zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
Kłótnie, awantury i Policja na sesji
30 stycznia 2018 r. | 08:19
18

Coraz wyższe ciśnienie mają urzędnicy na sesjach Rady Miejskiej w Żarkach. Zresztą, nie tylko urzędnicy. Radni również, szczególnie Przewodnicząca Stanisława Nowak, która ostatnio stała się bardzo nerwowa. Atakuje nie tylko swoich radnych, ale i Mieszkańców.

Podczas sesji wszyscy reklamowali portal Zarki.pl. Mam być dumny?

Materiał z sesji możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

???? Trwa sesja Rady Miejskiej w Gmina Żarki 1/2

Publié par Gmina Żarki sur vendredi 26 Janvier 2018

Trwa sesja Rady Miejskiej w Gmina Żarki 2/2

Publié par Gmina Żarki sur vendredi 26 Janvier 201818 odpowiedzi na “Kłótnie, awantury i Policja na sesji”

 1. Renata pisze:

  Wybory za pasem, a tu portal się pojawił który sieje zamęt w umysłach posłusznych wyborców. Co się dziwić że się stają nerwowe ludziki jak co rusz wychodzą ,, dziwne sprawy”, a był jeszcze nie tak dawno spokój i cisza w ,, eterze”. Co do Pani Nowak i reszty posłusznie podnoszących rączkę radnych, nie zapominajcie że KTOŚ ICH WYBRAŁ na te stołki.

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Wybory w listopadzie i radni to wiedza. W urzędzie robi się bardzo nerwowo bo Klimek traci poparcie i niewiadomo co będzie na koniec roku. A ten sołtys Zaborze dałby sobie już spokój. Jak sam mówił, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny wejść. Niech odda pieniądze za wspólnotę i zrezygnuje

  0
  0
 3. dama pisze:

  Policja była bo Pan Szlęk zarzucił schorowanemu sołtysowi, że jest pod wpływem alkoholu – co oczywiście było nieprawdą – mógłby Pan nie robić takich cyrków i nie przeszkadzać radnym w pracy bezpodstawnymi oskarżeniami. Człowiek po padaniu alkomatem, został dodatkowo przewieziony na badanie krwi i po powrocie słusznie powiedział, że mógłby by Pan być jego synem i takiej podłości od tyle młodszego człowieka mu przyszło znosić. W całych Żarkach o tym mówią – cyrk. Nie mogę tego zrozumieć, że jeden człowiek może tak bezkarnie zakłócać posiedzenia rady ???

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   sołtys Zaborza miał 15 lat jak został ojcem? PATOLOGIA!

   0
   0
  • Ja pisze:

   Porządek na posiedzeniach Rady i komisji jest zakłócany od kilku miesięcy!!!!! Radni/zwykli i funkcyjni/ oraz pracownicy urzędu /ku uciesze gawiedzi/ -są obrażani od miesiąca lipca ub.roku. Cierpi na tym wizerunek gminy.Udawanie,że nic się nie dzieje -był złą strategią.Kulminacja nastąpiła w piątek.Trzeba mieć nadzieję,że takie sytuacje już nie będą miały miejsca.

   0
   0
 4. Krzysztof pisze:

  Nareszcie wszyscy mogli się przekonać do czego zdolny jest Dariusz Szlęk. Wzywanie policji ,straszenie, nękanie i obrażanie to cały on.Niewiadomo pod wpływem czego był skoro nie mógł odnaleść się w swoich papierach i zadać konkretnego pytania.

  0
  0
 5. Eska pisze:

  Był wkurzony trzeźwością sołtysa z Zaborza

  0
  0
 6. osa pisze:

  Ty tracisz rozum a nie burmistrz poparcie.

  0
  0
 7. Fredek pisze:

  do -Ja , obserwując to wszystko , widzę że to dopiero “w imię ojca” a gdzie koniec pacierza?I z tego co widzę to niejedno nas jeszcze zaskoczy!

  0
  0
 8. Fredek pisze:

  a do pani Renaty , ma Pani rację , że KTOŚ ICH WYBRAŁ na te stołki

  0
  0
 9. Ryszard Bubak pisze:

  Jak tak patrzę po tych wymeczonych twarzach to wydaje mi się że są tam za jakąś karę. Ja w swojej pracy nie robie takich zgorzkniałych min bo ją lubie i sprawia mi radość. Proponuję zmiencie sobie pracę bo po waszych minach sądzę że trzymacie się jej tylko ze wzgledu na przychody a tacy ludzie nie powinni zarządzać mieniem publicznym.A pani Nowak to chyba do grobowej deski tego koryta nie puści.Pazernosć ludzka nie zna granic.

  0
  0
 10. zombie pisze:

  po nagraniach widać że część radnych jest za obcięciem diet , zadziwiające jest to że to ta część najbardziej aktywna na terenie gminny.

  0
  0
  • Bardzo zła pisze:

   Zadziwiające to jest to,że ta część radnych to aż 3/słownie: trzech/. Faktycznie zadziwiające,bo sami sobie ustalili takie diety/wszyscy byli zgodni co do tego/ale jest jedno ale…. wtedy nie było kamer i transmisji na żywo.Jak to się nazywa? parcie na szkło!

   0
   0
 11. Maruda pisze:

  Mina nie świadczy o znudzeniu praca. Nie każdy ma twarz modelki lub modela i profesjonalny makijaż. Pan Ryszard to w pracy siedzi chyba przed lustrem skoro wie, że nie robi znudzonych min w pracy. Niezła robota. I dostaje za to pensje. A radny zgodnie z przepisami ustalonymi przez koleżanki i kolegów na Wiejskiej dostaje dietę. I takie jego prawo. A tu niektorzy się zachowują tak, aby dzisiaj sie o tym dowiedzieli. A jakby byli na miejscu radnych, to sami by chętnie dietę brali. Więc nie udawanie tu wszyscy świętych.

  0
  0
 12. Zibi pisze:

  Znudzeni byli występami Szlęka, bo to się już nudne robi, ględzi w kólko to samo przedłużając sesję. I jeszcze skarga Gąsiorskiego wałkowana też bez końca, bo nie może zrobić sensacyjnego niusa wstawiając pińcet faktur na portal.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *