zachmurzenie duże
15°
11°
czwartek
Reklama
Kolejny raz wygrałem z Burmistrzem przed SKO w Częstochowie!
10 stycznia 2018 r. | 10:46
14

Burmistrz Klemens Podlejski chroni nie tylko faktury Marcina Podlejskiego, ale również swoich kierowców. Tajemnicą są ich pensje, ale nie łączny wydatek na ich funkcjonowanie. Ile gmina wydaje na kierowców? Tego jeszcze nie wiem, ale dzięki decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie, prawdopodobnie się dowiem.

Burmistrz ponownie przegrał ze mną w SKO!

Poniżej decyzja w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Burmistrzem przed SKO w Częstochowie!”

 1. Wyborca pisze:

  no i prawidłowo

  0
  0
 2. Osa pisze:

  Wygrałem z burmistrzem hahaha .napisz chlopcze z czego ty żyjesz jakie masz dochody? ??starasz się być w Żarkach osoba publiczna wiedz sam dla przykładu pokaż swoje dochody.

  0
  0
 3. Marcin Labocha pisze:

  Kolejny raz wstyd dla Klimka. Wstyd

  0
  0
 4. Edek pisze:

  tutaj trzeba wytłumaczyć panu redaktorowi co naoisało SKO, mianowicie że jeszcze nic nie wygrał tylko sprawę trzeba ponownie rozpatrzyć i sprawdzić ilu kierowców zatrudnia gmina. A jeżeli jednego to raczej kuku panie PG.

  0
  0
 5. Farciarz pisze:

  e,chyba wszyscy powinni mieć prawko jazdy?

  0
  0
 6. bruno pisze:

  Samochwala w kącie stala i tak sobie ………………..tego wierszyka powinien nauczyc sie nasz pseudo dziennikarz i miejscowy robin hood bo napewno go nieznaja!!!!

  0
  0
 7. Opoka pisze:

  Bruno! Pan Paweł Gąsiorski zrobił coś bardzo pożytecznego i ważnego dla myślącej części społeczności Żarek. Ten Pan zrobił chyba największą rzecz społecznie od wojny. Przykre, że nikt z Żarek nie był do tej pory w stanie stworzyć podobnej strony. Może dlatego Ty i podobni Tobie ludzie nie widzą szans na istnienie Żarek bez POdlejskiego. Jeżeli nie widzisz drugiej mądrej osoby w naszym mieście mającej predyspozycje do pełnienia tej funkcji, to w niezłym Ciemnogrodzie mieszkamy,

  0
  0
 8. bruno pisze:

  Skoro kogoś masz na myśli to przedstaw kandydata ?

  0
  0
 9. Dariusz Szlęk pisze:

  bruno znowu ty jesteś, a myślałem że na weekend będzie coś spokoju. bruno a znasz BIDERMANÓW ? Może o nich jakiś wierszyk opowiesz, bo jak ja zacznę opowiadać to będzie inaczej ciekawie ? ? ?

  0
  0
 10. bruno pisze:

  Skoro ty jestes to i ja bede !!!!no to zaczni ta swoja opowiesc bo straszyc to ty sobie mozesz kazdego ale mnie to napewno rady niedasz za cienki i zbyt plytki jestes.Nazywajac mnie ostanio kretynem otworzyles wlasna puszke pandory!!!!!!

  0
  0
 11. życzliwa pisze:

  Jak działa Gąsiorski. Jak dajecie się zrobić w konia.

  Gąsiorski założył ze swojej bazy w Cisiu masę lokalnych portali. Dogadał się z przeciwnikami aktualnej władzy (np. z Kieras z Demokratycznej, gdzie pojawiają się teksty Gąsiorskiego – bo to są znajomi ta poza tym). Czy nie widzicie, że grają tak by podzielić społeczność lokalną i tak, by aktualna władza przegrała?

  Czy nie wiecie, że w momencie, gdy “nowi” ludzie, promowani przez Gąsiorskiego i Kieras, dojdą do władzy, zacznie się CZAS WYPŁATY? A czy to nie będzie tak, że właśnie wtedy nowa władza zacznie zlecać reklamy na portalach Gąsiorskiego oraz w gazetce Kieras? I nie zadajecie sobie tego pytanie, czy gdy kasa popłynie, to Gąsiorski z Kieras zaczną jeździć nowymi samochodami?

  Niniejszym otwieram Wam oczy! A jeśli ten komentarz zniknie, to tylko potwierdzi, że napisałam prawdę!

  0
  0
 12. Radna pisze:

  Drodzy mieszkańcy polecam naszą panią radną powiatową na Burmistrza.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *