jedno. Burmistrz Klemens Podlejski po tej kadencji odejdzie na emeryturę, a jego miejsce ma zająć Grabowski.

Grabowski funkcję wiceburmistrza obejmie od 1 kwietnia 2019 roku.

Zastanawiam się, po co gminie wiceburmistrz?

PAWEŁ GĄSIORSKI78 odpowiedzi na “Jakub Grabowski wiceburmistrzem Żarek!”

 1. MatyldaSakowicz pisze:

  To można sobie tworzyć nowe nieproduktywne miejsca pracy?
  Kto o tym decyduje? Jak pan Podlejski nie daje rady A dawał przez 20 lat to czas odejść A nie powoływać zastępcę na koszt mieszkańców .SKANDAL!!!!

  53
  6
 2. Wyborca pisze:

  alkohol szkodzi zdrowiu

  32
  6
 3. Życzliwa pisze:

  Nie sprawdził się jako dyrektor (moim zdaniem) to awansował na wiceburmistrza. To jest możliwe tylko w naszej gminie.

  41
  5
 4. Rudy reks pisze:

  co taki lalus Grabowski morze zalatwic jak on nie umie sie wypowiwdziec tylko stenkac jak bylo zebranie w podstawowce to go olali i wyszli z zebrania on wogule sie nie nadaje na zastepce burmiszcza chyba tylko na kase Burmiszcz kombinuje zeby mial prace za darmo bo kto by go zatrudnil musialby miec tlumacza zeby go zrozumial jaka GMINA TAKI GOSPODARZ NIC UJAC NIC DODAC siebie warci

  42
  5
 5. MatyldaSakowicz pisze:

  Chyba że, skoro nie przybyło obowiązków A przybyło etatów to panujący pensją też się podzieli? Idąc dalej tym tropem rządź i dziel Grabowski powoła swój gabinet cieni swój sekretariat sekretaża itd… to k…. jakaś paranoja jest i te Żarczany na to się godzą? Koniec świata???????

  35
  4
 6. Irokez pisze:

  SKANDAL FAKT. Ale sami Żarczanie na to się godzą skoro wybrali takich radnych i burmistrza. Bo przypominam że Rada jest nadrzędnym organem w gminie i to oni klepneli ten wakacik A wy płaćcie pewnie jakieś okrągłe 10000 miesięcznie skrojone z budżetu 120000 rocznie policzcie co moglibyście za pensyjkę zastępcy mieć …..

  35
  4
 7. wizjer pisze:

  a czy szanowny Jakubek opuścił nielegalnie darmo zajmowane mieszkanie przy szkole
  i czy zwróci kasę do urzędu za nieuczciwe zajmowanie tegoż mieszkania , czy ktoś coś wie

  34
  4
 8. SKANDALIŚCI pisze:

  Wstyd jeszcze raz wstyd dla całej gminy pan burmistrz co znika w kąt czyli jak to mówią RWD
  na to stanowisko nadawała by się tylko i wyłącznie Pani Katarzyna nasza rzecznik gminy która nie raz chroniła tzw dupę naszego burmistrza wstyd jeszcze raz wstyd

  27
  6
  • Piotrek pisze:

   Też jestem za Panią Katarzyną, i szczerze mówiąc to miałem taką nadzieję, że właśnie Pani Katarzyna zostanie zastępcą a nawet następca Burmistrza
   Kobieta jest dużo bardziej kompetentna i rzeczowa, z pomysłami na życie,
   jest zupełnie innym charakterem od obecnego zastępcy??

   22
   4
 9. Bożenka pisze:

  Na ratunek gminie, Horoszko nie daje rady i musi być wiceburmistrz…

  31
  4
  • bruno pisze:

   Gratulacje Jakubie ?a reszta placzkow , nieudaczników życiowych, flustratow może sobie tylko hejtem ulżyć na tym łez padole ?Co do textu pseudo dziennikarza ciężko się odniesc bo jak skometowac pisane dno ?bo nie da się inteligetnym językiem ?

   12
   46
   • Edek pisze:

    Bruno ty se spójrz na radosna twórczość wice czarnego pana , jakie to pisma smarował za czasu dyrektorowania… Umiejętności obsługi Worda na poziomie 1 klasy szkoły podstawowej, o merytoryce nie wspominając.

    56
    4
 10. Iwonka z urzędu pisze:

  Tak ogólnie to pan Burmistrz tylko realizuje swoje obietnice. Przecież mówiło się jeszcze wiosną że to Jakubek miał kandydować ale nie zdążono posprzątać i pozałatwiać wielu spraw więc czarny pan się został A Jakubek będzie się wdrażał i za 4.5 roku będzie super kandydatem

  28
  5
 11. Brak słów pisze:

  Ja jestem zdruzgotany funkcjonowaniem burmistrza, radnych przydupasów, i m in kierownika Grabowskiego i p Horoszko, to jest skandal. Że ten pan ma zostać w ce burmistrzem. Podlejski powinien być odwołany w trybie natychmiastowym poprzez referendum. Ludzie OBUDZCIE się bo wysprzedadza Żarki. Działki w Zaborzu, Jaroszowie, 600 leciu, osiedle sportowców, Czarka. Przybynow, Ostrów. Kto tam ma najwięcej, no kto, trzeba mówić głośno i wyraźnie jeżeli coś wiecie, dość z patologią, kolesiostwa przydupasów!!!!!!!!

  41
  4
  • wyborca Żarkil pisze:

   Brak słów -nic dodać ,nic ująć -szok że mieszkańcy dają przyzwolenie na takie działania – to się w głowie nie mieści -ludzie ocknijcie się ! My sobie tutaj piszemy o wielu nieprawidłowościach ale konsekwencji i rozliczenia brak w stosunku do tych ludzi .Czyli aprobujemy postępowanie włodarza ,który śmieje się nam prosto w twarz

   35
   2
   • Zenia pisze:

    U nas w Żarkach i tej gminie niestety mieszkańcy nie mają własnego zdania i w większości mają w dupie całe te gminne układy, ludzi się już przyzwyczaili, że gmina to taka prywatna firma Klemensa a on jest właścicielem.
    Tutaj w Żarkach by naprawdę było dobrze to by musiała dojść do władzy nowa krew, która będzie miała pomysł na całą Żarecką społeczność.

    32
    3
 12. WYSOKA pisze:

  JESZCZE DOCHODZI WYSOKA LELOWSKA

  25
  3
 13. Lucifer Morningstar pisze:

  Zupełnie jak w Rosji,
  Burmistrzem zostanie Grabowski a jego zastępcą Podlejski. W ten o to sprytny sposób nic się nie zmieni.

  37
  5
 14. Życzliwa pisze:

  To zróbmy coś. Zjednoczmy się. Nie dajmy się oszukiwać.

  35
  4
  • bruno pisze:

   Podpisz się nazwiskiem i wyjdź z inicjatywą ?chyba że dziś mało zjadłaś i tak pird…..sz bez sensu z glodu??polecam snikersa?

   5
   34
  • Zosia pisze:

   Odpowiedz do Życzliwa. Co zatem proponujesz? Może należy skrzyknąć się internetowo i spotkać w realu, policzyć ilu nas jest i porozmawiać o tym co naszym zdaniem powinno wyglądać inaczej, jakie są możliwości , z których gmina nie korzysta, i wiele innych.
   Nie jesteśmy bezradni, ustawodawca przewidział możliwość przeprowadzenia referendum i można z tego prawa skorzystać. Tylko zbierzmy się,wysłuchajmy wzajemnie i coś postanówmy
   Pozdrawiam

   26
   4
   • Iwonka z urzędu pisze:

    Zosia nikt się nie skrzynie i nie ujawni. Strach nie pozwoli że G….O z tego wyjdzie A przywilejów się pozbędą. 90% już jest uzależnionych pośrednio od burmistrza poprzez koneksje.

    26
    3
    • Życzliwa pisze:

     Zróbmy ankietę, kto chce się ujawnić i coś zrobić. Piszcie pod tym wpisem: chętna/chętny. Zobaczymy ile nas jest.

     17
     3
     • bruno pisze:

      ty i twuj cień ewentualnie dolicz swoje spaczone ego i jest was trójka ?

      3
      24
     • Życzliwa pisze:

      Bruno z żalem muszę przyznać, Ciebie nie przyjmiemy.

      24
      3
     • Zosia pisze:

      chętna do grupy życzliwej. Zapraszam innych

      16
      2
     • Anonim pisze:

      Urzędnik, Iwonka z Urzędu, Życzliwa, Zosia szacun kobitki. macie większe “jaja” niż większość chłopów. “Panie w sweterku”, Pan się wydaje obeznany w przepisach, niech Pan podpowie kobitką co zrobić. Gdzie uderzyć , żeby zabolało. Trzymam kciuki. Będę obserwował, może się dołączę.

      14
      2
    • urzednik pisze:

     Iwonka z Urzedu masz absolutnie rację,90 % jest uzależnionych a 10 procent obawia się mściwego osobnika

     23
     4
     • Anonim pisze:

      Urzędnik, Iwonka z Urzędu, Życzliwa, nikt się nie odkryje, niby chcieliby a boją się. Ale zawsze pozostaje instytucja Anonimu. Jak ktoś coś wie, a się boi, może złożyć anonim. ” Uprzejmie donoszę” działa. Wiele kontroli odbywa się na podstawie anonimów. Urzędnik, Iwonka z Urzędu, Życzliwa- pomyślcie o tym, jak coś wiecie piszcie anonimy.

      23
      3
 15. Zyzio pisze:

  Nie nadawał się na żadne stanowisko dlatego został vice-burmistrzem.

  36
  5
 16. Marcin Labocha pisze:

  Masakra!

  38
  5
 17. obserwator pisze:

  a może wytłumaczyłby szanowny redaktor że Rada Miasta nie przydziela stanowisk pracy w gminie ani nie wyznacza stanowiska zastępcy burmistrza aniżeli siał tanią propagandę ?!! A na mieszkanie p.Grabowskiego szykuje się samozwańczy “dziennikarz”?Doszły mnie ostatnio słuchy że złożył podanie o mieszkanie socjalne i stara się o zapomogę z MOPS? Kamerzysta już go ol….ł mówią że mu nie zapłacił pan też go wyrzucił? Biedaczysko a tak się starał z jednego zdania zrobić 10-ęć króre nie miały żadnego sensu zrobił tylko wielką krzywdę wielu ludziom a KARMA WRACA

  10
  28
  • Szczery pisze:

   Obserwator jak jesteś tak zorientowany to uprzejmie napisz kto mianuje na tak odpowiedzialne stanowisko w gminie tak nieodpowiedzialną ,skompromitowaną ,niekompetentną ,niekomunikatywną itp. osobę ?

   65
   3
 18. teleobywatel pisze:

  “Ten korzysta najbardziej,kto najwięcej służy”-rozmowa Czerepacha z wójtem Koziołem ;Rancho 2 odc.15.

  30
  2
 19. CzARDASZANKI pisze:

  my już szampanka ze sklepu KAROLINA pod nowe gniazdko MISIACZKA piłyśmy nawet możemy podać metraż jakie miał mieć misiaczek na Wysoce Lelowskiej
  teraz to on z budową ruszy na 600 leciu te działeczki po 1 zeta to jest miodzik .

  39
  3
 20. bruno pisze:

  A gdzie dario ???taki news w Zarkach a tu pewnie weeked sie przedłuzył?

  5
  26
 21. niegrzeczny pisze:

  skandal szkoda słów nastepny przydupas za nasze podatki

  40
  5
 22. niegrzeczny pisze:

  czyli nasz wódz zrobił sobie parasol ochronny a kasa dla pana vice to jaka

  30
  5
  • Świadomy pisze:

   Niegrzeczny kasa wiadomo duża ,pan vice zrezygnował z bycia radnym w powiecie ,to i rekompensata za nasze podatki będzie odpowiednia plus pensja za zasługi na tym stanowisku

   42
   5
 23. Zosia pisze:

  Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. To jest po prostu żenujące. Ten pan nie ma żadnych predyspozycji do zajmowania jakiegokolwiek stanowiska kierowniczego

  47
  4
 24. Wybraniec pisze:

  Wybraliście nas, to teraz przez 5 lat morda w kubeł i bulgotać. Poddani możecie sobie pomarudzić, ale podatki pod karą windykacji musicie regularnie płacić na dobrą pensję kolegi Grabowskiego i pozostałe osoby elyty żareckiej.

  11
  16
  • Sąsiad pisze:

   Widać po wypowiedzi jakich inteligentnych obrońców ma zastępca,
   Taka agresją w imię obrony?
   Przyjaciele obrony w tym momencie pokazują w jakim towarzystwie lubi przebywać….ale to już inna bajka, inna twarz.?

   19
   2
  • Zbulwersowana pisze:

   Szanowny wybrańcu oraz elito żarecka, władza nie jest dana na zawsze !!!! Kiedyś Was ktoś przegoni od “koryta”. Widać od tej władzy poprzewracało Wam się w głowach. Dobroć, podobnie jak pycha i zło lubi do człowieka wracać. Oby i Wam kiedyś przyszło doświadczyć poniżenia i bulgotania na kolanach pod wodą za Wasze grzechy zarozumiałości.

   20
   5
 25. niegrzeczny pisze:

  panie wybraniec przedstaw sie skoro zaliczasz sie do tej elyty

  14
  4
 26. życzliwie stwierdzam pisze:

  To szok! Folwark pana P. i jego 12 apostołów, banda przydupasów i nieudaczników ale u nas w Katowicach to jest inaczej. A ten Gównowski to umie gadać?

  20
  3
 27. Sygnalista pisze:

  Zawsze miałem ZARCZAN za ludzi mądrych i obiektywnych co takiego złego zrobił Burmistrz przez 20 lat…?????!!!! .Wpisy powyższe biją przede wszystkim w Niego,wpisy sa na poziomie …..mniej niż debilnym.

  4
  24
 28. obserwator pisze:

  A czy ten nowy niekompetentny wiceburmistrz to na jakiej podstawie i w jaki sposób został powołany, Nigdzie na oficjalnych stronach UMIGŻARKI nie ma takiej informacji wiec może to jest jakiś fake news.

  22
  2
  • haha pisze:

   napisane jest że obejmie urząd 1 kwietnia – PRIMA APRILIS jakiś!!!!!!!!!
   ale to nawet nie jest śmieszne

   26
   1
 29. Anonim pisze:

  A jak to jest z tym mieszkaniem , gdzie mieszka P. Grabowski? To socjalne czy nie socjalne? Ktoś coś wie?

  22
  2
 30. Wybraniec pisze:

  Przez 5 lat nikt nas nie przegoni. Jak doświadczenie pokazuje nawet przez kilkadziesiąt lat poddani nie są w stanie niektórych z nas elyty przegonić.

  Życie również nie jest dane na zawsze, ale co użyjemy to dla nas, bo za… .

  A teraz wyborcy do pracy, termin opłaty podatku za I-szy kwartał się kończy i nie podskakujcie bo od przyszłego roku podniesiemy stawki z metra i inne takie by na podwyżki było czym dzielić.

  3
  17
 31. niegrzeczny pisze:

  wybraniec jesli masz troche honoru ale napewno nie to niepierdol takich słów bo szkoda ci nawet w pysk napluć

  10
  2
 32. Wybraniec pisze:

  Oj Niegrzeczny tyle nienawiści w Tobie. “Nie” z czasownikami piszemy oddzielnie.

  Sygnalista
  Zawsze miałem ZARCZAN za ludzi mądrych i obiektywnych co takiego złego zrobił Burmistrz przez 20 lat…?????!!!! .Wpisy powyższe biją przede wszystkim w Niego,wpisy sa na poziomie …..mniej niż debilnym.

  Sygnalista to 100 Gości, ma rację, ŻARCZANIE to mądrzy ludzie i wiedzą kogo do rządzącej elyty wybrać.

  Niegrzeczny- zapłaciłeś już podatek?

  3
  13
  • eciepecie pisze:

   Tylko w taki sarkastyczny sposób można reagować na te “wiadra pomyj” bandy niedowartościowanych nieudaczników! Brawo Wybraniec 🙂

   6
   3
 33. niegrzeczny pisze:

  wybraniec morze sie spotkamy bo cie dobrze znam to pogadamy

  10
  3
 34. Wybraniec pisze:

  Jak mnie dobrze znasz to musisz mieć mój nr telefonu.
  Zadzwoń to się umówimy na spotkanie.
  Ps.
  morze – to zbiornik wodny
  może – to przypuszczenie. brak pewności.
  Nie przypominam sobie by wśród moich znajomych ktoś robił takie byki ortograficzne, tym chętniej czekam na telefon.

  4
  9
  • PUCHATEK pisze:

   MARLENA wszystkich zaprasza na rozmowę taka miła pani bo żeruje z naszych podatków cała rodzinka w szkolnictwie pracuje nawet tatusia wcisły

   4
   0
 35. Agnieszka pisze:

  A to ciekawe, że taki etat jest potrzebny miastu… Jeden się skończył to trzeba było stworzyć nowy.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *