zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Kolejne anonimy z urzędu
01 grudnia 2017 r. | 14:15
32

Dostałem dziś kolejny anonim z gminy Żarki. Przykro się robi, że urzędnicy nie potrafią podpisywać pism, które wysyłają do petentów. Czego się boją? Wygląda to tak, jakby urzędnik zaadresował kopertę z pismem w środku. Na kopercie podał swoje dane jako nadawcy i moje jako adresata, ale samego pisma w środku nie podpisał.

To kolejny raz, gdy urzędnicy gminy wysyłają anonimowe pisma.

Panie Burmistrzu, może warto wyciągnąć konsekwencje w tej sprawie?

PAWEŁ GĄSIORSKI32 odpowiedzi na “Kolejne anonimy z urzędu”

 1. Lolo pisze:

  Ciekawe kto zawiadamia ? I dlaczego wstydzi się podpisać ?

  1
  0
 2. Wyborca pisze:

  czego pan się spodziewa po takim urzędzie?

  1
  0
 3. lolo pisze:

  Przede wszystkim transparentności. Ten kto tworzy dokument powinien się pod nim podpisać. Podpis elektroniczny niestety się nie drukuje. I jeszcze jedno … gdy jest pytanie o błahe sprawy odpowiedź jest bardzo szybko, gdy chodzi o „trudniejsze” sprawy, odpowiedź jest przewlekania i wymaga porady prawników. A takie postępowanie z góry rodzi podejrzenia.

  1
  0
 4. Widmo pisze:

  Sam żeś jest redaktorku człowiek widmo. Przyszedłeś nie wiadomo skąd i rzekomo zgrywasz tropiciela wydatkowania publicznych pieniędzy a sam z nich kiedyś korzystałeś (tak tak mam tę wiedzę). A co do pisma to właśnie że JEST podpisane tylko elektronicznie. Zadaj sobie trochę wysiłku i poczytaj chociaż w necie to może ci się rozjaśni co to znaczy pismo elektroniczne i w jaki sposób się to odbywa. Mamisz tutaj ludzi nieprawdą i niespotykaną nierzetelnością. I używajcie sobie najemnicy. I tak się nie podpiszę he he

  0
  1
 5. mieszkaniec pisze:

  Wysylal list do UMG a nie do konkretnej osoby wiedz dostal odpowiedz od UMG i w czym problem.Wydaje mi sie poprostu ze jak sie niema oczym pisac to odkreca sie byle kran coby tylko woda plynela.

  0
  0
 6. Mądry pisze:

  Szanowny Panie Redaktorze polecam chwilę refleksji nad Swoimi czynami i słowami.Nie potrafię znaleźć odpowiedzi na pytanie :SKĄD W TAK MŁODYM CZŁOWIEKU TYLE JADU I ZŁA? W jakim stanie będzie Pan za 10-20 lat? będzie Pan pluł na Tego,co Go Pan zobaczy w lusterku ? Zastanów się Pan nad swoim” rzyciem”.

  0
  1
 7. Robert pisze:

  Hamuj z apelami o wyciąganie konsekwencji, H A M U J !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. Bonzo pisze:

  Też jestem tego zdania że najlepiej dokument podpisać porostu długopisem. Pan Redaktor skargi też nie podpisał. (teoretycznie) Podpis elektroniczny nie jest aż tak bardzo popularny jak pieczątka i długopis a takie rzeczy napewno posiadają oby dwie strony tego śmiesznego konfliktu.

  0
  0
  • DespacitO pisze:

   Chodzi o to, że Pan Gąsiorski chciał odpowiedź w formie elektronicznej i dostał a co za tym idzie jest ona podpisana elektronicznie (patrz gmina poraj gdzie odpisują wszystko papierowo i ile pieniędzy na to idzie:) z techniką trzeba się zapoznawać i jej używać ponieważ przyspiesza pracę i pomaga 🙂

   0
   0
 9. kOZIOŁ pisze:

  Popraw se PANIE REDAKTORZE swoją stronkę :jak włażę na:”” oceń radnych”” coby zagłosować to w górnym ,lewym rogu pokazuje się treść :RADNI GMINY STARCZA. I co ? wyciągamy konsekwencje ?

  0
  0
 10. Cloud pisze:

  Bardzo udana fota NAJLEPSZEGO W HISTORII NASZEGO MIASTA RADNEGO! To też o czymś świadczy.

  0
  0
 11. Marianna pisze:

  A ta koszulka też niczego sobie;kupię taka mojemu ślubnemu na gwiazdkę/bez napisów i wypraną/.

  0
  0
 12. bruno pisze:

  NO widze ze wkoncu ta ineligentniejsza czesc mieszkancow przemowila i CO LYSO REDKATORKU !!!!!!!!!!!!

  0
  1
 13. Zdzisław pisze:

  Najbardziej inteligętny to pan/pani-bruno .Widac to po wpisach.

  1
  0
 14. Edek pisze:

  Dla redaktorka żeby sie podszkolił:
  Kodeks cywilny, Art. 78 1
  § 1. Do zachowania elektronicznej formy czynności prawnej wystarcza
  złożenie oświadczenia woli w postaci elektronicznej i opatrzenie go kwalifikowanym
  podpisem elektronicznym.
  § 2. Oświadczenie woli złożone w formie elektronicznej jest równoważne
  z oświadczeniem woli złożonym w formie pisemnej.

  0
  0
 15. MARUDA pisze:

  Edziu jak masz dostęp do internetu to nie myśl że wszystko wiesz ? Ty żle to interpretujesz. Edziu musisz się udać na prelekcje do POdlejskiego bo on z wykształcenia to PRAWNIK ??? Ja kocham ludzi co imiona zaczynają się na ,E, ale w twoim przypadku to klapsa w dupę masz ode mnie . Siadaj JEDYNA.

  1
  0
  • Robert pisze:

   Hello ! O jeśli się nie mylę to lubisz chłopców? To klepanie po pośladkach ?! Nie przystoi umieszczać takich tekstów w tak poważnej dyspucie Mości Panie.

   1
   0
 16. Robert pisze:

  A Ty Marudo…goń się,

  0
  0
  • MARUDA pisze:

   Robuś tak to sobie pisz do Gargamela ? ROBUŚ podać ci maila do tego Przestępcy Gargamela czy może masz ? ROBUŚ do mnie jak piszesz to może nie być podpisu ale wzamian pamiętaj -pieczątka imienna i parafka i wtedy jest git. ROBUŚ przecież jak odbierasz rente Babki od listonosza to się pieronie podpisujesz ? ROBUŚ a Babka to żyje,boś ostatnio nie wiedział czy dawać podpis Babki czy ROBUSIA,te pamiętaj za to jest 5 latek,więc podpytaj PRZEKRĘTA GARGAMELA

   0
   1
 17. MARUDA pisze:

  Pani bruna ukazała się ponownie i zaś jazda. To trzeba mieć tupet ? Napisz coś pani bruna jak z tym podpisem a nóż widelec być może ty będziesz wielka ?

  1
  0
 18. Robert pisze:

  Ja od zawsze jestem wielki a moja Babcia to rentkę dostaje na konto.

  1
  0
 19. WAŻNIAK pisze:

  Robert jak jesteś Wielki to co obronisz nas przed Gargamelem bo on jest też Wielki i mówią też że Gargamelisko ma Wielkie Plecy i teraz on bardzo gania nam wszystkie Smerfiątka i każdy się chowie po wioskach Smerfów bo się normalnie Gargamelisko mści na każdym co go to dorwie.Ja widzisz Robert myślałem że Gargamelisko to jest sam jeden osowiałek z Klakierem a tu wyszło że Gargamelisko ma jeszcze KUZYNA / NIEKUZYNA i wychodzi na to że jeszcze oni kręcą lody na ogromną skalę bez haraczu a biedne Smerfiątka co trochę jagódek uzbierają to do tego jeszcze GARGAMEL im podatek dolicza i co gorsza teraz Gargamelisko wysokość tego podniosło na ostatniej sesji 30 listopada.Robercik ale dlaczego Babka ma konto ? PREZES konta nie ma ? Robercik ale karte do bankomatu to rozumiem że ty masz bo Babka PIN-u by nie spamiętała co ? Robercik nie wykończ Babki tymi prowizjami co będziesz Babce kasę wyciągał.

  0
  0
 20. MARUDA pisze:

  Jak ja nie lubie Roberta. Papo Smerfie Robert dokucza Smerfom i jak go wynajął Gargamel czy nas chcą wyłapać. Panie Robercie my Smerfy jesteśmy pokojowo nastawione istoty i jesteśmy niebieskie a nie czerwone to widzisz że my nie dokuczamy.

  0
  0
 21. HARMONIUSZ pisze:

  Ja napije się z tobą Robercie bo MARUDA nie ma głowy do picia,bo co innego Gargamelisko ten to ma łeb.Robert ale tak żeby nachlać się pokojowo to przyjedziesz w spodniach czy też w sukience ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *