zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
Kolejna skarga na dyrektor Annę Wyporską. Tym razem od rodziców!
18 grudnia 2018 r. | 12:47
41

Wraca temat problemów z dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawadzie - Anną Wyporską. Tym razem skargę na dyrektorkę złożyli rodzice. Skarga ma zostać rozpatrywana na jutrzejszej Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Czy ponownie dyrektor "oleje" radnych i nie przyjdzie na posiedzenie komisji? A może znowu niespodziewanie skarga zostanie wycofana tuż przed komisją?

Komisja rozpocznie się jutro o godz. 8:00. Relację live z jej posiedzenia będziecie mogli oglądać na żywo na naszym profilu na facebooku - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI41 odpowiedzi na “Kolejna skarga na dyrektor Annę Wyporską. Tym razem od rodziców!”

 1. mieszkanka pisze:

  rodzice nic nie wskórają póki sprawą nie zainteresują kuratorium, zarówno kuratorium jak i TV pomoże rozwiązać problem Pani dyrektor ,, woźnej ” Wyporskiej

  27
  5
 2. ZGRYWUS pisze:

  Co będzie jak przewodniczący Labocha weźmie zwolnienie lekarskie L4 ? Diety mu jeszcze nie podniesiono i może zaprotestować.

  20
  3
 3. Polsatt pisze:

  Całą naszą gminą powinny się zainteresować wyższe władze i telewizja.
  Bo to co się dzieje tutaj w gminie to już przesada, film ,,Samowolka” powinien się nazywać, co do oświaty to zachowanie dyrektor od dyrektorów i dyrektor z Zawady jest początkiem końca!!!??
  Ludzi na tych stanowiskach nigdy nie powinny się znaleźć?!!!!

  30
  4
  • Zyzio pisze:

   Coś czuję, że I do tego dojdzie. Jest wiele spraw do wyjaśnienia. Burmistrz I sami radni przecież nie będa siè przed soba rozliczać. Kadencja dopiero się rozpoczęła. Jest tyle do zarobienia.

   18
   2
 4. Marcin Labocha pisze:

  Pani dyrektor teraz jeździ po domach rodziców z prośbą o wycofanie skargi. Dziwne zachowanie pedagoga.

  28
  4
 5. Mieszzkaniec pisze:

  A mi wiadomo ze teraz Pani Dyrektor z dziećmi jest na probie przed jasełkami dzisiejszymi.
  To są fałszywie informacje

  6
  13
  • CIAMAJDA pisze:

   Nie kłam ,nie kłam bo biegała Wyporska po domach rodziców uczniów w poniedziałek.
   To jak Wyporska przygotuje te dzieciaki na Jasełka jak co trzecie u niej to zaczyna się słowo to kur….a to te dzieci jeszcze mogą w łeb zarobić bo ona z nerwów aż sie trzęsie.

   17
   3
  • Ktoś pisze:

   Na liście z poparciem znajduje się 36 podpisów jak poinformował na końcu pan przewodniczący. Na drugiej 5. Biorąc pod uwagę że uczniów w szkole jest ok 60, nie doliczyłam się dokładnie, a większość z nich ma rodzeństwo, są też rodziny wielodzietne, pytam skąd te podpisy skoro o skardze wiedzieli tylko nieliczni. A może było tak że podpisywały całe rodziny, matka, ojciec i nie wiadomo kto jeszcze. Może warto to sprawdzić?

   11
   0
 6. mieszkaniec pisze:

  Miejmy nadzieję ,że dotrze jutro na komisje

  22
  3
 7. Woźna pisze:

  A ja bym tego prasowego towarzystwa jutro nie wpuściła do budynku urzędu.wiadomo po co robią ten show.

  7
  21
  • Zyzio pisze:

   „Woźna” nie rób konkurencji i wiochy woźnej z Zawady. Gdyby nie było nagrań nic o tym towarzystwie wzajemnej adoracji ich działaniach byśmy nie wiedzieli. Ich obecność jest konieczna !

   23
   4
  • ZGRYWUS pisze:

   Możesz nie wpuścić męża do łóżka a tak to chyba juz nic nie możesz.

   14
   1
 8. Teleexpres pisze:

  No to ja rano dziadkom zapodam serial live, niech patrzą na inteligencję jaką mamy w urzędzie miasta…..

  22
  3
 9. Ciekawy pisze:

  Czy jakoś się da odwołać tą całą władzę umg Żarki? Bo zmieniłem zdanie i chętnie bym poszedł glosowaćna kogoś innego, obojętnie ale na kogoś innego, puki jeszcze nie mają dużych piórek na następne 5lat.
  Żałuję oddanych głosów.

  29
  6
 10. Fina pisze:

  Daruś złotko moje czy ty ogarnoles ten bajzkel na podwórku przed podwórkiem
  A wpierniczesz się w szkołę w Zawadzie
  Skarga od pani Magdy z suliszowic
  To ofiarą losu
  Wielka rodzina zastępcza bo , pracować się nie chce tylko żyć z państwa
  A proszę zapytać panią Magdę z suliszowic gdzie ona pracowała
  Ona jest nierób i mąż nierób to w domu stwarza się warunki do rodzin zastępczych
  PANI MAGDO JAKI Z CIECIE FARYZEUSZ WIEM TY ZAWSZE CHCIAŁAŚ LEKKIM CHLEBKIEM
  OJ NIEBAWEM WAM SIE TO SKONCZY
  JAK MOZESZ TAKIE BZDURY PISAC O PANI DYREKTOR
  TY SZMATLAWCU
  A KARMA I TAK NIEBAWEM DO CIEBIE WRÓCI
  KOBIETA FAJTLAPIEC.
  A mąż druga Lewina ??????

  PANUI DYREKTOR MY RODZICE KOCHAMY PANIĄ PANI ANIU
  TO CO PISZĄ I SKARGI WNOSZĄ NIE PRAWDZIWE TAK JAK CHORA PANI BASIA “TAKSI” DRUGA MAGDA MAMA ZASTEPCZA MATEEIALISTKA INO KASA PO TO SOBIE WZIĘŁA DZIEWCZYNKI
  NIE WIEŻĘ GDYBY NIE DAWALI JEJ TYLE KASY ONA BY TO W DUPIE MIAŁA JAKO RODZINA ZASTEPCZ.
  HM MAŁO ALE MA SYNKA Z KTÓRYM SIBIE NIE DAJE RADY
  I TO WIELKA MATKA ZASTEPCZA .
  PANI MAGDO ROZPEDŹ SIĘ A Drewno samo cię znajdzie WARITATKO Z KIM TY ZACZYNASZ PIJEBUSKO????????

  5
  30
  • Werty pisze:

   Fina ty chyba z Labochą się uczyłaś bo to co piszesz z bykami to kupy dupy się nie trzyma .

   23
   1
  • Szczota pisze:

   Do Fina
   zacznij sprzątać na podwórku i przed podwórkiem swojego Pana co ci zatrudnienie daje a potem przyjedź do Kotowice …!?
   na 600 leciu koło szefa płotu zaczynają szczury biegać, więc zacznij od większego syfu!!!??
   I co może tego nie widzisz jak wygląda posiadłości na 600leciu?
   Chcesz awans?? to motyka, szpadel i wio baranie jeden!?..?

   19
   2
  • Ktoś pisze:

   Jak ci tak zazdrość rodziny zastępczej to proszę bardzo, tyle dzieci czeka. A pani dyrektor jak sobie nagrabiła tak ma. Wiadomo było że kiedyś ta lawina ruszy, zbierało się dość długo i aż dziw bierze że dopiero teraz.

   21
   2
  • Anonimowość nie istnieje pisze:

   Osoba pisząca Ten komentarz to taka sama analfabeta jak przewodniczący komisji. Radzę zapoznać się z zasadami dotyczącymi internetu bo tu nikt nie jest anonimowi i nie wpierd/\lać się w czyjeś życie bo to się może źle skończyć 🙂

   16
   0
  • Aniołek pisze:

   Żeby takie diabły pisać to chyba trzeba diabłem być hahaha

   7
   1
 11. Werty pisze:

  Nie róbcie jaj przecież do jutra to Labocha nie nauczy się czytać , dajcie chłopu chociaż tydzień.

  21
  1
  • Zenon pisze:

   Ale może do jutra zgoli wąsa?
   Wszyscy pomyślą, że to nie on wtedy tak chujowo czytał?
   To taki stary myk gangsterski…

   19
   1
 12. WACŁAW MIKOŁAJCZYK pisze:

  Stasia Nowak to będzie na tej komisyji bo ona to przecież z tej branży jest udawaczy nauczycielaczy dla poklasy bez poklasy udawasy

  17
  3
 13. mieszkaniec pisze:

  Fina masz rację,ta Magda Dzwińczyk z mężem to NIEROBY I PASOŻYTY SPOŁECZNE!!!!!!!Ta Magda w życiu nie pracowała a ten jej mąż to gdzie się nie chwycił pracy to od razu wylatywał , a jak przez chwilę pracował w firmie kurierskiej to po co tam jeżdziła i wynosiła jakieś rzeczy POLICJA?To ma być rodzina zastępcza?MASAKRA!!!!A te biedne dzieci trafiły z deszczu pod rynnę,sąd tak szybko rozdaje te biedne dzieci jak by to były rzeczy a potem już się dalszym losem nie interesuje?!A gdzie jest POMOC SPOŁECZNA!!!!Oni też to olewają???Tam się liczy tylko kasa,kasa,kasa!!!!Nie widzą jak się tam traktuje te wzięte biedne dzieci???Tylko od oka ludzkiego że są tacy dobrzy,Fina masz rację żyją lekkim chlebem kosztem już pokrzywdzonych dzieci.Tą rodziną już dawno powinny się zająć odpowiednie instytucje i ich własne dzieci też powinny trafić do dobrej kochającej rodziny.A dla przykrycia swoich brudów będą oczerniać p.dyrektor z ZAWADY.I TO chciało zostać RADNĄ,ALE LUDZIE ICH DOBRZE ZNAJĄ I RAPTEM UZBIERAŁA 20 GŁOSÓW , A DRUGI WARZECHA GŁOSÓW 10 ŻENADA .a panie SZLĘK ZANIM WYSTAWISZ KANDYDATA to GO SPRAWDŻ!!!!!!!!

  4
  19
  • Anonimowość nie istnieje pisze:

   Kogoś tutaj boli dupsko od bolca hahahaha wiadomości to masz Ciekawe,gdyby dzieci miały źle to by nie były tam gdzie są a Ty jesteś jedynie internetowym napinaczem bez honoru jeśli masz chociaż troszkę odwagi powiedz to osobie którą obgadujesz w twarz albo ryjek włóż w koryto,weź dzieci wychowaj i zobaczymy jak Ty jesteś rozgarnięta. Pierdolety z policją zachowaj dla siebie przygłupie ?

   16
   1
  • Gość pisze:

   Nie wiem, czy Państwo, którzy podają na forum imię i nazwisko osoby niebędącej osobą publiczną złamali prawo i dokonali pomówienia? Nad tym powinien czuwać administrator. Ja na miejscu tej kobiety poszedłbym na policję i zarządałby nru IP potem do prokuratora. Wy którzy piszecie takie komentarze PAMIĘTAJCIE, że NIE jesteście Anonimowi i BEZKARNI. Mało kto na odwagę pokazać twarz.

   17
   1
   • Anonimowość nie istnieje pisze:

    Ludzie nadal wierzą że w internecie można robić wszystko bezkarnie, to jest śmieszne chyba nie zdają sobie sprawy że po adresie ip można znaleźć każdego 😉

    10
    0
  • Bankier pisze:

   Weż sobie i ty ,,mieszkancu” na wychowanie. Najlepiej od razu piątkę. I nic nie bedziesz robić tylko KASĘ liczyć. Ot prosta ekonomia prostego człowieka hahaha

   10
   0
 14. suliszowice 2 pisze:

  ciekawe czy ci pseudo odważni rodzice co złożyli skargę wstawią się na dzisiejszej komisji ???Podobno ma być transmisja zobaczymy

  5
  14
 15. Magda pisze:

  Droga Fino.jezeli mnie nie znasz nie oceniają!skoro tak bardzo sie martwisz o moje dzieci to zapraszam do mojego domu.sama zobaczysz jak mieszkają i żyją moje dzieci.pozdrawiam Magda Dzwińczyk

  22
  6
 16. pietrucha145 pisze:

  PIETRUCHA NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z PRZEGRANĄ TAKI PRESTIŻ Ją ominął takie koleżanki
  to teraz cała wieś będzie ośmieszać i obgadywać

  13
  2
  • pomyśl zanim ... pisze:

   Jeśli ktoś lubi obgadywać innych to dzieje się tak tylko dlatego że nie ma sam o sobie dobrego zdania. Szanujmy się i wypowiadajmy w kwestiach które realnie dotyczą danego tematu. Ktoś tu ma w sobie dużo nienawiści 🙁 To do niczego nie prowadzi.

   11
   3
 17. MARUDA pisze:

  Jak ja nie cierpię WYPORSKIEJ I GARGAMELA

  15
  1
 18. normalny obywatel pisze:

  Panie Burmistrzu, Panie Dyrektorze od oświaty w gminie Żarki, Panowie Radni, szanowny Panie Mecenasie, Panie Radny Świerdza – proszę przeczytać co jest zapisane w najważniejszym akcie prawnym w Polsce, czyli w ustawie (Konstytucja to też ustawa tzw. zasadnicza) – cytat z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245):
  “Art. 10. 1. Organ prowadzący szkołę lub placówkę odpowiada za jej działalność. Do zadań organu prowadzącego szkołę lub placówkę należy w szczególności:
  1) zapewnienie warunków działania szkoły lub placówki, w tym bezpiecznych i higienicznych warunków nauki, wychowania i opieki;
  6) wykonywanie czynności w sprawach z zakresu prawa pracy w stosunku do dyrektora szkoły”

  Więc proszę nie wykpiwać się innymi instytucjami. Komisja, urząd gminy w gminie nie jest od tego, żeby mówić kto ma się zajmować sprawą tylko od tego, żeby się nią zająć jako organ prowadzący szkoły, którego jest to ustawowy obowiązek – nie zajmowanie się sprawą nie podejmowanie decyzji to łamanie prawa.
  Panie Radny Świerdza trochę logiki – jak są rodzice zadowoleni z Pani Dyrektor to czym się zajmować? To niech się cieszą – proszę im udzielić na to pozwolenie. Jak ktoś zgłasza poważny problem to trzeba go przegłosować? Wybory już minęły.
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

  17
  0
 19. kazia pisze:

  Dobrze ze sprawa ujrzala swiatlo dzienne jaka jest Dyrektorka i czy Burmiszcz daruje jej winy i bedzie dalej w naszej Szkole kombinowac Nauczycielami i ciemnym ludem wspuczuje rodzicom ktorzy powiedzieli prawde na komjsi a gdzie byli rodzice z Zawady co nie maja dzieci w Szkole a podpisali liste co oni moga wiedziec o Dyrektorce jak ona pracuje sprawa powinna trafic do rozpaczenia

  18
  3
 20. Magda pisze:

  Drogi Fino i mieszkancu jesli do jutra rana wasze wpisy ktore mnie obrazaja nie zostana usunieta spraw trafi do sadu

  16
  2
 21. POMOC Z INTERNETU pisze:

  Pierniczek pisze:
  21 grudnia 2018 o 14:22
  Pan radny MP może z prawdą się nie mijać, mówiąc, że małżonka „Nie jest zatrudniona w szkole w Zawadzie”, wystarczy, że zatrudnia ją jakakolwiek inna instytucja samorządową i poniekąd oddelegowywuje ją do „pracy” w szkole.

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *