zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany w Żarkach
28 marca 2023 r. | 11:12
4

Policjantem jest się nie tylko w godzinach służby, ale również poza nimi. Dowiódł tego policjant z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie, który w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 48- latek miał w organizmie ponad 3 promile.

W piątek około godziny 9:30 w Żarkach na ulicy Strażackiej kierujący skodą fabią swoim zachowaniem na drodze zwrócił uwagę st asp. Damiana Habra. Będący poza służbą policjant widząc, że kierujący zatrzymuje się w rejonie sklepu uniemożliwił mu dalszą jazdę, a o zdarzeniu poinformował myszkowską komendę. Skierowany na miejsce patrol z Wydziału Ruchu Drogowego poddał mężczyznę badaniu na alkomacie. 48-latek miał w organizmie ponad 3 promile, oraz posiadał zakaz kierowania pojazdami. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed Sądem. /KPP w Myszkowie/4 odpowiedzi na “Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany w Żarkach”

 1. Promil pisze:

  Hm myślałem że to nasz burmistrz, on tak lubi sobie czasem pojeździć. No ale nie ten wiek.

  4
  2
 2. ZGRYWUS pisze:

  Jaki Bumiszcz tacy i mieszkańcy biorą przykład z Guru

  4
  0
 3. ŚPIOCH pisze:

  A może miał przy sobie DUPLIKAT PRAWA JAZDY sprzed 30 lat wstecz.
  Władzy wolno a tobie nie.

  2
  0
 4. Sygnalista pisze:

  Przyjęli zgłoszenie i interweniowali! To cud! Zgłosiłem podobny przypadek dyżurnemu policjantowi w kom. policji w Myszkowie , w odpowiedzi usłyszałem , że to nie moja sprawa.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *