pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Kolejne dzikie wysypisko w Żarkach
30 kwietnia 2019 r. | 11:37
24

Kolejne śmieciowisko na terenie Żarek. Tym razem za cmentarzem w Żarkach można znaleźć praktycznie wszystko. Azbest, opony, butelki, śmieci, płyty, kanapy, doniczki, części samochodowe. Prawdziwa zbieranina. Mimo iż gmina wie o tym o dawna, nic z tym nie robi.

Sprawa została zgłoszona na Policję.

Poniżej zdjęcia z dzikiego wysypiska.

PAWEŁ GĄSIORSKI24 odpowiedzi na “Kolejne dzikie wysypisko w Żarkach”

 1. Antek pisze:

  BRAĆ WIEŚKA, HENIA I PAWEŁKA I NIECH TO SPRZĄTAJĄ

  19
  2
 2. BRACIA i SIOSTRY pisze:

  brać tych co co miesiąc biorą diety i niech dadzą przykład

  17
  2
  • Box pisze:

   Skoczę tam bo widzę w miarę dobre wiaderko….co za ludzie, niektóre rzeczy naprawdę w dobrym stanie można znaleźć

   11
   1
 3. Marcin Labocha pisze:

  Sprawa dla Hynia 😀

  13
  2
 4. Bocian pisze:

  MNIE SIĘ przyda ten asfalcik do utwardzenia dziurek

  12
  1
 5. Rżaba pisze:

  Głogi już owocują ?trzeba tam jechać ,zebrać i upędzić nalewkę.

  9
  1
  • Werty pisze:

   Ustawa mówi że śmieci mają być odbierane w nieograniczonej ilości tak samo dotyczy z rzeczami wielkogabarytowych których nie odbierają tylko po jednej sztuce , przy drogach pozostały jeszcze nie zabrane gabaryty z poprzedniego wywozu a ludzie nie chcą się zagracać więc powstają wysypiska ,to jest wina urzędu a nie ludzi może Klimek przestał by zarabiać na śmieciach bo tego mu nie wolno i zaczął odbierać śmieci tak jak ustawa przewiduje.

   14
   0
   • Wyborca Żarki pisze:

    Jedyny wpis na temat postu . Ustawa wyraźnie mówi że to Urząd -burmistrz odpowiada za odbiór i utylizacje śmieci .Gdyby wszystkie śmieci były zabierane z pod posesji komu by się chciało wywozić do lasu lub na dzikie wysypisko .Po to wprowadzono tą ustawę aby nie dochodziło do takich sytuacji .

    16
    1
 6. Wyborca pisze:

  A może jednak dla p. Maslankiewicza bo to jego okręg!!!!!

  9
  10
 7. Lutka pisze:

  A gdzie sa starzy zatwardziali radni,niech oni zabiora sie za sprzatanie mogli dac przyklad a nie dietke brac i w stolek p…….c Od kilku lat gory smieci rosna wszedzie- nie czepiajcie sie radnego P Maslankiewicza.

  16
  6
  • Wyborca pisze:

   A co ty go Lutka tak bronisz nietykalny ….. Radny a czym się wykazał, gdzie sprzątal gdzie się udzielał charytatywnie jakoś nigdzie go nie było widać a ciągle najlepszy w czym pytam podobnie jak w poprzedniej kadencji Pan radny z Zaborza najlepszy a co zrobił wielkie g……

   9
   14
 8. SKOWRON pisze:

  czepiacie się byłych oraz obecnych – a co zrobiła stara kadra RADNYCH za darmo no kto powie gdzie udzielali się za DARMO bo ja wiem że za darmo to dawno umarło takie są powiedzenia wśród obecnych

  14
  2
 9. Straż pisze:

  Straż miejska niech się zajmie porządkiem na terenie gminy a niech nie łazi po domach i patrzy czym się pali w piecach na ekogroszek bo niby czym??……. żenujący gostek

  9
  1
 10. Cypis pisze:

  Gdzie jest DARIO?!

  3
  5
 11. lolita pisze:

  wlasnie weeked i turysci widza to cale zaniedbanie ciekawe co mysla jak to zapamietaja -zarki-

  8
  0
  • Jola pisze:

   Racja. Syf w tych Żarkach aż miło popatrzeć. Bo przecież burmistrz z radnymi uchwalili Szlak Śmieciowy i ludzie chodzą i oglądają a to śmieci przy ścieżkach rowerowych, a to wysypiska śmieci pomiędzy stodolami i w nich także…… Szok i wstyd!!!??

   5
   0
 12. lolita pisze:

  swieta prawda wyborco a gdzie inspektor srodowiska z zarek jest taki w gminie wiec jak nie zabieraja smieci to inspektor tego balaganu nie moze widziec co sie dzieje w kolo zarek dla nich ustawy widocznie nic nie znacza sami sobie je uchwalaja wszystkim w kola nakazuja a siebie pomijaja

  11
  1
 13. Krecik pisze:

  Jest jeszcze jedno dzikie wysypisko śmieci, a mianowicie dookoła domu na sąsiednich działkach radnego Hamerli.
  Gostek lubi śmieci za płotem i za darmo się nie schyli.

  8
  0
  • Werty pisze:

   Nie tylko koło Hamerli wystarczy pojeździć trochę i zobaczyć ile śmieci jest w lasach ale jaka władza taki porządek burmistrz kasę bierze od każdego mieszkańca a firmie płaci za kosz i dlatego oni ponad stan nie zabierają , a później śmieci lądują wszędzie gdzie się da .

   8
   0
 14. Jak to pisze:

  Wszyscy sa winni tylko nie ci co te smieci tam wyrzucali na czyjes pola ?
  Kuzynowi na pole w Koziegłówkach wywalili kupe jakiegoś dziadistwa to skonczylo sie na tym ze to jemu nakazali je zabrać i pokazać rachunek. Jak ktos komu wyrzuci cos na pole to tak jakby cos mu ukradł z placu. Jakby wam tak ztoboli to tez wina radnego bedzie?

  2
  1
  • Rower pisze:

   Jola ten co wejdzie na plac i ukradnie rower to jest złodziej.
   Ten co wywali ci śmieci na pole to taki sam jak ten od tego roweru. bo ty zapłacisz za oczyszcenie z nich swjej działki .

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *