zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Kolejne uwagi RIO do wykonania budżetu!
16 października 2018 r. | 11:42
18

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach ma kolejne uwagi do przedłożonego przez Burmistrza Klemensa Podlejskiego przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2018 roku. Praktycznie, w każdej opinii RIO są uwagi do wypełnionych dokumentów. Nie wiem czy to wina słabych urzędników, czy po prostu słabego skarbnika.

Opinię RIO ws. budżetu możecie przeczytać poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Kolejne uwagi RIO do wykonania budżetu!”

 1. brunoka pisze:

  Pokaż lepiej mi urząd gdzie RIO nie miało by zastrzeżeń do wykonania budżetu. Postawię Ci flaszkę.

  18
  9
 2. Sti pisze:

  Skoro flaszka ma dla ciebie duże znaczenie to postaw ją sobie, wypij a może się przyda w kampanii wyborczej…..??? bo stanowiska wiszą na włosku…??

  22
  6
 3. bruno pisze:

  Jedyne co się zmieni w naszej fajnej gminie to to że prawdopodobny w poniedziałek zaszyje się w jaskini bardzo gleboko i tam będzie przegrywał smak poraszki ?

  13
  21
  • Sti pisze:

   Jest duża szansa i to z dużą przewagą, że Bruno się zaszyje w swoim jadzie i układzie….? Ludzie mądrzy będą głosować byś mógł spokojnie się zaszyć sam ze swoim Panem……??

   20
   4
  • żareckapl pisze:

   ty to chyba z buszu jesteś , czy w lesie mieszkałaś bardzo cię wszystko interesuje interesuj się swoją wielką dupą .

   9
   8
  • Ulka pisze:

   Ty kolego / koleżanko bruno ty chociaż wiesz co z czym się je bo dzięki temu portalowi dużo ludzi wyszło z buszu i zaczęło myśleć co się wokół naszej gminy jak i z osobna każdej miejscowości dzieje a ty to tak na pewno to jesteś cały czas albo wczorajsza / wczorajszy i nie rozumiesz co się dzieje , ale ciemnota z nas zeszła .
   nie pozdrawiam idz na kijki

   19
   3
 4. Xxx pisze:

  LUDZIE prawdziwi wyborcy ! Rozbijcie tą mafie Żarecką ! Głosujcie na kandydatów z poza tego układu ! Żadna kontrola nic nie zrobi, to my wyborcy mamy obowiązek ich rozliczać ,głosować na ludzi prawych i uczciwych bo mam nadzieję ,że tacy jeszcze istnieją

  33
  8
 5. Żarki pisze:

  Popieram w zupełności dość tej kliki wyborcy zmiencie ich tych tzw “niezależnych”:(

  31
  6
 6. Ola pisze:

  Czas ucieka, wieczność czeka

  11
  3
 7. Bezstronna pisze:

  A jaka pewnosc ze nastepca bedzie inny

  10
  2
 8. Kamil pisze:

  Ale osmiorniczka przez 5 lat tak się nie rozrośnie,zawsze można ich też zmienić. Czy ktokolwiek pamięta takie akcje i upraszanie się wyborcom o głosy ? Chyba nie ! To oni są dla nas ,a nie my dla nich Obecny burmistrz ,powtórny kandydat na burmistrza już tak nie jest na spotkaniach p /wyborczych witany czerwonym dywanem jak dawniej

  20
  3
 9. Agnieszka pisze:

  APEL DO WSZYSTKICH KANDYDATÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH !!!
  Po zakończonych wyborach zróbcie dobry uczynek i oddajcie swoje banery do schroniska dla zwierząt. Na co bezdomnym zwierzętom banery reklamowe? To bardzo dobry materiał, który nie przepuszcza wiatru. Takim plakatem można osłonić budy, wyłożyć klatki dla zwierząt. Jest to o tyle ważne, że zbliża się zima – bardzo trudny czas dla bezdomnych psów i kotów.
  Zgodnie z ordynacją wyborczą, po zakończeniu głosowania komitety wyborcze mają 30 dni na usunięcie z przestrzeni publicznej swoich materiałów agitacyjnych. Jeżeli tego nie zrobią, to samorządy, które będą musiały ich w tym zadaniu zastąpić, obciążą ich kosztami. Udostępnić!

  22
  0
 10. Sobaka NIE!!! pisze:

  Ryzykowny pomysł.
  Buda psa ogrodzona banerem ze zdjęciem i podpisem burmistrza może psa doprowadzić do depresji.
  Może wiatr mniej szkodliwy od przewlekłego przygnębienia.
  A jak psu przyjdzie do głowy samobójstwu i powiesi się na sznurku od banera, to kto będzie odpowiadał burmistrz czy zarząd schroniska?

  6
  10
  • Zwiirzolub pisze:

   Żartuj sobie Ze swojej dupy a nie z tego co pani Agnieszka wiadomość zamieściła o biednych zwierzakach,które wiadomo nie mają żadnych praw

   11
   3
 11. Jakub pisze:

  W tej gminie ludzie nie mają praw ,tu świdrowate żądzi !!!, A zwierzęta wyłapywane -nie wiadomo jaki ich los

  12
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *