zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Kłótnie z Mieszkańcami i telewizja TVN w Żarkach
19 stycznia 2018 r. | 14:09
49

Dziś odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Żarkach, podczas którego jak zwykle były kłótnie radnych z Mieszkańcami. Radni dyskutowali na temat studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żarki.

Podczas komisja, pracownik gminy poinformował również radnych, że do gminy zawita telewizja TVN i program UWAGA.

Szczegóły komisji, jak również informacje na temat programu TVN-u na terenie gminy, możecie obejrzeć w wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

???? Posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Żarkach.1. Dyskusja nt. studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żarki.2. Opracowanie planu pracy na 2018 r.3. Sprawy różne, bieżące.

Publié par Gmina Żarki sur vendredi 19 Janvier 2018

???? Posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia w Żarkach

Publié par Gmina Żarki sur vendredi 19 Janvier 2018

,???? Posiedzenie Komisji w Żarkach

Publié par Gmina Żarki sur vendredi 19 Janvier 201849 odpowiedzi na “Kłótnie z Mieszkańcami i telewizja TVN w Żarkach”

 1. Cichy urzędnik pisze:

  do Pana Administratora można tez sprawdzić tego cicho ciemnego Radnego Hamerlę on też ma powiązania w gminie robi u nas usługi to też ma płacone . Pozdrawiam

  0
  0
 2. monia pisze:

  Wielkie brawa dla Pana Adama Zamory tak trzymać …

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  oni się dziwili że wiadomość najpierw ukazała się na zarki.pl i że ludzie z tego portalu dowiedzieli się o tych uchylonych uchwałach. a niby skąd mają się dowiadywać? ze strony rudej?

  0
  0
 4. mieszkaniec Majowej Kotowice pisze:

  Panie Radny co z tą ulicą Majową w Kotowicach będzie w tym roku wyborczym 2018 nowy asfalt nowe lampy czy nie , bo Pan jest zaplatany co innego Pan opowiadasz nagadujesz ludzi a tu przed kamerami mówisz co innego po co ten sołtys w stanie niewazkości chodził po naszych domach i się ślinił po wczorańszym wypociny nam wciskał żeśta są siebie oba warci przed wyborami i tyle mam do powiedzenia /

  0
  0
  • Marian pisze:

   O ile się orientuję to ty szlęk nie jesteś mieszkańcem ulicy Majowej. Pisz w swoim imieniu a nie podszywaj się pod innych.

   0
   0
 5. Elektryk pisze:

  tata robi usługi w gminie a faktury idą na syna firmę dlatego on taki cichy żeby nie wypaść z gry w URZĘDZIE.

  0
  0
 6. osa pisze:

  Ochotnik ma ochote lub nie ma ochoty czego on nie rozumie!!!!!!!!!!

  0
  0
 7. Prawnik pisze:

  Jakie kłótnie? Normalna dyskusja jak na każdej komisji. Redaktor to chyba kłótni nie widziałam własne oczy. Ale przecież znowu chodzi to, żeby zrobić pewne wrazenie, wrażenie konfliktu. Ale tu przecież wszelką współpracę zamieniło się na słowo układ, bo tak lepiej brzmi przed wyborami. Bardziej chwytlwe? No nie? Jak się obejrzy, to niestety na zakończenie pozostaje wrażenie bełkotu. O co chodzi temu panu co non stop zadaje pytania i po raz kolejny nie rozumie , kto dysponuje strażaków do pożaru. Nie rozumiem i ja tego. Chciał dac pomóc strażakom to dał, ale po co to wciąż wypominać.

  0
  0
  • Julian pisze:

   Pan Szlęk mógłby się streszczać, to fakt ale prowadzący ,który ma żone nauczycielkę to wstyd ,że nie potrafi poprawnie przeczytać to co mu pod nos podstawiono. Bełkot i jednego i drugiego. Różnica jest zasadnicza, przewodniczącemu to my fundujemy jako podatnicy Dietę

   0
   0
 8. mieszkaniec pisze:

  ale bagno ! Dopiero teraz widać i coraz bardziej tą klikę żarecką i ich sługusów radnych,ale po to takich wybrali , ażeby robić swoje szwindle.A ta radna Pietruszewska ona nawet nie wie co czyta i automatycznie podnosi rękę,przez te lata co siedzi to tylko bardzo dziękowała burmistrzowi że coś jej tam dał przy koszmarnym zrobieniu kawałka placu jak to i tak jest własność gminy co za łaska ile ona klas skończyła?Chyba niewiele jak po uchwalonym budżecie wnosi wiosek o drogę gdzie pieniądze już uchalone i sama za tym rękę podniosła.Po przechnięciu szkoły podstawowej są jeszcze ie szkoły.Uczyć się trzeba a dopiero potem pchać się do reprezętowania ludżmi.BRAWO PANIE SZLĘK.

  0
  0
  • Koleżanka pisze:

   Tej pani zaledwie udało się skończyć tylko podstawówkę. Kiedyś mówiono dziecko ucz się to będziesz Kimś ,a teraz jak się nie uczysz to możesz zostać Radnym nawet po Podstawówce

   0
   0
 9. Ania pisze:

  Słuszna uwaga “cicho ciemny” radny Hamerla tylko potrafił przed wyborami chodzić i prosić o głosy, a co zrobił dla swoich wyborców???!!! NIC, no ale cóż zajęty jest swoim biznesem… i wycieczkami z seniorami BRAWO

  0
  0
 10. Kaska pisze:

  Pani Nowakowa ma problemy z pamięcią już nie pamięta jak dostawała talony na świeta jako dyrektorka…

  0
  0
 11. osa pisze:

  Czas wymienić na młodszą krew i pamięć u młodych lepsza i nie skażona np: Jakóbczak,który już nabył doświadczenia jako Przewodniczący ,lub Zamora

  0
  0
 12. osa pisze:

  Tak zamora idealny tylko czy rzady nacjonalistow to dobry pomysl ,chyba nie!!!!!!!!!!!a co do jakobczaka czy radny powinien mieszkac w gminie czy tylko przyjezdzac na sesje po kase ????Wydaje mi sie ze przebywanie to nie to samo co mieszkanie.Darek wyslowic sie nie potrafi zadajac pytania ,ogolnie sesja w takim ukladzie to farasa !!!!!!!!!!!!

  0
  0
 13. klawisz pisze:

  lepszy Zamora nacjonalista NARODOWIEC ! Niż Jakóbczak LEWAK – choć obydwu lubię i szanuje bo nie było takich radnych w żarkach co tyle zrobili społecznie .

  0
  0
  • osa pisze:

   Fajny tandem,uzupełniają się ,oboje lubią biegać,jeździć na rowerach,w zimie narty biegowe i wszelakie sporty nie są im obce – i tym młodym ze szkołami trzeba dać szanse

   0
   0
 14. Julian pisze:

  To nie była Sesja ,tylko Komisja to tak dla informacji dla OS. Co niektórzy piszą byle pisać i często się gubią ,co gdzie piszą

  0
  0
 15. Julian pisze:

  Jakóbczak to taki lewak, jak ja Prawak

  0
  0
 16. Julian pisze:

  Sory za skrót myślowy .Jakóbczak to mądry facet, który trochę jest skromny , W związku z tym wydaje się że nie ma siły przebicia . Ale jego siłą jest doświadczenie w poprzedniej Radzie !!!!!!

  0
  0
 17. osa pisze:

  On mało mówi ,ale wie co mówi !

  0
  0
 18. osa pisze:

  Dla tego mu tak notowania spadają, urząd ,Dba o to aby niewygodni nie mieli wysokich notowań

  0
  0
 19. helenka pisze:

  Julian co ty chcesz od tego tam przewodniczącego ? Co ci przeszkadza że on tam czytać nie umiał co mu napisali ?
  Może chłop nie miał czasu nauczyć sie tego czytania. Może roboty wcześniej miał sporo w zagrodzie a potem umeczony poszedł spać no i nie nauczył sie.
  Julian tobie się tak nie zdarzało nigdy wstać rano nie nauczony , no co ty chcesz ?
  Bez obrazy nikomu a możne jaka nauczycielka taki mąż. Julianie pomyśl troche – co.
  Ja sama nie wiem. Do Żarek sprowadziłam się w zeszłym roku a może ten Przybynów to tam zad…e jakieś i no i wybrali takiego człowieka . Nie wiem jak sie myle to mnie sprostujcie ale jak go posłuchałam to myśle że ten chłop pasuje prędzej do jakiejś taśmy gdzieś na produkcji czy maszyny .

  0
  0
 20. Włóczęga pisze:

  Ostatnio Urzędnicy UMiG bardzo mocno się troszczą o seniorów. Najprawdopodobniej zakładają, ze nie czytają Oni tego portalu i widzą w tej grupie elektorat. Jeżeli chodzi o radnego Hamerlę, emerytowanego milicjanta to się nie dziwcie. Wycieczki to dobry sposób by przekonać (ogłupić) mało zorientowanych w rzeczywistości starszych ludzi. Przedstawiciele tej grupy zawodowej są wytresowani w wykonywaniu poleceń, a nie w myśleniu, szczególnie gdy bez pracy wpadnie w paszczę jakiś ochłap. Reasumując nie pogardzajcie Panem Hamerlą, że nic nie zrobił, przecież załatwił żonie awans z wiejskiej szkoły do Żarek

  0
  0
 21. Staśka pisze:

  Kom mi podpowiedział,ja takiego chłopa to bym się Wstydziła !!!!!

  0
  0
 22. Staśka pisze:

  Tak prywatnie to współczuje zonie – ulo,ma

  0
  0
 23. Staśka pisze:

  No wspoczuję

  0
  0
 24. Staśka pisze:

  Źonie pana Świerdzy należy współczuć

  0
  0
 25. Staśka pisze:

  Że jej mąź nie umie przeczytać poprawnie pism podstawionych pod nos

  0
  0
 26. Don pisze:

  Bardzo współczuję tu tym wszystkim, którzy widzą tylko wirtualną rzeczywistość. Uważają, że wszystkie działania gminy są tylko pod wybory i poszukiwanie elektoratu. Działania dla seniorów są prowadzone systematycznie od kilku lat, w tym roku jest pozyskania dotacja duża unijną na wsparcie seniorów, na bardziej urozmaicone życie. I to byl jeden z problemow kilka lat temu ze ta grupa jest pomijana. Teraz jak nią się gmina opiekuje działa, to jest to poszukiwanie elektoratu. Czemu mnie to nie dziwi, że jak się robi, to tu, na tym portalu się hejtuje. Bo tak najłatwiej. Apeluję weźcie się ludzie do roboty. Jakże trzeba być złymi ludźmi, żeby wszystko wszystkim wypominać, negowac, z bezpiecznego miejsca za ekranem komputerowym. Dlaczego dobrą współpracą jest traktowana jako układ? A komentujący tu to w dużej mierze niedoimformowani, podjudzeni gracze. Dajcy tu upust swojej złej energii. Bardzo przykre.

  0
  0
  • Więcławski pisze:

   A tak może wiecej danych podasz Sir Don o tej opiece z gminy nad Naszymi Seniorami,bo widzę żeś dość obeznany,kto się tak opiekuje Seniorami,kiedy i za ile?

   0
   0
 27. młodzi, skromni, wykształceni pisze:

  Piszę w imieniu cicho-siedzących, wykształconych młodych ludzi z zapytaniem dotyczącym warunków zatrudnienia rzecznika UMiG Żarki, skąd wzieła się w naszym Urzędzie Miasta i Gminy Żarki- Pani Kasia, zwaną Prawa Ręką Burmistrza? Przecież ta Pani mieszka w Olsztynie i stamtąd pochodzi. Czyżby u nas w gminie nie było nikogo spełniającego odpowiednie wymagania, kwalifikacje, wykształcenie i doświadczenie? Czy Pani Katarzyna została wybrana na podstawie jakiegoś konkursu na stanawisko? Nie wierzę, aby nie było na naszym terenie innych osób, które świetnie nadają się na to stanowisko.

  0
  0
 28. Kos pisze:

  MP napisał(a):
  19 stycznia 2018 o 22:58
  Witam, ja z pytaniem do pana szlęk;
  Czy to prawda że nigdzie pan nie pracuje i jest pan opłacany przez kazimierza i haline, znanych też jako szmalcowniki z Jaworznika.
  I czy to prawda że w czasie prowadzenia swojej działalności narobił pan mnóstwo długów po czym przepisał pan cały swój majątek na rodzinę, żeby uniknąć odpowiedzialności.

  0
  0
 29. Dariusz Szlęk pisze:

  Proszę wystosować do mnie właściwe zapytanie i przesłać na właściwy adres lub drogą mailową i w ciągu 30 dni dam odpowiedź. Proszę też umotywować do czego mają posłużyć te informacje bo nie mam pojęcia o co chodzi pytającemu ?

  0
  0
 30. Werty pisze:

  Kiedyś Nowakowa jak była dyrektorem szkoły to powiedziała że ona by już odeszła na emeryturę ale nie widzi godnego kandydata , teraz jest tak samo nie poda się do dymisji bo nie widzi kandydata który by ją godnie zastąpił ,

  0
  0
 31. osa pisze:

  Ale wyborcy widzą potrzebę wymiany na świeższą Krew .Najwyższy czas przewietrzyć tą Radę

  0
  0
 32. gocha pisze:

  Sie ma
  Pozdrowionka dla wszystkich zatroskanych naszą gminą z białego Zakopanego.

  Pani STANISŁAWO OD LIMITÓW
  panią też pozdrawiamy, Dużo zdrowia i mądrości w sprawach gminnych życzymy.

  żarczaneczki

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *